Skocz do zawartości

podrik

Hodowle zagraniczne
 • Zawartość

  7653
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  273

Ostatnia wygrana podrik w dniu 14 Grudzień 2016

Użytkownicy przyznają podrik punkty reputacji!

Reputacja

1715 Wspaniale

1 obserwujący

O podrik

 • Tytuł
  PODRIK HAMSTERY hodowla - Český křeččí klub nr 00116
 • Urodziny 18.04.1986

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Strona www
 • Miejscowość
  Wrocław
 • Gatunki chomików
  Hodowla chomików syryjskich
 • Imiona chomików
  domownicy: Gruszka, Funny, Jagoda || współwłasność: Dyptam, Estragon, Fagus, Floks, Granat, Alydar, Heban, Hokkaido, Irys, Ifejon, Jalapeno
 • Podawany pokarm
  Mixerama & FutterParadies

Ostatnie wizyty

7642 wyświetleń profilu
 1. podrik

  Podrik Hamstery - Plany hodowlane

  Miot M w hodowli Podrik Hamstery wstępnie planowany jest na wrzesień 2018; będzie to prawdopodobnie para Podrik's Jagoda & Podrik's Irys :)
 2. podrik

  Podrik Hamstery: MIOT L *5.05.2018.

  JUŻ NA ŚWIECIE!! :D
 3. ZAPOWIEDZI :) Picus FUNNY GIRL, golden tts shorthaired satin Podrik's GRANAT, lilac dominant spot longhaired Przewidywane odmiany młodych w miocie L: golden, dark grey, yellow, smoke pearl, cinnamon, lilac, honey, lilac pearl znaczenia - normal, trotoiseshell, dominant spot włos krótki, z satyną lub bez Szczegóły - http://podrikhamstery.weebly.com/miot-l.html :)
 4. podrik

  Podrik Hamstery: MIOT K *26.03.2018.

  Jesteśmy już duzi i wkrótce ruszamy do nowych domków :) http://podrikhamstery.weebly.com/miot-k.html
 5. podrik

  Podrik Hamstery: MIOT K *26.03.2018.

  Miot K, po ponownym połączeniu pary 10 marca, przyszedł na świat 26.03 :) Obecnie maluszki mają tydzień, wszystkie są homozygotami dark grey i będą 'w odcieniach szarości' :) Zawartości gniazdka za bardzo nie widać, ale pokazują się ciapeczki, czerwone i czarne oczka i kolorowe dupki ;)
 6. podrik

  Podrik Hamstery: MIOT K *26.03.2018.

  Połączenie Jagody i Granata miało miejsce 9 lutego i przebiegło bezproblemowo - lekko, gładko i przyjemnie. Po łączeniu nie pojawiła się ruja - co jest dobrym znakiem :) Trzymamy kciuki by wkrótce pojawiły się śliczne maluszki!
 7. podrik

  Pomocy !!!!!!!!

  Przykro mi, internet nie pomoże. Trzeba do lekarza na CITO. Można wziąć urlop na żądanie, ewentualnie są też lecznice całodobowe, można też kogoś poprosić o pomoc w zabraniu zwierza do lekarza.
 8. podrik

  Martwica ogonka

  Bardzo mi przykro, że lekarze tam mają takie podejście do tematu... tutaj by operowali na cito, bo zwierzę zwyczajnie cierpi a i to mu zagraża :( Niestety to nie pierwsza taki historia zza zachodniej granicy jaką słucham - nie dość że opieka słaba, to euro kasują jak za zboże...
 9. podrik

  Martwica ogonka

  A czy to cokolwiek zmienia, że ma 1,5 roku? Starsze chomiki się operuje ;) Nie 'odpadnie samo', bo chomik to nie jaszczurka, a ogon to część kręgosłupa. Może natomist wdać się zakażenie które pójdzie dalej na kręgosłup i potem już nie będzie co ratować..
 10. podrik

  Podrik Hamstery - Plany hodowlane

  Aktualne plany hodowlane w Podrik Hamstery :) Miot K - planowany na MARZEC 2018 Miot L - planowany na KWIECIEŃ/MAJ 2018
 11. podrik

  Podrik Hamstery: MIOT K *26.03.2018.

  aktualizacja w 1 poście :)
 12. podrik

  Martwica ogonka

  Ogon cudownie nie "odpadnie" - trzeba go amputować... Poszukaj sensownego lekarza który to zrobi jak i poda konkretne leki - antybiotyk, p/zapalny, p/bólowy. Nie ma cudów... :( Trzeba się spieszyć..
 13. ZAPOWIEDZI Planowane połączenie w lutym :) Podrik's JAGODA, dark grey tts umbrous shorthaired Podrik's GRANAT, lilac dominant spot longhaired Przewidywane odmiany młodych w miocie K: dark grey, smoke pearl, lilac, lilac pearl znaczenia - normal, dominant spot, trotoiseshell, umbrous włos krótki lub długi Rodowód: Współczynniki genetyczne dla miotu K: IC (współczynnik inbreedu): 3,13% dla 5 pokoleń. AVK (współczynnik utraty przodków): 88,71% dla 5 pokoleń.
 14. podrik

  Podrik Hamstery: MIOT J *27.09.2017.

  Dużo słodkich małych chomiczków w tę stronę ---> https://www.facebook.com/pg/PodrikHamstery/photos/?tab=album&album_id=1569430066429741 :D
×