Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs – Co wiesz o chomikach?

Rekomendowane odpowiedzi

Redakcja wortalu E-chomik.pl przygotowała dla Was test wiedzy – 10 pytań, które pozwolą Wam sprawdzić swoją wiedzę na temat chomików, ich diety, ich pielęgnacji oraz zagadnienia związane z opieką nad małymi futrzakami. Nagrodą jest pakiet produktów ufundowanych przez firmę Vitapol o wartości około 100 zł. Zwycięzca zostanie rozlosowany spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania. Uczestnik wysyła zgłoszenie TYLKO za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursowej. Przewidziana jest jedna główna nagroda.

Konkursu rozpoczyna się 12 kwietnia o godzinie 00:01, a zakończy 20 kwietnia o godzinie 23:59.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne na stronie: http://whd.e-chomik.pl/konkurs/

Zapraszamy do zabawy! :)

Wszyscy, którzy wysłali zgłoszenia do godziny 21:00 - dnia 12 kwietnia, proszeni są o ponownie wysłanie formularza. Mieliśmy problemu techniczne z pocztą i nie dochodziły do nas wiadomości. Za utrudnienia przepraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uuuuu trudne pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

Poszperałam po forum, mam odpowiedzi na wszystkie pytania,już wysłane. :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh :D niektore pytania były sprytnie sformułowane, inne jednak w taki sposób że każdy z minimalną wiedzą by zgadł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypełniłam, chociaż nie powiem, pytanie o konkurs fotograficzny przysporzyło paru wątpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz wyślę :)

Na każde pytanie odpowiedziałam oprócz... Kiedy była ta pierwsza sesja "Chomiki w obiektywie" :(

Bez obrazy, ale na początku pisze, że jest to konkurs o chomikach, a nie o forum :/

Bo ja np. raz zajrzałam do takiego konkursu z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślałam, że to będzie jedno z najmniej problematycznych pytań? :P Ale ten temat pojawia się nie tylko na forum, a ci, co czytają wortal by to wiedzieli... ;)

Mam nadzieję, że przyjdzie cała masa zgłoszeń i będziemy mieli z czego losować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkurs wysłany. Ciekawe pytania sama się co nieco dowiedziałam. Fajnie było by coś wygrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dostałam zwrotną wiadomość, że moje odpowiedzi nie mogły zostać dostarczone... Czy mogę po prostu wysłać zwykłego maila do angelo z odpowiedziami zamiast korzystać z tego formularza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy, którzy wysłali zgłoszenia do godziny 21:00 - dnia 12 kwietnia, proszeni są o ponownie wysłanie formularza. Mieliśmy problemu techniczne z pocztą i nie dochodziły do nas wiadomości. Za utrudnienia przepraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to poszło jeszcze raz. Na szczęście pamiętałam odpowiedzi na wszystkie pytania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, teraz Wasze zgłoszenia już przychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

będzie tylko jedna nagroda? na tylu chętnych i na tyle poprawnych odpowiedzi? bo zakładam że sporo osób odpowie poprawnie :)

aha już się doczytałam - losowanie... spoko :P

Edytowane przez maga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie wysłane :-)

Bardzo się ucieszyłam ponieważ wysłałam błędną odpowiedź i potem znalazłam dobrą, ale było już za puźno...

A teraz taka dobra wiadomość :) No, ale cóż ... Tyle osób... Trzeba wierzyć !

Hehe ... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to widać, że niektórym było to na rękę, hehe :) Życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe, może tym razem Kondzio nie wejdzie na forum, to i ktoś inny też będzie miał okazję coś wylosować ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Buu, nie wiem czy mi sie chce drugi razy wysyłać xD

A pytanie o konkurs foto wymagała chwili poszperania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...