Skocz do zawartości
diabli

Grubcia, Grubcinka - mój szkielecik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym, by moja kolba tak szybko znikała po włożeniu do akwa :wub: Przecież to takie przeurocze!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grubcia jest cudowna! Ten jej różowy nosek! :wub:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to jak piękny chomiczek :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekujemy za mile komentarze :) w nagrode dwie fotki z wczoraj

CHLEBKOWA PIETKOWA UCZTA

33e1zf5.jpg

t80uug.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3:00 w nocy. wstalam na szybki sik :D patrze, a tu kolo kompa chodzi konik polny, swierszczyk czy jak kto woli :P male zielone, w kazdym razie. zapolowalam, zabilam i poszlam w kierunku kosza. ale grubcia stoi przy pretach i obserwuje. te jej wielkie oczy mowily "a moze sprobuje?" :D no i dostala truposzka do klatki. troche obawialam sie widoku uczty, ale dawno nie widzialam, zeby tak szybko cos zjadla. bez chomikowania, obwachiwania i myslenia od czego zaczac. schrupala go (z taka przyjemnoscia) jak ja zapewne paczke chipsow ;) zostaly tylko nogi. posprzatalam i obie mozemy isc spac...

ps. poczulam, ze chce zobaczyc jak poluje.

Edytowane przez diabli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe a to dzikuski jestescie :P tez mialam taka ochote jak do mnie konik wpadl.. ale w koncu gdzies nawial

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grubcia troche zaspana, ale wstala w srodku dnia na konikowa uczte (znalazlam na parapecie jeszcze jednego zdeterminowanego kamikaze :D)

ewidentnie widac, ze szuka w miseczce i wokol kolejnych konikow ;)

ps. moze to troche okropne co napisze, ale gruba zawsze zaczyna od glowy :blush:

Edytowane przez diabli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O mamo! gdzie takie potwory upolować? też bym chciała poobserwować czy moje leniwe panny nie brzydziłyby się zielonego kolegi :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agata nie mam pojecia skad koniki biora sie w bloku na 2 pietrze. niby drzewo niedaleko, ale hmm. okna na "uchylnym", balkon w nocy zamkniety. wydaje mi sie, ze wnioslam je do mieszkania z praniem (zbieralam szybko przed burza), a koniki moze wdrapaly sie po elewacji. jednego odkrylam w nocy, dzisiaj drugi. i juz wiem za czym bede rozgladac sie na lace podczas spacerow :D

kiedy powiedzialam mojemu nie-mezowi o nocnej wyzerce stwierdzil, ze musimy jej kupic/zlapac zywe i zobaczyc jak poluje ;)

Edytowane przez diabli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tylko ćmy są nieproszonymi gośćmi a teraz to bym się prosiła o takiego konika znaczy dwóch co najmniej,bo nie będę tylko jednej rozpieszczać.

Wydawało mi się,że dżungary przepadają za białkiem w żywej postaci a tu prosze Grubcia wsuwa aż jej się i uszy i wąsy trzęsą :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nieproszonymi gośćmi są komary! Nienawidzę ich! Tylko kąsają, wypijają krew jak wampiry, a potem składają jajka! Mój chomik kiedyś przez przypadek zjadł osę (taką nieżywą już). Ale ja się wtedy o niego martwiłam! Oczywiście wtedy jeszcze nie znałam tego forum. Ale na szczęście nic mu się nie stało ;) Chociaż osa to chyba nie konik, czy świerszcz. Przecież osa ma to żądło. Jak tylko zobaczyłam mojego chomika na wybiegu zajadającego się, to próbowałam mu to zabrać, a on do polika, później wyjął jak odeszłam i znowu chciałam mu zabrać i schował... Już mu pozwoliłam zjeść <_<

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten konik tutaj to nic. wczoraj w nocy jak dostala pierwszego w swoim zyciu (wiekszy i bardziej miesisty niz ten na filmie :P) to dopiero byl widok! prawie zbieralam szczeke z podlogi! ona jadla go jak najwiekszy przysmak. nie zdazyla powachac, nie chomikowala jak zwykle tylko zaczela chrupac i mruzyc oczy ;) ten na filmie mniejszy i widac, ze nie zaspokoil potrzeb jej podniebienia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to zielone? klos jakiegos zboza :) mam niedaleko domu lotnisko,a dokladniej aeroklub szybowcowy. wokol niego wielkie pole pelne roznych zboz. podczas spacerow zawsze cos grubej przynosze.

http://bielskobb.blo...ce/P6150014.JPG

http://s-nikiel-moje...na lotnisku.jpg

http://s-nikiel-moje...lsko-Biała).jpg

teraz bede polowala na koniki :wub:

Edytowane przez diabli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a myślałam że to już resztki tego konika :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie nie, to nie byl ten wielki kon, swierszcz (jak cala reka :D) tylko taki malutki skaczacy na lace. z pierwszego grubcia zostawila tylko nogi, z drugiego (tego na filmie) nie zauwazylam zeby cos zostalo, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciezko ocenic :) poczekamy jeszcze kilka dni. wczoraj futerko wygladalo ladnie, dzisiaj chyba tez...w temacie o posklejanym futerku wstawie fotki jak grubcia wstanie. tutaj jej obciachu nie robie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ona to wcina ;D Cudowny chomik :wub:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

troche smutna sesja, ale grubcia nadal posklejana...zastanawialam sie czy dodawac te zdjecia, ale skoro gruba wlasnie tak wyglada, to dlaczego nie? szukamy przyczyny :(

x0sd2s.jpg

inae80.jpg

idw16v.jpg

os8hno.jpg

33ytmvc.jpg

9024gp.jpg

95nbbb.jpg

2s9rx1x.jpg

o7m0zc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...