Skocz do zawartości

Konkurs urodzinowy E-chomik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4 czerwca 2012 roku wortal E-chomik.pl obchodzi swoje 7-lecie istnienia serwisu w Internecie.

Tak jak rok temu, tak i w tym przygotowaliśmy dla naszych czytelników wielki urodzinowy konkurs. I jak zawsze do wygrania są wartościowe nagrody.

Zabawa rozpoczyna się dziś o godz. 20:00 (04.06.2012), a zakończy się 18 czerwca (poniedziałek) 2012 roku, również o godzinie 20:00.

Zasady konkursy są wyjątkowo proste. Wystarczy udzielić odpowiedzi na 7 prostych pytań. Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, rozlosujemy 3 miejsca główne. A jest o co walczyć. Miejsca I, II i III nagrodzimy zestawami pokarmów ufundowanymi przez firmę Herbal Pets oraz firmę Vitapol, a książkami ufundowanymi przez wydawnictwo Galaktyka.

Więcej informacji na stronie konkursowej: http://konkursy.e-chomik.pl/konkurs-urodzinowy

Zapraszamy do udziału!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dlatego rozwalają mnie posty w stylu:"jejciu, jejciu! bo nie wiem czy moje zgłoszenie doszło, czy dobrze odpowiedziałam, czy dobrze zaznaczyłam, a w ogóle jest moje zgłoszenie???" - itd..

to po prostu nie czytajcie wpisów :D

O dziwo też wzięłam udział z moim koślawym szczęściem :D A pytania były fajne, nietrudne i na dobrą sprawę wszystko można znaleźć na miejscu :P

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...