Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs urodzinowy E-chomik.pl - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie się domyśliłam jak zobaczyłam G :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy burak jest teraz w mniejszym opakowaniu ?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję takiej nagrody! I to tylko od HP? Ja myślałam, że taka nagroda (w sensie w ilości) to będzie razem od wszystkich sponsorów :D Wyżerka, zazdroszczę chomikowi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o cierpliwość przy oczekiwaniu na nagrody. Część z nich wysyła Angelo osobiście, a ponieważ wrócił dopiero we wtorek z wakacji, a do tego niekoniecznie zgrywa mu się czas pracy z godzinami otwarcia poczty, to może trochę potrwać. Na pewno nagrody dotrą do wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko wysyłam książki. Resztę nagród wysyłają już sponsorzy we własnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gratulacje, vitapol chyba lubi e-chomika, bo wysyla fajne nagrody :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po fotkach na opakowaniach zauważam że vitapol jedzie na 3 zdjęciach 2 chomików, tylko w różne strony odwróconych :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie wiem jaki jest sens robienia mandarynkowych kolb skoro gryzoniom nie wolno podawać cytrusów - pewnie tej mandarynki tyle tam co kot napłakał no ale jednak :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może tylko smak mandarynki? Choć skoro nie mogą jej jeść, to zapewne chomikowi nie posmakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji mojego wyjazdu dopiero teraz wrzucam zdjęcia nagrody. Powiem Wam wszystkich szczerze, że bardzo pozytywnie zaskoczyła ilość i jakość nagród. Na prawdę pięknie dziękuję i ja i mój chomik jesteśmy prze szczęśliwi z takiego zapasu jedzonka :) Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

Ps. Trzymajcie wszyscy kciuki w piątek 13 mnie mojego chomika i dwa koty czeka przeprawa busikiem z Polski do Londynu. Życzcie nam powodzenia obyśmy dojechali cali i bez problemów, bo z takim zapasem żywności głód nam nie grozi ;)

Zdjęcia nagród:

http://www.fotosik.p...edbbc1f8bf.html

http://www.fotosik.p...02ba9e4255.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie w podzięce spodziewamy się licznych zdjęć zwierzaka w multimediach. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi