Skocz do zawartości

podrik

Hodowle zagraniczne
 • Zawartość

  7 653
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  276

Zawartość dodana przez podrik

 1. 29 stycznia urodził się Miot N (Wasabi x Jalapeno) Miot O (Frou-Frou x Jalapeno) wstępnie planowany na kwiecień 2019 Miot P (Wasabi x Kokos) wstępnie planowany na czerwiec 2019 Zdjęcia, informacje, kontakt i wszystko inne - na naszym fejsbuku i stronie internetowej :)
 2. Miot N w Podrik Hamstery - planowany na koniec stycznia/początek lutego 2019. Spodziewamy się ujrzeć umaszczenia dark grey i golden, na których pojawią się wzory. Znikome szanse na pojawienie się umaszczeń lilac i cinnamon. Wszystkie samice szylkretowe, a dla obu płci możliwe wzory dominant spot i umbrous. Włos krótki, niewielkie szanse na długi. Jak zawsze skupiamy się na dobrych proporcjach ciała. http://podrikhamstery.weebly.com/miot-n.html
 3. Miot M w hodowli Podrik Hamstery wstępnie planowany jest na wrzesień 2018; będzie to prawdopodobnie para Podrik's Jagoda & Podrik's Irys :)
 4. ZAPOWIEDZI :) Picus FUNNY GIRL, golden tts shorthaired satin Podrik's GRANAT, lilac dominant spot longhaired Przewidywane odmiany młodych w miocie L: golden, dark grey, yellow, smoke pearl, cinnamon, lilac, honey, lilac pearl znaczenia - normal, trotoiseshell, dominant spot włos krótki, z satyną lub bez Szczegóły - http://podrikhamstery.weebly.com/miot-l.html :)
 5. Jesteśmy już duzi i wkrótce ruszamy do nowych domków :) http://podrikhamstery.weebly.com/miot-k.html
 6. Miot K, po ponownym połączeniu pary 10 marca, przyszedł na świat 26.03 :) Obecnie maluszki mają tydzień, wszystkie są homozygotami dark grey i będą 'w odcieniach szarości' :) Zawartości gniazdka za bardzo nie widać, ale pokazują się ciapeczki, czerwone i czarne oczka i kolorowe dupki ;)
 7. Połączenie Jagody i Granata miało miejsce 9 lutego i przebiegło bezproblemowo - lekko, gładko i przyjemnie. Po łączeniu nie pojawiła się ruja - co jest dobrym znakiem :) Trzymamy kciuki by wkrótce pojawiły się śliczne maluszki!
 8. podrik

  Pomocy !!!!!!!!

  Przykro mi, internet nie pomoże. Trzeba do lekarza na CITO. Można wziąć urlop na żądanie, ewentualnie są też lecznice całodobowe, można też kogoś poprosić o pomoc w zabraniu zwierza do lekarza.
 9. podrik

  Martwica ogonka

  Bardzo mi przykro, że lekarze tam mają takie podejście do tematu... tutaj by operowali na cito, bo zwierzę zwyczajnie cierpi a i to mu zagraża :( Niestety to nie pierwsza taki historia zza zachodniej granicy jaką słucham - nie dość że opieka słaba, to euro kasują jak za zboże...
 10. podrik

  Martwica ogonka

  A czy to cokolwiek zmienia, że ma 1,5 roku? Starsze chomiki się operuje ;) Nie 'odpadnie samo', bo chomik to nie jaszczurka, a ogon to część kręgosłupa. Może natomist wdać się zakażenie które pójdzie dalej na kręgosłup i potem już nie będzie co ratować..
 11. Aktualne plany hodowlane w Podrik Hamstery :) Miot K - planowany na MARZEC 2018 Miot L - planowany na KWIECIEŃ/MAJ 2018
 12. podrik

  Martwica ogonka

  Ogon cudownie nie "odpadnie" - trzeba go amputować... Poszukaj sensownego lekarza który to zrobi jak i poda konkretne leki - antybiotyk, p/zapalny, p/bólowy. Nie ma cudów... :( Trzeba się spieszyć..
 13. ZAPOWIEDZI Planowane połączenie w lutym :) Podrik's JAGODA, dark grey tts umbrous shorthaired Podrik's GRANAT, lilac dominant spot longhaired Przewidywane odmiany młodych w miocie K: dark grey, smoke pearl, lilac, lilac pearl znaczenia - normal, dominant spot, trotoiseshell, umbrous włos krótki lub długi Rodowód: Współczynniki genetyczne dla miotu K: IC (współczynnik inbreedu): 3,13% dla 5 pokoleń. AVK (współczynnik utraty przodków): 88,71% dla 5 pokoleń.
 14. Dużo słodkich małych chomiczków w tę stronę ---> https://www.facebook.com/pg/PodrikHamstery/photos/?tab=album&album_id=1569430066429741 :D
 15. Jesteśmy już nie takie małe i otwieramy dzisiaj oczki :) :) PORTRETY: https://www.facebook.com/pg/PodrikHamstery/photos/?tab=album&album_id=1569430066429741 ALBUM MIOTU: https://www.facebook.com/pg/PodrikHamstery/photos/?tab=album&album_id=1562959473743467
 16. Wczoraj na świat przyszedł miot J :) Funny opuściła domek dopiero po DOBIE i to dopiero zachęcona zapachem ciepłej kaszki ;) Zawartości domku podglądać się nie da, bo gniazdo jest naprawdę IMPONUJĄCE i ma sufit utkany z siana!! Wygląda na to, że mama czuje się dobrze - i słychać na to, że malce też, bo brzęczą dość ochoczo :D
 17. podrik

  Podrik Hamstery

  Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo na 11 Międzynarodowej Wystawie Chomików ČKK w Pradze, w obu kategoriach chomików syryjskich Podriki pojawiły się na podium!! :D Podrik's Irys - 3 miejsce w kategorii STANDARD Podrik's Iwa - 2 miejsce w kategorii PET Irys jako nasz samiec hodowlany wystawiany był przez nas (mieszka u Pani Kasi we Wrocławiu :* ), natomiast Iwa mieszka na stałe w Czechach i wystawiała ją jej właścicielka - Jana Dvorská :)
 18. podrik

  NIE RÓBCIE DIY Z PATYCZKÓW!

  serio? "atak"?? dziewczyno, jesteś mocno nadwrażliwa na swoim punkcie..
 19. Strona planowanego miotu J - http://podrikhamstery.weebly.com/miot-j.html I rodowód :)
 20. podrik

  NIE RÓBCIE DIY Z PATYCZKÓW!

  Zabawki z patyczków kołków etc mozna robić, ale szpary trzeba zaklejac klejem. Chomiki potrafia sobie zrobic krzywde nawet w pustej samli. Tak, tak, to nie żart... Monstrualnie wielka liczba zabawek ma w sobie widmo zagrożenia i gdybyśmy wyeliminowali wszystko to mieszkanie chomika miałoby miękkie ściany i nic w środku... Fakty są takie, że trzeba myślec przy podaniu i wykonywaniu każdej zabawki i wyprzedzac każdy fakt. Wypadki się zdarzają. I wypadki będa się zdarzać, bo to niestety tez sprawa losowa - trzeba robic wszystko by ich uniknąć, ale nie unikniemy ich zupełnie. Są chomiki co je
 21. Wczorajsze połączenie pary przebiegło w spokojnej atmosferze; zarówno Funny jak i Floks doskonale znali swoje role i wszystko szło sprawnie i bez ekscesów. Trzymamy kciuki za pojawienie się przychówku! :)
 22. podrik

  ....

  Trzeba się udac ze zwierzakiem do lekarza specjalizującego sie w leczeniu gryzoni. Przez internet nikt Ci nie pomoże.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...