Skocz do zawartości

StanisławSulica

Czytelnicy
 • Zawartość

  984
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Zawartość dodana przez StanisławSulica

 1. O to fajnie, że już mają domki. Ja mam jeden argument "chcę" a żona na to ma 100 racjonalnych kontrargumentów :P
 2. Słodki młodziak. Bardzo fajny patent z kołowrotkiem. Skąd ten korek wytrzasnęłaś?
 3. Jest szansa, że będę jechał tą trasą w tym miesiącu, trasa Szczecin - Trzcianka -Szczecin. Mogę zabrać. Chociaż tego samca perełkę sam bym chciał :wub: Nie potrafię przekonać żony, że już czas aby w domu znów pojawił się chomik :(
 4. Jakiś filmik by się przydał ;)
 5. Oj :( Raptem półtora roku mnie nie było i z "obserwowanych" tematów został tylko 1...
 6. Hej hej, co u Bezika? Jak zdrówko?
 7. Momo pokaż mi się! Chcę sprawdzić czy Ci się skośne oczy nie porobiły.
 8. Ja też chcę! Pokrzyczy, pokrzyczy, ale przez żołądek do serca ;)
 9. StanisławSulica

  TRANSPORT [DAM]

  Nie wiem czy komuś się przyda, ale w przyszłym tygodniu (między 10 a 14 lutego) jadę do Neubrandenburga. Trasa: Szczecin - Löcknitz - Pasewalk -Neubrandenburg i z powrotem.
 10. Wszystkie zdjęcia dostarczyły to o co chodziło - dobrą zabawę! Druga edycja tak, ale: 1) Aparat z obiektywem ostrzącym z niewielkiej odległości 2) Lista osób mocno zawężona do tych z najlepszą opinią, aby uniknąć przestojów i utraty aparatu i zdjęć (chociaż przecież mysza miała doskonałą opinię) Gdyby tak dobrze zawęzić listę osób to bym nawet był w stanie swojego Zorki 11 wysłać. Dalmierzem nie byłoby problemu z ostrością i jakością. A może kupiłbym na tę potrzebę na Allegro jakiegoś Zenita z obiektywem 50mm, czemu nie. Chowder ma Fed'a 2, to też fajny aparat, może on by chciał wysłać :) Sprawa do dogadania jeszcze.
 11. A może tak właśnie być. Można ustalić po kolejności od kogo dostałaś i do kogo wysłałaś - zdjęcia są wrzucone w kolejności jak były robione
 12. Pogłoski o rewolucyjnej metodzie produkcji grafenu z chomiczych bobków okazały się prawdziwe! :wacko:
 13. Ja wiem, że za stary wróbel jestem, żeby takie rzeczy tu wypusywać, ale mnie krew zalewa. Pół biedy już z tymi, co taki prezent sprawiają. Ale ten, który wypuszcza gryzonia w środku zimy (jaka by nie była) powoduje, że mi żyły na szyi wychodzą!
 14. No to była małpka Polaroida. Tam nie ma optyki, jest otworek z soczewką i osttrzenie na nieskończoność ;) Ja teraz czekam na wyniki akcji z pamiętnikiem! :D
 15. Na zdjęciu nr 7 Kropka tak błaga wzrokiem o wypuszczenie ;)
 16. Ok, bardzo proszę o info na wiadomość prywatną podajcie mi numery swoich zdjęć to popodpisuję. 1. 2. 3. pampi - Pralinka 4. pampi - Shani 5.maga - Alisa 6. maga - Kretka 7. podrik - Liczi, Kropka i Gagat 8. podrik - Liczi, Kropka i Gagat 9. Risa - Bambus 10. Risa - Bambus 11. najka - Fartuś (???) 12. najka - Fartuś 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. (Tutaj bonusowo nałożyła się klatka mojego synka z babcią :D) Dziękuję wszystkim za zabawę i mam nadzieję, że każdy miał choć trochę frajdy. Ja już nie pamiętam nerwów i zamieszania i wszystkiego złego związanego z wysyłką aparatu. Wam życze tego samego!
 17. Najbardziej mnie przeraziło zdjęcie chomików zamkniętych w pozakręcanych słoikach :D
 18. Kolorystyka jest akurat najprostsza do skorygowania. Są poważniejsze problemy. 1) Nikt nie zwrócił uwagi na minimalną odległość ostrzenia obiektywu podaną na aparacie - zdjęcia były robione ze zbyt małej odległości i są nieostre 2) Aparat przepuszczał klatki - to jest do uratowania jeszcze Liczyłem, że będzie coś więcej niż kolorowe plamy :P Za chwilę wrzucę zdjęcia.
 19. StanisławSulica

  Pędzel

  Pędzel wygląda jak by ważył niecały gram :)
 20. Ja-pier-dziu! Dwa lata :rolleyes: Ile się przez ten czas pozmieniało. Prawdziwy wehikuł czasu!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...