Skocz do zawartości
diabli

Grubcia, Grubcinka - mój szkielecik

Rekomendowane odpowiedzi

Czas i na nas! Przedstawiam Wam Drodzy Forumowicze mojego zwierza, gryzonia do potegi n-tej - Grubcie zwana, Grubcinką. Chomik syryjski jak widac na zalaczonych ponizej fotkach ;) jest ze mna od grudnia (prezent swiateczny). na poczatku zdazyla kilka razy pokazac do czego sluza zeby. obecnie jest fanka obgryzania pretow, wspinaczek a'la nietoperz (glowa w dol rowniez) i odglosu otwieranej klatki. Gdy tylko uslyszy charakterystyczny skrzyp i trzask, w momencie jest przy drzwiczkach i pcha sie na reke...sprobuj jej nie wyciagnac! :D bedzie pilowala druty, az nie postawi na swoim, Ty mozesz tylko skapitulowac. Pelnie jej mozliwosci mozna podziwiac w godzinach 19-3 rano. czasem potrafi milo zaskoczyc :) np. dzisiaj, gdy wrocilam o 6 rano stala przy pretach i wrecz pozowala w pierwszych promieniach poranka. potrafi tak "witac" i "zegnac", gdy wychodze lub wracam z pracy. milo z jej strony! coz wiecej moge napisac? grubcinka uwielbia kolowrotek, pedzi w przerwach szlifowania klatki...poza tym jest chudziutka, mozna policzyc wszystkie jej kostki (choc na zalaczonych fotkach wyglada dosc dorodnie, dziwne, bo nie uzywamy photoshopa :D). to chyba tyle opisu jak na pierwsze wzmianki przystalo. Grubcia obecnie mieszka w setce. wczesniej glupia Pani (czyt. ja) kupila mala klatke i chomik nie mial zbyt wiele mozliwosci, by pokazac swoj charrrakter. cdn.

GRUBCINKA SZKIELECIK, Z WCIECIEM W TALII

grubcinka.jpg

WYCIAGAJ! I TO JUZ.

grubcinka1.jpg

MOJE ULUBIONE :D WCALE JEJ NIE SCISKALAM...NAPREZYLA SIE, BY ZWIAC Z REKI. ONA OGOLNIE JEST NADAKTYWNA.

grubcinka2.jpg

KOCHANY RYJEK I TE OCZETA KOTA ZE SHREKA! PROOOSZE ZABIERZ MNIE.

grubcinka3.jpg

GRUBEX W PELNEJ ODSLONIE

grubcinka4.jpg

HUUURA, PANI WROCILA Z PRACY! 7 RANO. POSZALEJEMY? (brakuje tylko merdania ogonkiem)

grubcinka5.jpg

POBAWIMY SIE W CHOWANEGO, SZUKASZ JUZ?

grubcinka6.jpg

NIETOPERZOWE, KASKADERSKIE ZAPEDY

grubcinka7.jpg

DOBRZE, IDZ SPAC, A JA JESZCZE TROCHE POPILUJE ZABKI (ulubiony kacik do halasowania)

grubcinka8.jpg

NAJGRUBSZE ZDJECIE GRUBCINKI (nie wiem jak ona to zrobila, ale zapozowala naprawde pulpetowato! i ten wdziek dwoch pazurkow poza klatka!!!)

grubcinka9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

urocza ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka śliczna ;) Wcale nie jest gruba ^^ Śliczności.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekujemy za komplementy. Emikia, no wlasnie imie srednio do niej pasuje. Staramy sie lekko ja podtuczyc, zeby wygladala na zdrowego chomika. a imie coz, Pan grubcinki wszystkie zwierzeta w swoim otoczeniu na starcie chrzci imieniem "grubcia". w tym przypadku nijak ma sie to do rzeczywistego wygladu naszej syryjki.

mialam jeszcze napisac na temat bialej plamki na lebku. na poczatku kilka razy spanikowalam, ze to lyse "przetarcie" od tego pilowania drutow :D myslalam, ze sobie biedaczka krzywde robi, hehe.

Edytowane przez diabli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna :wub: Jak dobrzę myślę, to jest golden dominant spot sh satin ;) No i stąd ta plamka na czole :P

Edytowane przez Tusia1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna :wub: Jak dobrzę myślę, to jest golden dominant spot sh satin ;)

ma paski policzkowe, dominant spot odpada. prędzej tts, ale na zdjęciach nie widać

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma białe plamki na policzkach :P Ale pewna nie jestem.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem fanką kropki na jej ślicznym czółku :wub:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boska jest ^_^

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kołowrotek Savic ! :))

Ślicznotka,czekam na zdjęcia : )

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczna:) Najbardziej zachwyciły mnie jej oczęta..:)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ahhh, rumienię się w imieniu mojej grubcinki :D ona niestety już skończyła nocne czuwanie, więc nie zdążyłam przekazać wszystkich komplementów, ale obiecuję nadrobić zaległości, hehe. kolejne fotki na pewno niebawem dołączę, na razie oswajamy się z aparatem... jeszcze niedawno uwiecznienie jej w bezruchu było rzeczą niemożliwą. teraz powoli dorasta, poważnieje, więc może będzie łatwiej ;)

ps. tak, tak mamy kolowrotek savic, jest swietny polecam, to chyba moj najlepszy chomikowy zakup. cichutki, łatwy do czyszczenia, wielki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zdjęcie świetne:

grubcinka2.jpg

Grabcia cala swietna, a ta biala plamka na glowce jeszcze dodaje jej uroku :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczka na tym zdjęciu są boskie. :D A te wąsiska... :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda, ze nie ma takiego wytrzeszczu na stale, hehe :) uwielbiam te fotke, wystarczy, ze spojrze i humor musi byc!

Edytowane przez diabli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za cudo! Więcej zdjęć! :wub:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziekuje Pampi :) fotki beda jak jasnie pani grubcinka znajdzie znow czas dla swojego giermka ;) i choc troche zapozuje. ciezko nam idzie wspolpraca w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam do wielbicieli i fanów tej piękności :wub:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na nowe fotki Grubci!! hehe chyba powinnysmy sie wymienic na jakis czas chomikami, to moze Ty bys odchudzila mojego a ja bym podtuczyla twojego ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kilka fotek nowych...grubcinkowych :)

WYŻERKA! ALE NAJPIERW MAŁE KOPANIE

2s7dx88.jpg

CZASEM MOGĘ PRZEBIEC PO STOLE...JAK PAN NIE WIDZI ;)

11900ok.jpg

UDAJĘ, ŻE MAM CHOMIKOWATĄ POSTURĘ

35d253s.jpg

CHWILA SKUPIENIA, WYJDĘ TYM RAZEM?

9a0geo.jpg

ZAMYŚLIŁO MI SIĘ

974gw5.jpg

mamy kilka fajnych fotek w zanadrzu, ale musicie poczekac do konca wielkanocnego konkursu :) cierpliwosci zatem zyczy grubcia i jej pani :P

Edytowane przez diabli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...