Skocz do zawartości

anoushka

Czytelnicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
  1. Do ofiar ząbków mojej Paskudy dołączyła instrukcja obsługi odtwarzacza mp3. @ Paula, co do mam to mój chomik nigdy nie polizał mojej mamy, nigdy nie ugryzł, ani nie podszczypał, tylko mnie spotykają takie 'zaszczyty'. @ Trinity, jeśli mam na palcach wodę-wyliże ją co do najmniejszej kropelki, ale liże też, gdy dłonie pachną mi mydłem- a podobno chomiki nie lubią zapachu kosmetyków, liże, gdy jestem posmarowana kremem, liże nawet gdy pachnę cebulka właśnie krojoną do obiadu. I jak już napisałam wyżej, liże tylko mnie, bardzo ciekawią mnie powody jego postępowania.
  2. Co do ubrań i innych tekstyliów, to żeby to tylko spodnie padły łupem jego ząbków. Jedne dżinsy, jeden t-shirt, jeden koc, tapicerka jednej kanapy. I trudno cokolwiek przed nim bronic, bo tak się ta moja Paskuda wbija pazurkami w materiał, że ani oderwac, chyba trzeba by razem z pazurkami;)
  3. Szara malutka kuleczka, moja dżungarska Cholera, podobno toto nawet mężczyzna jest... Oswoił się ze mną bardzo szybko, właściwie już drugiego dnia pobytu u mnie. I od tamtego czasu, kiedy tylko włożę dłoń do jego akwarium zaczyna lizac moje palce. Dokładnie, kawałeczek po kawałeczku. Kiedy natrafia na jakieś zgrubienie na skórze, delikatnie skubie je ząbkami, a jeśli tylko przyuważy, że mam dłuższe paznokcie, najchętniej 'obciąłby' mi je. Dostrzegam w tym spore podobieństwa do jego 'chomiczej toalety'. Ciekawa jestem, czy ktoś byłby mi w stanie wytłumaczyc powód takiego właśnie jego postępowania., które dziwi mnie tym bardziej, że moje poprzednie chomiczki niczego takiego nie robiły. Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...