Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs – Co wiesz o chomikach? - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Miło nam poinformować, iż zwycięzcą konkursu "Co wiesz o chomikach" jest: Matti.

Serdecznie gratulujemy i zapraszam do udziału w następnych konkursach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy podacie takie informacje ile osob udzielilo te wszystkie prawidlowe odpowiedzi lub inaczej mowiac ile osob zostalo dopuszczonych do losowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy podacie takie informacje ile osob udzielilo te wszystkie prawidlowe odpowiedzi lub inaczej mowiac ile osob zostalo dopuszczonych do losowania?

Każdy przecież wie jak odpowiadał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie nie powiem, ale było koniec końców około 45 dobrych odpowiedzi, i trochę więcej tych złych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie ma takiego pytania, gdzie wszyscy odpowiedzieliby dobrze. Bardzo dużo błędnych odpowiedzi było np. w pytaniu o White Face, co naprawdę było łatwe do odszukania w internecie choćby. No ale niektórym po prostu nie chce się sprawdzić swojej wiedzy. :) Albo nie chce się czytać regulaminu, były np. zgłoszenia, gdzie ktoś otwarcie napisał, że nie jest zarejestrowany na echomiku. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

white face wiedziałam od razu bo to takie nietypowe jak dla mnie ale dla pewności sprawdziłam w umaszczeniach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gratulacje Matti. nie zapomnij pochwalic sie nagroda jak juz dotrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

Matti chyba jeszcze nie wie o wygrane,bo nic nie pisze. Hellooooo Matti wygrałeś. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie mu czas. :) Na pewno informacja do niego dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo zaniemowil z wrazenia ;)

ps. dziekujemy sponsorowi za fajna zabawe!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwycięzca został powiadomiony rano o wygranej. Więc już dawno się o tym dowiedział.

Jeśli chodzi o zgłoszenia. Doszło 81 zgłoszeń, z czego - 32 dobre, a nie 49 złych. Jednakże, złe zgłoszenia nie zawsze odpowiadają złym odpowiedziom na pytania. Czasami (jak to wspomniała kaskas) były to zgłoszenia niezgodne z regulaminem, jak chociażby brak rejestracji na forum.

Jeżeli chodzi o pytania sprawiające najwięcej problemów, to były pytania nr. 1,2, 3 oraz 8. Reszta pytań zdarzała się sporadycznie.

No i przede wszystkim trzeba podziękować naszemu sponsorowi, który z wielką chęcią przystąpił do zabawy. Miejmy nadzieję, że za rok liczba sponsorów również dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, wiem - dowiedziałem się już rano ;) Po prostu z wrażenia nie wiedziałem co napisać. Nie spodziewałem się, że spośród tylu osób akurat ja zostanę wylosowany. Bardzo miła niespodzianka z rana :) Bardzo się cieszę i dziękuję wszystkim, a w szczególności administratorom, za świetną zabawę oraz sponsorowi, za bardzo fajną nagrodę - Bella na pewno będzie wniebowzięta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...