Skocz do zawartości

narcyzia

Czytelnicy
 • Zawartość

  273
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez narcyzia

 1. Szczurki zostały już tylko 3 dzikuski, chyba już na dożywotnim DT. A na czasowym chomiczym DT mam teraz sympatycznego srebrnego włochacza :)
 2. Dostałam informację, że wszystkie maluchu szczęśliwie znalazły swoich nowych opiekunów :)
 3. Zaraz mu o tym powiem, żeby przynajmniej na czas adopcji zmienił to ustawienie :)
 4. [Knurów, śląskie] Do adopcji jest 5 miesięcznych dżungarków obu płci, urodzonych 4 grudnia 2016 z niechcianej ciąży. Wszelka pomoc w postaci DT lub DS mile widziana :) osoba do kontaktu: https://www.facebook.com/crebartowy Udostępniam grzecznościowo na prośbę Mateusza, który ma kontakt z właścicielami chomiczków, lecz na forum go nie ma.
 5. Dziś Syryjska Mamusia odeszła za TM [*], a zatem temat można już zamknąć :(
 6. narcyzia

  Noisette :)

  Śliczny orzeszek :wub:
 7. Na dom wciąż czekają Pixie, Dixie i brązowa trójka :)
 8. Wszystkie chomiczki z tego tematu znalazły nowe, szczęśliwe domy, dlatego można zamknąć. Dzięki za wszelką pomoc w organizacji tych adopcji :)
 9. Czyli całe rodzeństwo już prawie w nowych domach, bo Węgielkowa siostra też już czeka jedynie na przygotowanie nowego mieszkanka :)
 10. Węgielek adoptowany, więc z tego tematu do adopcji pozostaje jego siostra bliźniaczka :)
 11. Obiecane zdjęcia: Szasta Pestka Whisky, Martini i Grappa - nie pytajcie, która jest która :P Pixie Dixie Tequila Rakija Nikt nie chce przygarnąć żadnej ze szczurzynek? :( Wszystkie aż pchają się na ręcę, lecz u mnie nie mają tej możliwości, by swobodnie pobiegać poza klatką :(
 12. Węgielkowa siostra coraz grzeczniejsza :)
 13. Niestety takim ludziom trudno przemowic do rozumu :-(
 14. Również polecam adopcję, u mnie czekają na dom śliczne, połyskujące delikatnie satyną krótkowłosy :)
 15. Przez kilka dni istniała nadzieja na domek, niestety wczoraj dostałam zdjęcie klatki przygotowanej dla Mamusi (30 x 25) i musiałam pożegnać chętną do "adopcji" panią, która pomimo podesłania listy wymogów adopcyjnych nie rozumiała, dlaczego jej klatka łamie każdy punkt :( Na koniec stwierdziła, że w takim razie weźmie sobie chomika z zoologicznego, skoro tego jej nie dam, a adopcja niczym nie różni się od wzięcia za darmo chomika, którego ktoś już nie chce :angry:
 16. Na co dzień wprawdzie zajmuję się adopcjami chomików i o szczurach nie mam większego pojęcia, jednak niespodziewanie przypadło mi w udziale zadanie znalezienia dobrych domów i odpowiedzialnych opiekunów dla 9 samiczek szczurków w różnym wieku. Wszystkie swego czasu zostały wyciągnięte z miejsc, gdzie miały trafić jako pokarm, niestety po uratowaniu życia wszystkie prowadziły nudną egzystencję pozbawioną miłości i właściwej opieki. Udało mi się przekonać osobę, która w ten sposób zbierała ratowane szczurki, że oddanie ich do adopcji to znacznie lepszy pomysł niż takie "zbieractwo" i tak opiekun
 17. Na to wygląda, dziewczyny sprytniejsze, albo akwarium miały słabiej zabezpieczone :P
 18. Późnym popołudniem dojechała do mnie druga niespodziewajka-uciekinierka, bliźniaczka Węgielka, która prawdopodobnie przez 3 tygodnie niepostrzeżenie hasała po sklepie. Wszyscy w sklepie już dawno o niej zapomnieli, aż do dziś, kiedy to została odkryta w jednym z wystawionych na sprzedaż transporterów dla kota :P Wbrew zapowiedzi, że to największa dzikuska, w rzeczywistości można ją nawet wziąć w dłonie, jeśli tylko zrobi się to z największą ostrożnością i moim zdaniem Kremik II zwana Ciri była bardziej strachliwa. Śliczna niespodzianka, podobnie jak Węgielek połyskująca jakb
 19. Kremik II okazał się samiczką, trochę dziką, z przepięknym białym wzorem - zdjęcia już wkrótce ^_^
 20. Ja też zrozumiałam, że 60x40 jest teraz, ale tylko tymczasowo, jednak jeśli ktoś z większym lokum chciałby adoptować Kremika to jeszcze nic nie jest w tej kwestii postanowione ;)
 21. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden Kremik pojedzie na DT do Poznania, a Węgielek do Rybnika, gdy tylko znajdziemy dogodny transport :)
 22. Wydaje mi się, że jakieś pociągi na pewno jeżdżą stamtąd w moją stronę - Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin? - więc mogłabym podrzucić chomiczka na któryś z tych dworców :)
 23. Właśnie dostałam informację, że udało się złapać trzeciego brata i dołączy do nas prawdopodobnie jutro, dlatego każdy DT będzie na wagę złota. Myślę, że 60 cm byłoby ok jako tymczasowe lokum, dlatego zachęcam do adopcji :) Trzeci maluch to prawdopodobnie Kremik 2 :P
×
×
 • Dodaj nową pozycję...