Skocz do zawartości
Angelo

Powrót do domeny e-chomik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No widziałem i dla tego piszę że u mnie takie coś jest tylko przy eu a przy pl normalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich problemów - zawsze jak są jakieś zmiany wychodzą różne kruczki i haczyki. Mam nadzieję, że z grubsza zmiana odbędzie się bezboleśnie.

Pusia, spróbuj wcisnąć F5 - powinno odświeżyć stronę, być może akurat trafiłaś na środek zmian. Jeśli nie pomoże, spróbuj inną przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kaskas mam jeszcze 1 problem,kiedy prubuje wejsć na forum wyskakuje i jakiś blad i odświezanie ani inna przegladarka nie pomaga ;) na laptopie moge wejśc a u sb na kompie mam ten błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki błąd? Wróżką nie jestem ;-))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pusia, jeśli możesz, to spróbuj zrobić print screena. Albo zwróć uwagę, co jest napisane przy okazji tego błędu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tłumaczu było tak: to forum nie moze działać poprawnie,spróbuj odświezyć strone.No i kochany napis "error 404"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze byłem ciekawy czemu akurat 404? A czemu nie 123 lub 666? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zrobić printscreena? Jak prosiła kaskas... Ale widocznie masz coś z ustawieniami, jak wszystkim innym działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze byłem ciekawy czemu akurat 404? A czemu nie 123 lub 666? :blink:

W kodzie 404, pierwsza "4" oznacza błąd klienta, taki jak źle wpisany URL Kolejne dwie cyfry oznaczają wystąpienie konkretnego błędu. Używanie przez HTTP trójcyfrowych kodów jest podobne do wcześniejszych protokołów jak FTP czy NNTP.

Popularna legenda twierdzi jakoby kod błędu 404 wziął swoją nazwę od numeru pokoju w laboratoriach CERN, w którym zostało opracowane World Wide Web. Jednakże w CERN nie ma pokoju 404. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angelo,jak znowy sie pojawi to dam PS teraz usunęłam csteczka i działa dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to był problem z temporary files.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za .pl, w zasadzie jestem tu nowy, ale i tak bez różnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda ankieta się już skończyła - ale dziękujemy za głos. :) A pl mimo wszystko brzmi profesjonalniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z ankiety wynikało coś innego :blink:

Ekhem...

Choć administratorzy i tak zrobią jak będą chcieli ;)

Bo kto jest Administratorem, ten ma władzęęę...cool.gifwink.gif

A co do problemów i błędów to (przynajmniej u mnie) nie wyświetlają się emotikonki w starszych postach...(pojawia się ikonka "uszkodzonego" pliku) dry.gif

Nieaktualne wink.gif

Jednak trochę aktualne, bo widzę, że brak emotinkonek jest, nie wszędzie, ale teraz chociażby w dziale "Zrób to sam" mam ikonki uszkodzonego pliku zamiast "buziek"... Może to chwilowe przez zmianę domeny? unsure.gif

Edytowane przez lepakkomies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też tak miałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emotki wrócą po zaktualizowaniu całości. A co do ankiety - bardzo nam pomogła w podjęciu decyzji. Nie było zdecydowanego faworyta, więc wybraliśmy to, co wydało się najrozsądniejsze pod względem nie tyle "lubienia" co faktu, że pl jednak jest bardziej cenione niż eu. Bardziej profesjonalne i łatwiejsze do znalezienia. No i nie bez znaczenia pozostaje fakt, że połowa działalności e-chomika była pod szyldem pl. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich problemów - zawsze jak są jakieś zmiany wychodzą różne kruczki i haczyki. Mam nadzieję, że z grubsza zmiana odbędzie się bezboleśnie.

Na wortalu nie ma wyników świątecznego konkursu fotograficznego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa mi imageshack. W sensie, ze nie moge tak jak do tej pory wrzucać przez forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już jest niestety zmiana w imageshacku - na to nie mamy wpływu. Żeby z niego wrzucać zdjęcia trzeba się trochę nagimnastykować. Zdecydowanie prościej zmienić stronkę do linkowania zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę zmieniała, bo tę lubię. Wrzuciłam sobie tylko, ze nie przez forum :)

Czyli, ze już nie ma szans by było jak kiedyś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestesmy polskim forum, wiec wg mnie PL lepiej Unia Unią ale trzeba byc dumnym z polskosci :)

Edytowane przez stokrotka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysza, ja mam normalnie konto na imageshack a potem kopjuję kod do forum - proste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysza - da się tak jak poprzednio zrobić - tylko trzeba się trochę więcej naklikać. W razie problemów zapraszam na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi