Skocz do zawartości

karina2331

Czytelnicy
 • Zawartość

  129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O karina2331

 • Tytuł
  Bywalec
 1. karina2331

  Uwaga: Trzy roborki w akwarium 20x30!

  Jadowity... Dla nas to nie jest "błacha" sprawa .Nie kwestionuj wielką prace najki... My w większości kochamy te zwierzęta ,i nie możemy oglądać ich cierpienia. A nie zmieniając tematu to, naprawdę dobrze ,że ta sprawa trafia do sądu... Widać ,że Cię ta sprawa mocno dotkneła jeśli się tak starasz... I bardzo dobrze ,za złamanie prawa grozi kara. To tak samo jakby spowodować taki stan zdrowia u człowieka... Ale różni ludzie o tym różnie myślą... Ale bądź co bądż to widać czarno na białym ,że to jest złamanie prawa...
 2. karina2331

  Doradzamy - oswajanie chomików

  Na razie daj mu spokój. Jest na pewno zestresowany... 1.Transport. 2.Odejście od bliskich. 3.Nowe miejsce zamieszkania. No i jeszcze postać ,która się na niego patrzy. Niedługo przestanie się bać. I wtedy dopiero zacznij oswajanie.
 3. karina2331

  Chomiki w szkołach - dyskusja

  Jak jeszcze byłam w podstawówce to był tam jeden chomiczek... Był już starutki jak się nim zainteresowałam. Każdy chciał go wyciągać ,głaskać a jak wiadomo chomik sie boi obcych osób. Ja z moją przyjaciółką dostarczałyśmy mu jedzenie ,wióry itp. To jest straszne co pod nieobecność nauczyciela dzieci mogły z nim zrobić... Trzeba zaingerować. Ulotki to świetny pomysł tylko nauczycielom może to przeszkadzać. A jeśli się chce być anonimowo to ok ale jeśli ktoś powie nauczycielowi to ta osoba może mieć kłopoty. Te ulotki muszą być małe ,żeby nauczycielowi nie przeszkadzały. Ale też nie za małe ,żeby były dosyć widoczne.
 4. karina2331

  Doradzamy - oswajanie chomików

  Każdy chomik przyzwyczaja się w swoim czasie. Jak przestanie na cb skrzeczeć to poczekaj troche i spróbuj go oswajać. Myśle ,że będzie ok. Moja Nel też tak robiła (tylko ,że jak ją kupiłam to była mała) a teraz sama sie pcha do mnie na ręce.:)
 5. Na górze pisałam ,że musze z rodzicami porozmawiać. A dlaczego z góry twierdzisz ,że zrezygnuje.? :??: Gdyby był możliwy transport to mam kilka sporych klatek wolnych. W takim bądź razie jeśli uważasz mnie za taką osobe... No to trudno ,do niczego Cię nie przekonam. W takim razie nie będe oferowała DT. Ani nic takiego... Bo od razu będe brana za taką osobe. A na prawdę chciałam pomóc. Moi rodzice są bardzo skłonni na takie rzeczy. A równie dobrze ostatnio chciałam zaadoptować na stałe jednego lub dwa chomiki. I z tego nie zrezygnuje. Bardzo proszę nie określaj mnie taką osobą jeśli nie masz pewności.
 6. karina2331

  Chomik 'panda'

  Myśle ,że nie powinno być z tym większego problemu... Ja kupiłam Nel (jest dżungarką-perłową) w Bełżycach. A Bełżyce to bardzo mała miejscowość gdzie jest tylko jeden zoologiczny. I mi sie udało. Myśle ,że mogłabyś zaglądać do dwóch czy trzech zoologicznych co jakiś czas i może Ci się trafić zdrowy,biały maluch. W sklepach zoologicznych mają różnych dostawców.
 7. Zielonka ,mówisz. A co z transportem?
 8. Aha. Czyli raczej nieaktualne...
 9. Do Lublina mam tylko 20km. Ja raczej jednego bym mogła wziąć. Tylko musze pogadać z rodzicami. (nareszcie nie mam do czegoś daleko :P) --------------------------- A to jest jeszcze ogólnie aktualne.?
 10. karina2331

  Uwaga: Trzy roborki w akwarium 20x30!

  A kto jest najbliżej lubelszczyzny,lublina,bełżyc?
 11. karina2331

  Uwaga: Trzy roborki w akwarium 20x30!

  Właściwie to tak. Karusia a zdjęcia możesz zdobyć?
 12. karina2331

  Uwaga: Trzy roborki w akwarium 20x30!

  Ja bym mogła jednego wziąć. Na 99%. Ale jest jeden problem: Transport. I jak już to niestety tylko jednego.
 13. karina2331

  Uwaga: Trzy roborki w akwarium 20x30!

  1.Kto jest z wrocławia. 2.Kto może zatrzymać chomiki na stałe ,albo na "tymczasem".
 14. karina2331

  Wrocław - samiczka do adpocji w grudniu

  Aha a jakieś namiary? Wiem tyle ,że z Wrocławia. A czy to jakaś hodowla?
 15. karina2331

  Wrocław - samiczka do adpocji w grudniu

  Dodaj zdjęcie to można będzie coś więcej poowiedzieć.;)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...