Skocz do zawartości

Risa

Hodowle zagraniczne
 • Zawartość

  1584
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  92

Ostatnia wygrana Risa w dniu 25 Luty 2017

Użytkownicy przyznają Risa punkty reputacji!

Reputacja

695 Wspaniale

1 obserwujący

O Risa

 • Tytuł
  Little Monsters Hamstery - CKK nr 00159
 • Urodziny 14.01.1993

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Strona www
 • Miejscowość
  Wrocław
 • Gatunki chomików
  Hodowla chomików syryjskich zarejestrowana w Český křeččí klub :)
 • Imiona chomików
  Podrik's ARBUZ
 • Podawany pokarm
  Podstawowa: Mixerama Fairytail Extra.
  Dodatki: TIVO, Lili Farm, JR Farm, Herbal Pets itp.
  Świeże warzywa, owoce i zioła.

Ostatnie wizyty

2564 wyświetleń profilu
 1. Risa

  Miejsce do spania chomika

  Bo to "wszystko na kupie" to"kiszonka" w chomiczym wydaniu :D sarsaparilla, teraz miot I w Podrikowie, więc można było się zasugerować jakoś :D Mnie też się niekiedy zdarzy nie ogarnąć "kto z jakiego miotu i od kogo" (mowa głównie jak się obserwuje x hodowli jednocześnie i "zlewają" się informacje) ;)
 2. Risa

  I-renka :)

  Już Ci pisałam, ale napisze też tutaj. Uwielbiam jej pierwsze zdjęcie! :wub:
 3. Risa

  Miejsce do spania chomika

  I-renka (LM Black Caviar) nie jest córką Podrik's Gruszki tylko Little Monsters Angie Bee :)
 4. Risa

  Little Monsters Hamstery - Miot B: pierwsze portrety!

  Nie mają podstaw żeby się bać :) Młode malce są jak czysta, niezapisana kartka - staram się ją "zapisać" w jak najbardziej pozytywny sposób w każdym zakresie (socjalizacji i żywienia - to dwa filary opieki na tą chwilę tak naprawdę). Rękę poznają już od kilku dni i jest dla nich raczej czymś "normalnym" - coś, co pojawia się codziennie, daje dobroci i ew. weźmie na chwilę od rodzeństwa żeby zważyć, dać smaczka, oglądnąć czy wszystko gra + zrobić ew. zdjęcie/filmik :) W pewien sposób obcowanie z człowiekiem jest dla tych malców elementem ich codzienności. Dzięki temu, że poświęcam ten czas, to mam większą pewność, że malce nie będą sprawiały problemów u Opiekunów - to część mojej pracy przy miocie :)
 5. Risa

  Little Monsters Hamstery - Miot B: pierwsze portrety!

  Pierwsze zdjęcia indywidualne oraz bonusowo pierwsze ważenie :) ♀ Golden tortoiseshell lh (Aa ll Pp Toto) - Brandy, 14g ♀ Golden tortoiseshell lh (Aa ll Pp Toto) - Bahira, 12g ♀ Golden tortoiseshell lh (Aa ll Pp Toto) - Believe, 10g ♀ Cinnamon tortoiseshell lh (Aa ll pp Toto) - Bałałajka, 12g ♀ Black tortoiseshell lh (aa ll Pp Toto) - Black Caviar, 11g ♀ Black tortoiseshell lh (aa ll Pp Toto​)- Blues Girl, 11g ♀ Black tortoiseshell lh (aa ll Pp Toto​)- Bel Sheba, 12g ♂ Cinnamon lh (Aa ll pp) - Bask, 12g ♂ Golden lh (Aa ll Pp) - Barbaro, 12g ♂ Golden lh (Aa ll Pp) - Bold Ruler, 13g ♂ Black lh (aa ll Pp) - Bentley, 10g ♂ Black lh (aa ll Pp) - Black Beauty, 11g
 6. Risa

  Little Monsters Hamstery - Miot B: pierwsze portrety!

  Dzień 10 :) Mnie co prawda choróbsko rozkładało, ale od czego jest "asystent fotograf"? :D Dzień 11, czyli 10.04.2017 :) Rozpiska imion i umaszczeń, gdyż udało mi się już "zidentyfikować" maluszki i w sumie dość łatwo się je odróżnia (tak z grubsza) :D Bentley - ♂ black lh Black Beauty - ♂ black lh Bold Ruler - ♂ golden lh Barbaro - ♂ golden lh Bask - ♂ cinnamon lh Bałałajka - ♀ cinnamon tts lh Bel Sheba - ♀ black tts lh Black Caviar - ♀ black tts lh Blues Girl - ♀ black tts lh Brandy - ♀ golden tts lh Bahira - ♀ golden tts lh Believe - ♀ golden tts lh
 7. Risa

  Little Monsters Hamstery - Miot B: pierwsze portrety!

  B-miczki mają 5.dni! :wub: Powoli widać "umaszczenia", a raczej, powoli można zgadywać umaszczenia :D Na tę chwilę dojrzałam dwa czerwonookie maluchy, a reszta chyba jest czarnooka... Nie mam pojęcia ile ich dokładnie jest - nie liczyłam ;) Zapowiada się gromadka nie-taka-mała, więc nadal szukamy Opiekunów! :) Warto decyzję przemyśleć i podesłać formularz (tutaj więcej szczegółów: http://mylittlemonsters.pl/hodowla/krok-po-kroku-czyli-jak-zostac-opiekunem/). A teraz zdjęcia! E: No, a teraz 6. dzień B-miczków :wub:
 8. Risa

  Little Monsters Hamstery - Miot B: pierwsze portrety!

  Angie Bee jest dużo bardziej "siedzącą" i pilnującą matką w porównaniu do Shani :D B-miczki też są dużo bardziej "krzyczące" niż miot A... tak więc, ciekawie może być :D Mimo wszystko udało się zrobić jakieś w miarę udane zdjęcie na szybko telefonem (więc i jakoś nie jest powalająca, ale ciii :D). Rosną, zaczyna się etap "nabierania" pierwszych kolorów <3
 9. Risa

  Little Monsters Hamstery - Miot B: pierwsze portrety!

  W terminie - miot B już na świecie <3 Wygląda na to, że wszystko jest w porządku z mamą, a maluszki "trzeszczały" głośno jak tylko Angie wyszła do miski... :D Prosimy o kciuki i ciepłe myśli!
 10. Risa

  Little Monsters Hamstery - Miot B: pierwsze portrety!

  Co prawda nie za pierwszym razem, ale chyba "mamy to" :) Angie Bee nadal nie zdradza zbyt wielu szczegółów swoją figurą, ale jest jeszcze kilka dni do terminu.
 11. Risa

  Little Monsters Hamstery - Miot B: pierwsze portrety!

  Wczoraj nieco przed północą odbyło się łączenie Angie i Wizarda :) Mam nadzieję, że będzie owocne!
 12. Little Monsters Hamstery - MIOT B Miot planowany jest na marzec 2017 :) Krycie planowane jest po 20.02 - mam nadzieję, że para przypadnie sobie do gustu i spotkanie będzie "owocne" ;) Rodzicami, jak widać, zostaną: Little Monsters Angie Bee, golden lh x Lindenholt's Wizard, honey black lh Współczynniki genetyczne dla miotu B: - IC: 0% - AVK: 100% Liczone dla 5. pokoleń. Przewidywania: - umaszczenia: golden (++), cinnamon (pp), yellow (ToY), re honey (ppToY), możliwy black (aa) i umaszczenia mieszane (np. dove (aapp), yellow black (aaToY) i inne). - znaczenia: trotoiseshell (Toto) - włos: longhaired (ll) Więcej szczegółów znajdziecie na stronie miotu: LMH - Miot B!
 13. Risa

  Little Monsters Hamstery - plany hodowlane

  Miot B - aktualizacja! Little Monsters Angie Bee x Lindenholt's Wizard LMs' Angie Bee (golden longhaired) to moja faworytka z miotu A urodzonego jesienią :) Angie Bee to samiczka o proporcjonalnej i zwartej budowie ciała oraz ładnie zbudowanej głowie. Dodatkowym atutem jest dobra jakość koloru - jest dosyć "ciemna", jak na dark golden'a przystało :) Bardzo proludzka i domagająca się uwagi jeśli ma okazję (tj. jak tylko ktoś pojawi się w jej zasięgu, ktokolwiek). Lindenholt's Wizard (honey black longhaired) to panicz, który przyjechał do mnie pod koniec grudnia z Holandii :) Wizard jest zwarty i proporcjonalny. Głowa ładnie zbudowana. Włos dość długi i gęsty, ale delikatny. Jego umaszczenie łączy w sobie praktycznie moje "naj naj" mutacje co jest oczywiście dodatkowym atutem. Dość długo pozostawał nieufny wobec ręki, jednak obecnie nie ma już po tym śladu :) Miot planowany jest na pierwszą połowę marca!
 14. Risa

  Podrik Hamstery: MIOT H *3.01.2017.

  Emmy, u Shani można było się trochę poszarogęsić.. Ale to wyjątek chyba :D podrik, ściółka to SafeBed, nie? Dobra alternatywa dla chusteczek/papieru w sumie :D
×
×
 • Dodaj nową pozycję...