Skocz do zawartości

Martyna Celuch

Czytelnicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Martyna Celuch

 • Tytuł
  Nowy czytelnik
 1. Fakt, jeszcze sporo czasu, ale z zaświadczeniem radzę uważać- a raczej z jego brakiem. Tu nie chodzi tylko o to, że weterynarz może kogoś wyprosić z terenu targów- chodzi o zagrożenie dla innych zwierzaków. Jeśli chomik, którego ze sobą zabierzemy będzie chory i zarazi inne zwierzaki... no cóż! Pozostawiam to Wam do przemyślenia. Co do zabierania klasy- nie ma się czego bać:) a zabawa będzie przednia:)
 2. :gazeta: A więc po kolei: - każdy, kto wnosi na targi zwierzątko powienien być zaopatrozny w zaświadczenie od weterynarza, że jest to zwięrzątko w pełni zdrowe; na targach obecny jest lekarz weterynarii, który może poprosić o okazanie zaświadczenia; - targi ZOO-BOTANICA to impreza łącząca biznes i hobby- biznes, bo wystawiają się duże firmy i odwiedzają nas profesjonaliści ze sklepów i hurotwni; hobby- bo przy okazji organizujemy mnóstwo wystaw i pokazów: kotów, psów, ptaków, ryb, węży i pająków, fretek, myszy, szczurów i świnek morskich oraz wystawy kwiatów i roślin ozdobnych. - termin na ten rok to 10-12 września. W związku z piątkiem 10 września możecie spróbować zaprosić Wasze klasy- dla wycieczek szkolnych jest specjalnie przeznaczony dzień na targach. Pozdrawiam :hey:
 3. Serce rośnie gdy patrzę na tę dyskusję o wrocławskich targach:) jak zapewne część z Was wie, pracuję dla organizatora tej imprezy. Dlatego też pomyślałam, że mogę wyjaśnić parę kwestii dot. Waszego pobytu na naszej imprezie: - portal E-chomik jest naszym patronem, więc przysługuje mu zabudowane stoisko (zabudowane, czyli ze ściankami, wykładziną stolikiem i krzesłami), natomiast pod ewentulany pokaz/wystawę możemy wygospodarować powierchnię niezabudowaną w bezpośrednim sąsiedztwie stoiska portalu - od Was zależy, czy zorganizujecie wystawę, pokaz czy konkurs... czy wszystko naraz:) wystawa oczywiście to bardzo skomplikowana sprawa: musi być i stowarzyszenie i muszą być rodowody i selekcja uczestników itd. Przy pokazie zaś, można sobie pozwolić na obecność wszystkich chomiczków tylko dlatego, że uważamy je za najpiękniejsze na świecie:) a przy obu tych wydarzeniach można dodatkwo zorganizować konkurs - trzeci już w historii ZOO-BOTANICA- na najsympatyczniejszego chomika:) - jako organizator targów jesteśmy zawsze otwarci na współpracę z hobbystami- możecie więc dzielić się pomysłami na pokazy również ze mną, a ja postaram się pomóc:) No i gwoli ścisłości chcialbym pytającym o lokalizację samych targów odpowiedzieć od razu- ZOO-BOTANICA to Wrocław i tylko Wrocław:) Chociaż jednoczesnie przykro mi, że nie wszyscy mogą do nas przyjechać ze swoimi chomikami, bo mają za daleko. Na koniec dodam, iż bardzo liczymy na Waszą obecność i nie bez dumy mogę stwierdzić, że na żadnej innej imprezie reprezentacja właścicieli chomików i ich zwierzaków nie była nigdy taka liczna:)
 4. Nam też średnio się to podoba- klienci muszą wybierać (na szczęście większość będzie we Wrocławiu:) :hura: , a zwiedzający mają ciężki orzech do zgryzienia- co wybrać- to co bliżej, czy to, co lepsze... Szkoda, ale mam nadziejęm, że w przyszłości się to zmieni:) Co do konkursu- jeśli sa jeszcze jakieś pytania, to zapraszam:) jestem do Waszej dyspozycji:) Do zobaczenia na targach:) :papa:
 5. Bilety będą dostępne przez cały okres trwania targów w kasach przy wejściu do Hali, nie ma więc potrzeby nabywania ich wcześniej:)
 6. Witaj Chomusia:) Zoo-Botanica to impreza biletowana. Koszt wstępu w ubiegłym roku to 12 zł, natomiast w tym roku cena jeszcze nie została ustalona. Z pewnością będzie podobna do zeszłorocznej:) Przy okazji chciałabym zapytać, czy ktoś z Forumowiczów działa w organizacjach zrzeszających hodowców chomików? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu ze mną. Mamy kilka pomysłów na udział chomikomaniaków w naszej imprezie...:) Pozdrawiam
 7. Witam, impreza, jak co roku odbywa się w Hali Stulecia (Ludowej). Pozdrawiam
 8. Zapraszam do udziału lub odwiedzenia VII edycji targów ZOO-BOTANICA, które odbędą się w dniach 12-14 września 2008 we Wrocławiu. Podobne jak w poprzednich latach targom towarzyszyć będą ciekawe imprezy: pokazy psów, kotów, myszy, fretek, wystawy terrarystyczna i akwarystyczna, prelekcje i seminaria tematyczne. A może by tak pokusić się o pokaz lub wystawę chomików? Będą szczurki, myszy, fretki i może świnki morskie... Dlaczego miałoby zabraknąć chomików?
 9. Witam ponownie, impreza trwa 3 dni- od piątku do niedzieli, a więc jak najbardziej w weekend:)
 10. We Wrocławiu w dniach 14-16 września 2007 odbędą się Targi Zooologiczno-Botaniczne we wrocławskiej Hali Ludowej. Impreza ma już ugruntowaną pozycję wśród polskich targów zoologicznych i botanicznych. Wyróżnia nas połaczenie dwóch ciekawych tematów, bogaty program imprez towarzyszących oraz, a może przede wszystkim- liczne wystawy, które są bardzo chętnie odwiedzane przez gości. Chciałabym wszystkich forumowiczów zaprosić do wzięcia udziału w tej imrezie. ;) Hodowcom, którzy prezentują swoje zwierzaki, zezwalamy także na dokonywanie transakcji kupna-sprzedaży w trakcie trwania targów. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie http://www.wigor-targi.com. Zapraszam tez do kontaktu ze mną pod nr 071 359 09 05:) Pozdrawiam Martyna Celuch
×
×
 • Dodaj nową pozycję...