Skocz do zawartości

Homcia97Marylka

Czytelnicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Homcia97Marylka

 • Tytuł
  Nowy czytelnik
 1. Homcia97Marylka

  Chcę kupić chomika, ale nie wiem jakiego

  :) Miałam kiedyś syryjskiego chomika i jeżeli twój chłopak jest początkującym u chomików to bym radziła dżungarskiego, ale jest za mały więc radzę syryjskiego bo jak wiem te które miałam chomiki tej rasy to były grzeczne(w moim domu). Ale nie wiem jakie są tam w Łodzi i jeżeli dobrze Ci radzie do bym go radziła(chomika syryjskiego). Ale porać się jeszcze innych. ;)
 2. Homcia97Marylka

  Łączenie gatunków

  Moja koleżanka próbowała i syryjski zabił dżungarskiego.
 3. Homcia97Marylka

  Cały czas śpi

  Nie ma wzdętego brzucha, a że czasami po porostu tak napisałam, ale czemu tak napisałam to sama nie wiem :think (mówię o tym słowie czasami).
 4. Homcia97Marylka

  Cały czas śpi

  Ona przedtem tak nie spała _Chomusiu_ i nie ma czasami wzdętego brzucha.
 5. Homcia97Marylka

  Cały czas śpi

  Raczej psi. Ale czy tak czy siak trochę utyła i wyjęłam ją na jakieś pół godziny i wyszłam i jak wróciłam do pokoju to spała pod poduszą.
 6. Homcia97Marylka

  Dżungarski perłowy

  Miałam chomika dżungarskiego białego to była Śnieżka, ale nigdy jeszcze nie widziam drugiego białego chomika.
 7. Homcia97Marylka

  Tęczowy most

  No to ja podam mojego chomika (rasa dżungarski)Śnieżka żyła od 03.03.2007 r. do 22.12.2007 r. Homicia97Marylka
 8. Homcia97Marylka

  Cały czas śpi

  Czarna ma rok, ale ona w nocy cały czas śpi!!
 9. Homcia97Marylka

  Śnieżka ;C

  ;C Mój chomik żył do 22.12.2007 roku, zakupiłam ją 03.03.2007 roku. Zmarła przez nowotwór oczodołu. Jej przyjaciółka Czarna piszczała za nią. Płakałam cały dzień, ale teraz gdy znalazłam oto tę stronę mogę się wyżalić wam, tym co naprawdę kochają czy lubią chomiki. Śnieżka przy swojej śmierci piszczała pomyślałam że mogła mówić po chomiczemu oto te słowa:"Żegnaj Świecie mój najlepszy przyjaciele." Gdy skończyła piszczeć kopnęła w kalendarz. Po jej Śmierci nic nie było jak dawniej bo czarna nie jest tak aktywna ja przedtem kiedy żyła jeszcze Śnieżka.
 10. Homcia97Marylka

  Guzy

  Ja miałam kiedyś chomika dżungarskiego i miał nowotwór oczodołu i niestety nie udało się go uratować. Jedynym sposobem było wyciąć guza, ale weterynarz powiedział że małe zwierzątka trudno się operuje w dodatku że tam mają bardzo delikatne narządy. I nie chciałam narażać mojego chomika na to po 99 procent chomiki po operacji nie powodzią się bo nowotwór może się powracać i powracać. Więc dali mi kroplówki do oczu i puszczałam jej, ale niestety po kilku tygodniach zasypiała na jedzeniu. I ja bym ci radziła porozmawiać z tą panią jeszcze raz może tym razem zgodzi się na operację, ale nie jestem pewna czy to dobry pomysł. 8)
 11. Homcia97Marylka

  Cały czas śpi

  ;); Zawsze jak wracałam z szkoły czarna podchodziła to kratek, ale teraz tak nie jest. Wychodzi tylko że by zjeść i napić się, a tak to śpi. Co mam robić ?? ??
×
×
 • Dodaj nową pozycję...