Skocz do zawartości

oliwka

Czytelnicy
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O oliwka

 • Tytuł
  Bywalec
 1. oliwka

  chomik z allegro mieszka w małej klatce

  Co robimy? Jest ktoś z Rybnika?
 2. http://allegro.pl/chomik-akcesoria-i1306969163.html aż żal taka mała klatka... Co robimy???
 3. oliwka

  Samiczka Dżungarka w okropnych warunkach

  Biedny chomiczek... kołowrotek jak patrze to za mały i ze szczebelkami :kwasny: Musimy Go/Ją wziąć!!!
 4. oliwka

  DŻUNGARKA KROPKA :)

  Słodka jest rotfl Też bym chciała taką :whats: Mizianko :buzi:
 5. oliwka

  Emenems [*]

  Współczuję Ci.... Wiem jak się czujesz... Trzymaj się :buzi:
 6. oliwka

  Od poczęcia do pełnoletności...

  Trzymam kciuki za maluszki! :boisie:
 7. oliwka

  Chomiczki - karmówka

  a gdzie mieszkasz? ---------------- limit
 8. oliwka

  Chomiczki - karmówka

  Bjossa ------------------------------- no ale może ja dam radę wziąć 1 lub 2 ale nie robić nadziei!!! Najpierw to uzgodnie z mamą!
 9. oliwka

  Chomiczki - karmówka

  Biedaki.... Bierzemy je???
 10. To możliwe że jest w ciąży.... Jeśli tak to dawaj jej dużo białka
 11. oliwka

  Christie[*]

  Tak naprawdę Christie była drugim moim chomikiem. Pierwszym był Shadow roborek. Ale mama mówi że nie mogę bo nie mam czasu..... to nieprawda! Zresztą nie zgodzi się nie wiem jak ją przekonać :beczy: -------------------------------------------------------------------------------------- A czemu nie ma działu mioty? I hodowli? Co mam zrobić by spytać o chomika? -------------------------------------------------------------------------------------- Dziękuje za wszystkie [*]
 12. oliwka

  Christie[*]

  psa Leona West Highlands White Terrier
 13. oliwka

  Christie[*]

  Nie wiem... Tęsknie za nią.... Ale mama i tak się nie zgodzi..... ?Nawet na chomika rasowego...
 14. oliwka

  Christie[*]

  Wczoraj zmarłą na biegunkę moja kochana chomiczka syryjska Christie :beczy: Miała około 8 miesięcy:(Smutno mi bez niej tak pusto..... klatki nie ma, nic po niej nie zostało tylko ten ślad zębów na moim palcu:( Dla Christie A to wiersz który znalazłam w necie trochę podniósł mnie na duch pierwszy jest trochę jakby bardziej pod psa a, drugi jest o psie ale mam nadzieję że to nie przeszkadza Tęczowy Most autor:nieznany Dokładnie ta strona Nieba jest zwana Tęczowym Mostem. Kiedy zwierzę umiera, udaje się w to specjalne miejsce, które dla nas pozostających tutaj jest niedostępne. Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół więc mogą razem bawić się i biegać. Jest mnóstwo jedzenia, wody i słońca nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku. Wszystkim zwierzętom, które były chore i stare zostaje przywrócone zdrowie i wigor; ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, dokładnie takie jakie pozostały w naszych wspomnieniach i snach z dni minionych. Są tam szczęśliwe i zadowolone z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym, za kimś kto pozostał. Razem bawią się i biegają, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego błyszczące oczy patrzą uważnie; jego ciało zaczyna drżeć. Raptem oddziela się od innych, leci przez zieloną trawę, szybciej i szybciej. Poznał Cię! I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce tulą ukochaną głowę, znów patrzysz w te ufne oczy, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale na zawsze pozostały w sercu... Razem przechodzicie przez Tęczowy Most.. To tylko pies, tak mówisz... Tylko pies A ja Ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie a kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy Tobie jest psie niebo Z Tobą zostaje jego dusza.
 15. oliwka

  Biegunka

  Christie nie żyje.... właśnie otworzyłam klatkę.... śpi jest zimna.... nie dycha..... Przepraszam nie mogę teraz pisać :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...