Skocz do zawartości

karmelka

Czytelnicy
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O karmelka

 • Tytuł
  Nowy czytelnik
 1. karmelka

  Co to za gatunek?

  To jest syryjek. Dżungarki nie mają chyba takiej odmiany.
 2. Dziękuje wam. Temat można zamknąć.
 3. Już po wszystkim. Chomiczek biega w tęczowej krainie.
 4. Tinki wygryza sobie tam dziury. Jest spokojna nawet bardzo i nic nie je. Wyrwane ze ścięgna miała wcześniej. Ta noga jest już martwa. To zaraz zacznie gnić.
 5. Wet powiedział, ze jest gorzej. Ona ma tą nogę wyrwaną ze ścięgna i wet powiedział, że tak mogą się znajdować odłamki kości. Nie wiem czy jest sens to leczyć. Niestety, ale chyba ją uśpię
 6. Tak chomik dostaje antybiotyki i w poniedziałek idziemy na wizytę.
 7. To jest ropniak, bo była już u weta.
 8. Właśnie wróciłam z wakacji no i pierwsze co to poszłam zobaczyc co u chomików niestety Tinki ma coś z tylnią nogą. Kiedyś się zaplątała pomiędzy szczeble no i wet powiedział, że ma martwice na szczęście miała wyrwaną ze ścięgna łape. Teraz na tej łapie po jakimś roku coś wielkiego wyrosło. Czy to rak
 9. karmelka

  Problem z łapką

  Mojemu to samo się stało tylko mu się ścięgna i wet powiedział, że jedyne rozwiązanie to uśpienie, ale ja się nie zgodziłam no i chomik dobrze żyje czyści sobie tą nogę i jest ok. Chciałam go dać do akwarium, ale zrezygnowałam. Robi to samo co wtedy i wspina się tak samo.
 10. Jakie prosiaczki. Małe chomiki nie są takie słodkie jak duże.
 11. A gdzie on dokładnie jest. U ciebie czy u Kasi ?
 12. Czekam na foty. I co wyjaśniło się co to jest ?
 13. Nie wiesz co mówisz. 12 latki mogą być dojrzałe (widać, że nie ma pani dzieci) Nie widać po ortografii Ma być kłótni Niestety dużo jest chomików bez domu, ale pani nie rozumie i zaraz mnie od dzieci nazywa. A i skoro ma pani dużo miejsca niech pani kupi chomiki z zoologicznego albo zaadoptuje te co są z Wrocławia.
 14. karmelka

  Ruda

  Tym bardziej przepraszam, ale ja jestem po prostu wyczulona i jak słyszę, że ktoś dopuszcza chomiki to mnie krew zalewa :kwasny:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...