Skocz do zawartości

harpie_dragon

Czytelnicy
 • Zawartość

  228
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez harpie_dragon

 1. harpie_dragon

  Rak?Ropień?

  Czy taka czerwonawa lub różowawa narośl też może być objawem nowotworu? Mój chomik ma taki przybytek nad ogonem, i nie wiem czy iść z tym do weterynarza, domyślam się że to właśnie to...
 2. harpie_dragon

  Światowy Dzień Chomika - 12 kwietnia

  mimo wszystko 28.07 byłby najlepszy :P
 3. harpie_dragon

  Konkurs - "Toy Hamster" ! (15 luty - 15 marca)

  Aaa, ja się chyba skuszę :D wprawdzie póki co moim jedynym dokonaniem jest drewniany kołowrotek, ale wszystko przede mną :]
 4. harpie_dragon

  Kiedy chomuś nie śpi??

  Ale skąd możesz wiedzieć, że bez przerwy? Przecież śpisz w tym czasie, nie? Bez przerwy, non stop nie może biegać, bo to by było uzależnienie od kołowrotka. Na pewno co jakiś czas robi rundkę po całej klatce, idzie coś zjeść etc.
 5. harpie_dragon

  Nabór kadry - nowy moderator.

  Chwalić się to niezwykle łatwo, ale przejść od słów do czynów i napisać coś, i żeby to miało jakiś sens i nadawało się do dodania na stronę to już trochę gorzej. Ja się jednak zgadzam z Trish.
 6. harpie_dragon

  Nowy theme E-chomik.pl

  A mi się niepodoba okropna niedbałość w tytułach kolumn w "zobacz posty od ostatniej wizyty"
 7. harpie_dragon

  Skany książek!

  Trinity Trinity, plik został skasowany ;> i się nie da ściągnąć.
 8. harpie_dragon

  Jakie macie miseczki i jakie polecacie

  Kostka jest malutka, mimo że już ma pół roku, a mam taką miseczkę zwykłą jak Chomusia i Kościuch sie w niej mieści, i czasem w niej siedzi siłą rzeczy jak je, ale nigdy jeszcze się tam nie 'załatwiła'.
 9. harpie_dragon

  Jakie macie miseczki i jakie polecacie

  Oo, byłem dziś w carrefourze, i się natknąłem na książkę "Jak opiekować się chomikiem" Amandy O'Neill. I tam było dokładnie to samo - że miseczka powinna być drewniana, sratatata, bo plastikowe chomik wywali, i powinna być tak duża, by się w niej zmieścił. No comments.
 10. harpie_dragon

  Jakie macie miseczki i jakie polecacie

  A był już taki temat, dawno temu, pamiętam 'bulwers' [;)] kaskas, że gdyby tak było naprawdę, to chomik by się załatwiać w tej miseczce, siedząc w niej, i miałby wraz z jedzeniem swoje gówienka.
 11. harpie_dragon

  Patyczaki

  Mam w szkole klasowe, i się nimi opiekuję, i po dwóch miesiącach jestem zdania takiego jak większość klasy - by jak najszybciej pozdychały i pouciekały.
 12. harpie_dragon

  Infekcja oka

  A mi się wydaje że sprzedadzą, kredka198 miała problem ze swoim Horacym i kupiła bez problemu bez recepty. Myślę że z jakieś 3-4 zł to kosztuje.
 13. harpie_dragon

  Bunner e-chomik!!

  O lol dwa. Racja, Trish. Jakie ty tu masz prawa autorskie? Skopiowałeś (i wg mnie beznadziejnie, taki kawałek loga jest okropny, w ogóle jakiś niewycięty dobrze, bez ramki, tylko taki goły beznadziejny) tylko czyjąś (czyt. Mike'a) grafikę i zadowolony jesteś jaki to nie zdolny jesteś. Gdybyś zrobił coś swojego, i gdyby to prezentowało jakiś poziom (bo mi się to niestety nie podoba, i jest BANNER, nie BUNNER, litości), a nie takie byle co. Ogólnie banner strasznie słabiutki, zastrzegaj sobie nie swoje prawa autorskie, ale niestety wątpie by ktoś chciał brać ten twój bAnner. Nerwa mi zruszyłeś po biologii przedpołudniowej. Niedobrze.
 14. harpie_dragon

  Konkurs ! '23.10-06.11'

  Powinno chyba być 23.10-6.11 ;] a konkurs spoko! :) proszę dalej komentować w temacie do tego przeznaczonym --> http://www.e-chomik.pl/foroom/viewtopic ... 8747#58747
 15. harpie_dragon

  Czemu mój chomiś Tuptuś ucieka mi z rąk?:(

  Ej no bez przesady. Mój chomik i każdy inny nie posiada żadnych 'wad' ;/, wady i zalety to mogą mieć przedmioty. Przypomina mi to pytanie w jednej ankiecie internetowej, gdzie w pytaniu jakie rzeczy masz w domu były m.in. odpowiedzi pies i kot, wśród komputera tv etc. No comments. No ale ja nie o tym. To że cie chomik gryzie to twoja wina bo go nie oswoiłaś, a nie jego jakaś wada, zwierzę to nie rzecz ze przynosisz w pudełku do domu i po miesiącu suprajz wada ukryta bo gryzie. No bez przesady.
 16. harpie_dragon

  Czy ta klatka będzie dobra? Co kupić?

  Klatkę polecam, sam mam taką (nie tylko Johana ;) i jest bardzo dobra.
 17. harpie_dragon

  Sami zobaczcie :/

  Hm, może i drastyczne, ale prawdziwe, niestety. Gdybyśmy nie byli miłośnikami chomików to by nie robiło na nas większego wrażenia, zjada, no trudno, bo musi. Ale mimo wszystko, umieszczenie tego filmu tutaj to nie był najlepszy pomysł.
 18. harpie_dragon

  Nie polamie sobie ząbków ?

  tylko tego patyka koniecznie wygotuj, bo takim "surowym" bardziej chomikowi zaszkodzisz niż pomożesz (:
 19. harpie_dragon

  Czy chomik może połamać sobie wibrysy w kołowrotku?

  W ą s y ? Jak już, to młode chomiki mogą dostać zawału od nadmiernego biegania w kołowrotku.
 20. harpie_dragon

  Chomiki w szkołach - dyskusja

  U mnie w klasie jest (biolmed), i wg mnie to jest męczenie zwierzaków. Jest taki roztyty, ślamazarny, nie ma domku ani toaletki nawet, ma za mały kołowrotek. Po prostu taki zmarnowany syryjek. I przecież się raczej z nim nikt nie będzie bawił, ja ogólnie to jestem przeciwko. Mi by mojego chomika było żal oddawać 'na stracenie' do szkoły.
 21. harpie_dragon

  gdzie on jest?

  Wydaje mi sie, że tak na 15,09 sie zapowiada.
 22. harpie_dragon

  Nowy produkt Herbal Pets

  Panie Śliwo, a naprawdę nic się nie da z tym dziadowym tomaszem zrobić?
 23. harpie_dragon

  Nowy produkt Herbal Pets

  Sa, jest taka sieć, nie sieć? ale ze dwa przynajmniej sklepy "świat zwierząt", tam takie byle co jest, no ale zoologiczny jak nie patrzeć. I są takie zwykłe, ktośtam sobie prowadzi.
 24. harpie_dragon

  Nowy produkt Herbal Pets

  Ja bym to może i kupił, gdybym miał gdzie (;
 25. harpie_dragon

  Horacy [*]

  [*]
×
×
 • Dodaj nową pozycję...