Skocz do zawartości

Konkurs Fit Pets 2006 rozpoczęty

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga zwierzomaniacy!!!

Ruszył konkurs Fit Pets 2006, dotyczący zdrowego żywienia chomików. Wypełniony formularz wysyłamy na podany adres i czekamy na odpowiedź :) Może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie. Do wygrania za I i II miejsce klatki ufundowane przez internetowy sklep Zookoziolek.pl .

Konkurs trwa do 1 grudnia 2006 roku. Zapraszamy do udziału.

Zainteresowanych zapraszamy pod adres http://www.zdrowiepupila.com.

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, a gdzie jest napisane o tym konkursie, bo przeglądałam stronę i znalazłam tylko w regulaminie kto moze brac udzial itp. a zadnych wiecej informacji nei znalazłam :/ Może kto powie, gdzie ejst weicej o tm napisane?

Odnośnik do odpowiedzi

ale ta klatka za nic?;> czy trzeba wziąć udział w tym konkursie? To jak o klatkę to ja się zgłaszam. Powód prosty mam małe chomcie a chce sobie zostawić parę ponieważ nie chce wydawać wszystkich do zoologa bo u mnie w kutnie już mają syryjki i mogą wziąć tylko 3 i zanim je sprzedadzą to one tam zamarzną bo wszystkie zwierzaki w tym zoologu stoją pod oknem a mamy jeszcze 3 inne zoologi ale tam nie chcą od ludzi zwierząt. chce uniknąć następnej kopulacji i potrzebna mi klatka ale i tak coś czuje że będę musiała kupić następną ale dla mojego szczurka bo tamta mała ehhh..... A co do konkursu to udział chyba wezmę.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli o mnie chodzi to się zgłaszam :wink:

Mi by się bardzo klatka przydała bo jednak trochę tych chomików mam :wink:

Byłabym ogromnie wdzięczna, ponieważ myśle nad roznmazaniem Campbella i jakiś ciekawych maści a na to potrzeba miejsca, a taka klatka to jak gwiazdka z nieba :ukl: :ukl: :ukl: :ukl: :ukl:

Co do konkursu, to chciałam brac udział, ale głupia sprawa nie mogłam otwierać pliku ze szczeg. ponieważ mi juz nawet WORD nie działa...

Chciałam coś napisać, a nie ściągać prace kogoś innego co miało miejsce w poprzednim konkursie. :sly:

Pozdrawiam :kiss:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja uważam, że klatka należy się milkusi :) Ona ma przynajmniej powod, bo chce rozmnażać campbelle, o ktorych w polsce malo slyszano (czasami nawet nie wiedzą co to jest :P)

Dziękuje bardzo :)

No chomiki Campbella zawsze mnie fascynowały, :kiss: mam dostep do roznych masci wiec mysle ze z mojej hodowli by mogło coś całkiem fajnego wyjść, szczegolnie ze jak sie przeprowadze to bede miała jeszcze lepsze warunki :D :)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...