Skocz do zawartości

Czterokropek

Czytelnicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Czterokropek

 • Tytuł
  Nowy czytelnik
 1. Czterokropek

  Gałęzie, liście, szyszki, korzenie, kora i mech

  Ja swojemu dżungarskiemu włożyłem do klatki dość spory, pusty w środku konar jabłoni. Jest to taka tuba z tym że ma jeszcze w ścianach dziury po bocznych gałęziach. Chomik zawsze tam śpi, ma magazyn ziaren, i jeszcze sobie ząbki piłuje na drewnie. Polecam !
 2. Czterokropek

  Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

  No właśnie głupio trochę, wolałbym coś za 150 kupić ... a tym czasem zdjęcia wygranej: i poznający nagrody: ;)
 3. Czterokropek

  Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

  nagrody od e-chomik są najciekawsze i 'trwalsze' ;) Dziś dostałem też paczkę konkursową od Super Zoo Market. W środku 3 opakowania kolb dla chomika, wapno dla chomika i dyplom z gratulacjami ;) Jutro zrobię zdjęcie wszystkiego i może uda mi się uchwycić chomika jak się cieszy ;)
 4. Czterokropek

  Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

  no no, brawo ;) Ja się jeszcze zastawiam co kupić za bony. Może uda mi się uzgodnić ze sklepem jedną wysyłkę trzech zamówień.
 5. Czterokropek

  Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

  chipsy brokułowe; chipsy bananowe; zioła i warzywa; gałązki jabłoni( :D ) ; karma ziołowo-warzywna; sianko rumiankowe. Dżungar dostał każdego po trochu. Nie wiedział się za co zabrać, ale w końcu wybrał chipsa bananowego :) Postąpiłbym tak samo ;)
 6. Czterokropek

  Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

  Do mnie przyszła już paczka od herbal pets i to co wyzej czyli gra, kubek(jest ekstra!) i smycz. zrobię zdjęcie jak przyjdzie reszta!
 7. Czterokropek

  Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

  szkoda, że nie można sumować bonów i kupić czegoś za łączną wartość bonów. Ale nie ma co wybrzydzać ;) Właśnie wybieram co kupić moim zwierzakom.
 8. Czterokropek

  Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

  Do mnie jeszcze nic nie przyszło prócz bonów ale cieszę się niezmiernie że w końcu wygrałem jakiś konkurs ;) pozdrowienia dla każdego-e-chomikowca i życzę wam powodzenia w kolejnych konkursach!
 9. Czterokropek

  Konkurs kwietniowy [01.04.2008]

  Nawet jeśli ;) za 42 min skończy się 1 kwietnie ;) Okaże się czy to jakiś dowcipas czy inny zonk.
 10. Czterokropek

  Własnoręcznie robione zabawki

  Bardzo łatwo można zrobić domek lub po prostu kryjówkę dla chomika ;) Potrzebne atrybuty: -balon(cały, nie dziurawy) -sznurek do zawiązania balona -rozmoczony papier toaletowy(najlepiej bezzapachowy) -lewa i prawa ręka(nie dwie lewe) Nadmuchujemy balonik do niewielkich rozmiarów(takie 2 pięści). Zawiązujemy go wcześniej przygotowanym sznureczkiem. Teraz oblepiamy rozmoczonym papierem, taką nie za cienką warstwę. Prawie skończony domek/zabawkę odkładamy w zaciszne miejsce, może być na słoneczko. Po czasie t=x przyglądamy się naszemu wytworowi. Macamy. Jeżeli jeszcze nie wyschło to czekamy czas t=y. Za czas t=y wracamy do naszego wytworu. Na pewno jest już suche. Odwiązujemy sznureczek, i w tym samym momencie powinno zejść z poprzednio nadmuchanego balonika powietrze. Jeżeli nie to coś jest nie tak - wróć do początku instrukcji. Jeżeli udało nam się spuścić powietrze z balonika to go wyjmujemy i cieszymy się na widok jakże niesamowitego przedmiotu! I pomyśleć że sami go zrobiliśmy! Pędem biegniemy zaprezentować go naszemu pupilkowi. Na bank wytrzyma 2 dni. Później możemy posprzątać resztki i być może tym razem z głowy zrobić tą zabawkę jeszcze raz. Powodzenia!
 11. Czterokropek

  Świąteczny Konkurs - Christmas Time ! (20.12.-28.12)

  ja również podałem stacjonarny ;) ale co ja tam mogę wygrać...jeszcze nigdy niczego nie wygrałem...:D
×
×
 • Dodaj nową pozycję...