Skocz do zawartości
ana443

Chomiki w obiektywie- kwiecień

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne!

Chciałam na wstępie wspomnieć, że w tym konkursie nie przewiduję nagród - jest to po prostu forma wspólnej zabawy i "nutki zdrowej rywalizacji"

Udział jest dobrowolny z przestrzeganiem regulaminu forum oraz zasad konkursu (patrz niżej).

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest tematyczny: wszelkie zdjęcia zgłaszane do niego muszą nawiązywać do tematu – inne będą usuwane. Tematy będą inne każdego miesiąca – jeśli ktoś będzie miał jakieś pomysły może nadesłać propozycję na pw.

2. Do konkursu zgłaszamy maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa.

3. Każde zdjęcie powinno być dobrej jakości, niekoniecznie w dużym formacie (mile widziana rozdzielczość 640x480 – 1024x768).

4. Zdjęcia wysyłacie do mnie na pw z dopiskiem „Konkursowe - *miesiąc*”, np. . Konkursowe - sierpień.

5. Na każdym zdjęciu musi być chomik, niekoniecznie nasz (np. brata, kuzynki, koleżanki – jednak za pozwoleniem właściciela).

6. Każde zdjęcie zgłoszone do konkursu musi zostać opisane:

a. Imię chomika na zdjęciu.

b. Tytuł zdjęcia.

Są to informacje dla mnie i nie będą podawane do głosowania, jedynie zwycięzca zostanie na koniec podpisany.

7. Pod koniec każdego miesiąca będzie organizowane głosowanie - przy małej ilości zdjęć w formie ankiety; przy większej głosy będą wysyłane do mnie na pw – zasady głosowania poniżej.

8. Pod koniec roku będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie roku – udział wezmą najlepsze zdjęcia z danych miesięcy – konkurs grudniowy będzie krótszy o 1 tydzień, który zostanie przeznaczony na głosowanie końcowo roczne.

9. W tym temacie nie komentujemy zdjęć, jedyny moment komentowania zdjęć jest po ogłoszeniu wyników - ze względu na prośbę Pampuszka takie malutkie ustępstwo.

10. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu mamy dwie opcje: piszemy pw lub wiadomość zaczynającą się od słowa „Problem”.

11. Zdjęcia zgłaszamy w podanym terminie, zostaną one opublikowane po terminie zgłoszeń i w tym czasie będzie głosowanie (około 1 tyg.).

Zasady głosowania:

1. Każdy użytkownik może oddać głos na maksymalnie 6 zdjęć nie swojego autorstwa.

2. W przypadku zagłosowania na swoje zdjęcie wykluczamy wszystkie zdjęcia danego użytkownika w danym miesiącu.

3. Raz oddany głos nie ulega zmianie!

4. Podczas głosowania używamy 6–cio stopniowej skali, jak w szkole:

a. Zdjęcie *numer* - 6

b. Zdjęcie *numer* - 3

c. Zdjęcie *numer* - 4

d. Zdjęcie *numer* - 5

e. Zdjęcie *numer* - 1

f. Zdjęcie *numer* - 2

Zachowujemy kolejność zdjęć, a nie punktacji. Może być tak, że wszystkie zdjęcia na które głosujecie ocenicie na 3, albo zagłosujecie tylko na 2 zdjęcia i je ocenicie na 6 i 2.

5. Głosy przesyłacie na pw, a wiadomość tytułujecie „Głosowanie – konkurs *miesiąc*”, np. „Głosowanie – konkurs lipiec”.

6. Zdjęcie jest wybierane na zasadzie sumowania punktów, a wyniki zostają ogłoszone najpóźniej tydzień po zamknięciu głosowania.

7. Głosujemy tylko i wyłącznie w terminie podanym do tego celu, jednocześnie pierwszy dzień głosowania oznacza koniec zgłaszania zdjęć na dany miesiąc.

Edycja marcowa:

1. Zdjęcia zgłaszamy od 2 kwietnia do 23 kwietnia (do północy).

2. 23 kwietnia wstawię w tym temacie ponumerowane zdjęcia (kolejność losowa).

3. Głosowanie będzie trwać od momentu wstawienia zdjęć do 29 kwietnia (do północy).

4. Ogłoszenie wyników przewidziane na 30 kwietnia.

Temat konkursu: Chomik i Święta Wielkanocne.

Ważne!

1. W przypadku uzyskania miejsca ex aequo organizuję dogrywkę między takowymi zdjęciami.

2. Zdjęcia konkursowe wysyłajcie do mnie na PW.

W tym miesiącu temat łątwy jako, że w tamtym był trudniejszy :D To Risa ma głowę do wymyślania trudnych, ale zarazem bardzo ciekawych i fajnych tematów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że ja to jedyna ateistka w domu, nie będe miała problemu z 'akcesoriami' xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłam jedno zdjęcie, wyślę do Any, może jeszcze coś mi do głowy przyjdzie. Na razie zdjęcie mało starannie bo Diablo wszędzie biegał wąchał itp. i jedno tylko wyszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jeszcze sporo czasu to może nie ma się co spieszyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nareszcie mało skomplikowany temat. :P Może w końcu z Moli weźmiemy udział. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to się zanosi na naprawdę dużą ilość zgłoszeń. :) Oby się na zapale nie skończyło. :) Swoją drogą, to przypominajcie mi, że mam wortal uaktualniać, bo ja mam naprawdę sklerozę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja spróbuję swoich sił po raz drugi. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super temat! Choć liczyłam na ,, Chomik co ja pacze'' :P . Mam już pomysł ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się odwlecze, to nie uciecze. Miesięcy jest od groma, być może kiedyś się załapie. :)

Risa, Ana - piszcze w tytule nr edycji, bo się wszystko pokiełbasiło przez nowy skrypt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat konkursu: Chomik i Święta Wielkanocne.

a ja tu będę malkontentem: nie lubię, nie cierpię, nienawidzę - tematów świątecznych. błe. wszędzie, gdziekolwiek, jakkolwiek.

chomiczki wśród bombek i choinek czy jajek i zajęcy do mnie nie trafiają i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz, zawsze można nie wziąć udziału. ;) Jak mówi przysłowie "jeszcze się taki nie urodził.." obstawiam, że przy każdym temacie znalazłaby się taka osoba, której by się nie podobał.

Temat jest na tyle łatwy, że pewnie będzie mnóstwo zgłoszeń. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, czy oryginalność i nietypowe postrzeganie świat jest uznawane? Bo niestety w mojej obecnej sytuacji święta bynajmniej nie kojarzą mi sie z jajkami xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że dobre uzasadnienie potrafi zdziałać cuda. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat łatwy więc pewnie sporo zdjęć będzie :) Mam nadzieje,że wezmą udział chomiki Pampi i zwyciężczyni z marca-Feta! ;)

Ale widze błąd bo jest napisane "edycja marcowa".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz, zawsze można nie wziąć udziału. ;)

co też oczywiście zrobię :P no nie lubię i już :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi