Skocz do zawartości

Konkurs EuroChomik 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 w pełni, a po wczorajszym meczu miejmy nadzieję, że tak szybko się dla nas nie skończą.

Z tej okazji, razem z firmą Vitapol postanowiliśmy zorganizować konkurs EuroChomik 2012, w którym do wygrania są kolby w formie limitowanego Biało-Czerwonego Smakersa. Zwycięzca otrzyma od nas także smyczkę z logo wortalu E-chomik.pl.

Zabawa rozpoczyna się dziś o godz. 13:00 (13.06.2012), a zakończy się 22 czerwca (piątek) 2012 roku, czyli w dniu drugiego ćwierćfinału, o godzinie 20:00.

Zasady konkursy są wyjątkowo proste. Wystarczy ułożyć hasło, związane z chomikami oraz oczywiście z Euro 2012. Długość hasła nie ma znaczenia, dajemy Wam pole do popisu. Może to być dwuwierszowa rymowanka, krótki wierszyk lub hasło składające się z kilku wyrazów. Ważne by były zachowane wyżej opisane zasady. Wśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jedno, które według nas będzie najbardziej oryginalne i kreatywne.

 

Regulamin konkursu: POBIERZ

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres redakcja@e-chomik.pl, jako temat wiadomości należy wpisać Konkurs EuroChomik 2012. W treści wiadomości znajdować się musi: imię i nazwisko uczestnika, nick z forum dyskusyjnego wortalu E-chomik.pl, numer telefonu oraz oczywiści hasło konkursowe. Zgłoszenia nie zawierające wyżej wymienionych danych będą odrzucane. Zalecamy także przeczytanie regulaminu.

 

Więcej informacji na stronie konkursowej: konkursy.e-chomik.pl/konkurs-eurochomik-2012/

 

baner_euro2012.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... tam....

Szczerze mówiąc to nie chce mi się dla jednej kolby układać wierszyka :P

Nagroda jakoś mnie nie kręci, a zwłaszcza, że kolba widać - farbowana z jakąś chemią :( To czy chomik to zje ? :huh:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...