Skocz do zawartości

Padzia9

Czytelnicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Padzia9

 1. Sprawdziłam tą skórę no i nic nie ma tam niepokojącego! Macie rację, że to starość. Serdecznie dziękuje za tak niezwłoczne odpowiedzi. ;)
 2. Lecę sprawdzić i powiem co i jak z tą skórą jak wrócę!
 3. Odpowiadam na pytanie Nelaw2. Twój pies musi mieć długi włos. Tylko tak możesz go wystawić. Jestem pewna, ponieważ pytałam się mojej koleżanki która jest doświadczoną handlerką psów (czyli wystawia psy).
 4. Mój chomik sika i robi bobki zarówno w domku jak i na pięterku! To nie jest niczym strasznym. Musisz po prostu tam sprzątać. ;)
 5. Mój chomik ma ok.2 lata i nic mu nie dolegało takiego poważnego. Gdy ostatnio zmieniałam trociny zauważyłam, że Milusia (mój chomik)gubi sierść. Cały domek był w sierści. Musiałam aż zdrapywać tą sierść, jest ona biała więc dobrze ją widać lecz na trocinach mam już problem ją rozpoznać. Oglądając swojego hamstera dostrzegłam , że ma niewielkie ubytki futerka na brzuchu , lecz ogólnie wiele się nie zmieniło. Tej sierści w klatce było bardzo dużo. Gdy Milusia chodzi mi po rękach zostawia mi niewielką ilość sierści na dłoniach. Czy to jest coś poważnego lub może coś z tego wyniknąć? Czy wasze chomiki też mają takie problemy? Co robić? :mellow:
 6. Padzia9

  Mój chomiczek(zdjęcia)

  Ostatniego sierpnia skończyła rok.
 7. Na Mireckiego nie ma tego sklepu.Jest on przeniesiony na ul.Czystą! :czytaj:
 8. Mój chomik też tak miał i nie kręcił w kołowrotku dopiero jak podrósł! Na pewno nie wie do czego to służy.
 9. Kup sobie chomika jaki Ci się tylko podoba! Każdy ma inny gust i inny chomik mu się będzie podobał. Każdy chomik ma inny charakter to nie zależy od jego typu! Jeśli przeznaczysz więcej pieniędzy kup sobie chomika od hodowcy będzie on dłużej żył,lecz jest różnica w cenie! Ja osobiście doradzę Ci na początek chomika dżungarskiego! :czytaj:
 10. Padzia9

  Pampuszek

  Masz bardo pięknego chomika! Jest bardzo słodziutki! rotfl
 11. Gdy ja wyjechałam moja babcia zajmowała się chomikiem.Nie było mnie tydzień! do mojej babci odwracała się i nie wychodziła z domku lecz gdy wróciłam od razu wyszła do mnie! :P
 12. Mój chomik zawsze mnie liże czy to po jedzeniu czy też nie.Nigdy mnie nie gryzie!Czasem zdarzy się że liże mnie nawet po nosie! :czytaj:
 13. Mój chomik gdy wyjmę ją z klatki zawsze liże mi ręce.Co to ma znaczyć?
 14. Padzia9

  Dziurka w uszku

  Masz rację ma długie pazurki.
 15. Padzia9

  Dziurka w uszku

  Nie, była kupiona w zoologicznym! U mnie jest już rok zobaczyłam to 1 tydzień temu!
 16. Koleżanka opowiadała mi jak jej chomik w szkole uciekł z klatki i wszedł do rury i żywił się tym co spływało za pół roku odnalazł się cały pokołtuniony i brudny! Jak mógł przeżyć?
 17. Padzia9

  Dziurka w uszku

  Nie! W klatce też jest sama!
 18. Padzia9

  Robaki w karmie

  Miałam taką sytuację robaki się zaplęgły w karmie (Vitapol) pełzały mi po ścianach wyrzuciłam! Potem były w słoiku i nic się nie dzieje!
 19. Padzia9

  Dziurka w uszku

  Zauważyłam u mojej chomiczki dziurkę w uchu po jakimś czasie było ono przerwane! Co się mogło stać? :??:
 20. Padzia9

  Chomik i lustro

  Mój chomik w ogóle nie reaguje na lustro tylko odwraca się ! :??:
 21. Poszłam do zoologicznego i kupiłam jabłkowe trociny(z firmy Animals) po jakimś czasie moja chomisia zaczeła dziwnie kichać! Następnym razem kupię zwykłe!! Po otwarciu i za tydzień w moich trocinach zapach się nie zmienił!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...