Skocz do zawartości
Karusia

Tosia

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy z nas dostał jakiś niespodziewany prezent na urodziny. Ja otrzymałam miniaturowego królika o białej sierści i niebieskich oczkach. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, iż moje chrzestna, która go kupiła, nie wiedziała o alergii na sierść mojego brata. Gdy trzymałam chomiki czasami jedynie kichał wchodząc do pokoju, ale przy króliku dostawał szału -.- Przez pierwsze tygodnie Tosia siedziała w klatce po śwince mojej koleżanki a potem przeniosłam ją do drewnianej klatki na zewnątrz. Ma w niej znacznie lepsze warunki niż mogłabym jej zapewnić w domu i przede wszystkim towarzystwo : ) Jej towarzyszką jest mieszana samica, która w towarzystwie Tośki wygląda jak potwór :D Tak czy siak codziennie robię jej wybiegi "króliczym kojcu" do którego ostatnio "podłączyłam" starą klatkę ;) Bądź co bądź Mela (koleżanka Tosi) najwyraźniej uznała, że sześciomiesięczna miniaturka jest jeszcze maleństwem, bo opiekuje się nią jak córką :P

Zdjęcia niewyraźne, dzisiaj postaram się zrobić lepsze.

Na przedostatnim zdjęciu Mela, której dobre zdjęcie trudniej zrobić niż mojemu pięcioletniemu kuzynowi.

img2173oi.jpg

img2170r.jpg

Oczywiście po całej nocy hałasowania zrobiła się senna -.-

img2175y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Królik świetny ,ale trzymanie miniaturki w klatce na zewnątrz nie jest dobrym pomysłem <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież nie siedzi tam w nie wiadomo jakie mrozy. To rozwiązanie na wiosnę i lato.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że ma koleżankę :).

Większość osób trzyma i nawet nie wie, że króliki są zwierzętami również stadnymi :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość myśli, że to gryzonie, więc o czym tu mówić xD

Dziękujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi