Skocz do zawartości
Oliv.

Leniwy roborek.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. ;) Mam roborka Juliusza. Jest u mnie od ponad miesiąca.

Niestety ma małą klatkę ROCKY z rurami.

Najczęściej wstaje po południu - tak ok. 16 i siedzi do 3 w nocy, albo dłużej. Ponoć chomiki dużo czasu spędzają w kołowrotku, ale on zagląda do niego tylko sporadycznie. Pobiega w nim minutę i rezygnuje. A większą część swojego życia spędza w rurze, siedząc i nic nie robiąc. Czy jest z nim coś nie tak? Dodam jeszcze, że jest dość gruby jak na robo. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze pytanie, jaki jest ten kołowrotek? Być może jest nieodpowiedni dla niego? Być może również, zaczyna się na poważnie bawić kołowrotkiem, gdy pójdziesz spać?

Czy masz możliwość zważenia go? Bo może się tylko wydaje gruby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roborek 80 gramów? To niemożliwe... To jest znacznie za dużo nawet na dżungarka. Możesz wstawić jego zdjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o.O.. Z moją zdolnością do matmy musiałam się pomylić i chyba wzięłam złą wagę :/ Tak więc chyba nie ma 80g :D Niezbyt go widać. :/

2rh8j9f.jpg6y13t4.jpg34jbuaa.jpg

wkwna.jpg

Edytowane przez Oliv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo faktycznie nie widać. :) Ale wygląda tak normalnie, przynajmniej na zdjęciach. W temacie o Tutu możesz sobie pooglądać wygląd przeciętnego roborka i go sobie porównać.

http://forum.e-chomi...6-robolek-tutu/

Albo tutaj jest chomiczek podrik

http://forum.e-chomi...borek-leetchee/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

Nie martw się,roborek mojej siostry ciotecznej wcale nie chciał biegać w karuzeli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale on caaały czas siedzi w rurze. :D

Mam niedługo kupić dużą samlę i przeznaczyć ją na klatkę dla syryjka, ale teraz nie wiem, czy syryjek nie poczeka (najpierw muszę go kupić :D), a Juliusz się wyniesie z tej mini klatki. :D

Edytowane przez Oliv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgląda na normalnego roborka.

Niektóre robo zaczynają działać i ruszać się w klatce dopiero jak jest zgaszone światło i jest cicho - zwłaszcza płochliwe sztuki. Jeśli wcześniej nie zachowywał się inaczej, to przyjęłabym to jako cechę charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi