Skocz do zawartości
Risa

Chomiki w obiektywie - czerwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Dogrywka majowa jeszcze trwa z tego co widzę, lecz nie przeszkadza to w myśleniu nad nowym tematem w czerwcu :)

Nowość!

Proszę o dokładne przeczytanie regulaminu oraz Podpowiedzi! Podpowiedź jest nowością i będzie pojawiała się kiedy prowadzący uzna taką potrzebę. Jest to drobna wskazówka odnośnie realizacji lub przypomnienie o ważnych informacjach, które mogą umknąć. Proszę jednak nie traktować jej jako bezwzględnego wymogu :)

Ważne!

Chciałam na wstępie wspomnieć, że w tym konkursie nie przewiduję nagród - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "nutki zdrowej rywalizacji"

Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne będą usuwane. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na pw.

2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.

3. Każde zdjęcie powinno być dobrej jakości, niekoniecznie w dużym formacie (mile widziana rozdzielczość 640x480 – 1024x768).

4. Zdjęcia wysyłacie do mnie na pw z dopiskiem „Konkursowe - *miesiąc*”, np. . Konkursowe - sierpień.

5. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela).

6. Każde zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane:

a. Imię chomika na zdjęciu.

b. Tytuł zdjęcia.

Są to informacje dla mnie i nie będą podawane do głosowania, jedynie zwycięzca zostanie na koniec podpisany.

7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie - przy małej ilości zdjęć w formie ankiety; przy większej głosy będą wysyłane do mnie na pw – zasady głosowania poniżej.

8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie końcowo roczne.

9. W tym temacie nie komentujemy zdjęć, jedyny moment komentowania zdjęć jest po ogłoszeniu wyników - ze względu na prośbę Pampuszka takie malutkie ustępstwo.

10. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu mamy dwie opcje: piszemy pw lub wiadomość zaczynającą się od słowa „Problem”.

11. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie (około 1 tyg.).

12. Wprowadzamy ograniczenia, aby nie wygrywała ciągle jedna i ta sama osoba, dlatego zdjęciami miesiąca mogą zostać maksymalnie 3 zdjęcia jednego użytkownika w roku. Przykładowo: Pani x wygrywa konkurs w styczniu, lutym i marcu, to w kolejnych miesiącach nie może zdobyć już pierwszego miejsca :)

Zasady głosowania:

1. Każdy użytkownik może oddać głos na maksymalnie 6 zdjęć nie swojego autorstwa.

2. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu.

3. Raz oddany głos nie ulega zmianie!

4. Podczas głosowania używamy 6–cio stopniowej skali, jak w szkole:

a. Zdjęcie *numer* - 6

b. Zdjęcie *numer* - 3

c. Zdjęcie *numer* - 4

d. Zdjęcie *numer* - 5

e. Zdjęcie *numer* - 1

f. Zdjęcie *numer* - 2

Zachowujemy kolejność zdjęć, a nie punktacji. Może być tak, że wszystkie zdjęcia na które głosujecie ocenicie na 3, albo zagłosujecie tylko na 2 zdjęcia i je ocenicie na 6 i 2.

5. Głosy przesyłacie na pw, a wiadomość tytułujecie „Głosowanie – konkurs *miesiąc*”, np. „Głosowanie – konkurs lipiec”.

6. Zdjęcie jest wybierane na zasadzie sumowania punktów, a wyniki zostają ogłoszone najpóźniej tydzień po zamknięciu głosowania.

7. Głosujemy tylko i wyłącznie w terminie podanym do tego celu, jednocześnie pierwszy dzień głosowania oznacza koniec zgłaszania zdjęć na dany miesiąc.

Edycja czerwcowa:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 2 czerwca do 24 czerwca (do północy).

2. 25 czerwca wstawię w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).

3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 29 czerwca (do północy).

4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 30 czerwca.

Temat konkursu: Chomik wśród kwiatów.

Podpowiedź! Pierwszy raz decyduję się na napisanie podpowiedzi, a jest to spowodowane głównie zastrzeżeniem, aby uważać na trujące rośliny! Sugeruję Wam raczej wyjście na spacer i pozbieraniu "akcesoriów", niż wychodzeniu z chomikiem w teren w ciągu (nie budzimy zwierzaka! ;)) dnia czy ustawianiu chomika wśród kwiatków doniczkowych (które często są trujące). Co prawda jest to jedynie podpowiedź, bo to jaką macie wizję zależy jedynie od Was. Temat jest prosty, barwny i wesoły, więc do roboty! :)

Ważne!

1. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo organizuję dogrywkę między takowymi zdjęciami.

2. Zdjęcia konkursowe wysyłajcie do mnie na PW.

Edytowane przez Risa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjazny i dość łatwy temat. Chyba wezmę udział :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, jakie "chyba"?

Przyjazny i dość łatwy temat. Chyba Wezmę udział :D

Tak jest dużo lepiej nieprawdaż? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postaram się wziąć udział. A myślałem, że będzie temat o Euro. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny temat :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm.. Mógłby być, ale z drugiej strony mnie Euro ni chucha ni ziębi, może stąd o nim nie pomyślałam xD A kwiatki są estetyczniejsze i naturalniejsze od boiska i piłki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy temat. Już ma pomysł na zdjęcie. Na pewno weźmiemy udział! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym jakiś pomysł znalazła, ale z modelką nie wyjdzie ;D Żabę tylko jedzeniem da się przekupić nie zawsze, a Pan Chomik nie wychodzi z klatki, bo się boi, ale może jakoś Żaba da radę. Pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, jakie "chyba"?

:D

Bo Telefonem to ja cudów nie zrobię ;D. Ale mam świetny pomysł, gorzej z realizacją :D Okej, wezmę udział .

chyba

Edytowane przez Kulka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KingusiaR.

` Jak sie dodaje footy . ? Nie wiem , ale myslę że to by był super temat .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Linkujesz, i link podajesz w PW Risie. Jeśli coś nie będzie działać, zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paryżanka się będzie wyżywać estetycznie w scenerii xD

` Jak sie dodaje footy . ? Nie wiem , ale myslę że to by był super temat .

Zgrywasz wybrane zdjęcia na stronę typu: imageshack, fotosik, typnic i potem link do takiego zdjęcia przesyłasz do mnie na PW :) Pamiętaj aby w tej samej wiadomości napisać imię chomika oraz tytuł. Reszta jest zawarta w regulaminie :) Zapraszam do udziału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam już wizję :P Żeby tylko chomik chciał pozować :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PW czyli Prywatne wiadomości, tak ? ;)

Jestem tu nowa i nie obeznana ;)

A dokładniej to jak ( i gdzie ) głosować ? I do kiedy wysyłać zdjęcia ?

Z chęcią zgłoszę moje maleństwo <33

Dobra, nie doczytałam, do kiedy zgłaszać już wiem ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PW czyli Prywatne wiadomości, tak ? ;)

Jestem tu nowa i nie obeznana ;)

A dokładniej to jak ( i gdzie ) głosować ? I do kiedy wysyłać zdjęcia ?

Z chęcią zgłoszę moje maleństwo <33

Dobra, nie doczytałam, do kiedy zgłaszać już wiem ^^

Tak, PW to prywatna wiadomość :) W tym miesiącu zdjęcia wysyłacie do mnie (a kiedy prowadzi ana443 to do niej :)). W czasie głosowania głowy również do mnie. Gdyby były jakieś niejasności to proszę pytać, chociaż chyba wszystko jest w regulaminie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W czasie głosowania głowy również do mnie.

Risa głowy? Nie, nie ja Ci głowy nie wyślę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Risa głowy? Nie, nie ja Ci głowy nie wyślę :P

Głosy! Dzięki za zauważenie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pragnę jak największej ilości zdjęć w każdej edycji :D A do tego głowy są Wam potrzebne, więc spokojna.. głowa ;) Dobra, bo zaczyna zalatywać sucharem i robi się off... xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę Was męczyć :P

Swoją drogą gdzieś mi się schowała funkcja "podbij temat" chyba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijanie z tego co kojarzę jest tylko w Sprzedam/oddam... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi