Skocz do zawartości

MmartuniaA

Czytelnicy
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O MmartuniaA

 • Tytuł
  Częsty gość
 1. MmartuniaA

  Alergia u chomików

  Ja bym radziła iść do weterynarza. Może okaże się, że chomikowi nic nie jest, ale lepiej się upewnić. A samo badanie raczej nic nie kosztuje.
 2. MmartuniaA

  Mój chomik się starzeje...

  Ze starości to raczej nie. 1,5 roku to nie jest w końcu tak dużo i na następny dzień przeszło, więc wątpię. Może po prostu coś mu utkwiło z przełyku i albo to w końcu połknął, albo zwrócił.
 3. MmartuniaA

  Krew w moczu / krwiomocz

  Mojej koleżanki samiczka miała podobnie. Tylko, jak się później okazało, samiec ją ugryzł albo podrapał i jej krew leciała z pochwy razem z moczem. Ale po kilku dniach jej przeszło. A u twojego chomiczka, to może rzeczywiście jakiś farbujący mocz składnik w pokarmie ..
 4. MmartuniaA

  klatka i podłoże!?

  No co wy wszyscy chcecie od rushoffego? xD Żart . Nienawidzę tego koloru i jeśli miałabym kupić to podłoże, to raczej w kolorze zielonym :rc Klatka nawet Ok, ale taka .. przefisiowana. Ja lubię moje klatki i moje chomiki też.
 5. MmartuniaA

  klatka i podłoże!?

  Panie Homiku, jak pan może? Przeciesh rushoffy, jest taki sweet. :rc yEaH ! Koniec Off. Hm. Podoba mi sie strasznie ta klatka, tylko chyba właśnie bardziej mnie by się podobała niż chomikom. A co do trocin, to raczej takich kolorowych bym nie dała. Wolę te nasze, zwykłe, polskie xD
 6. MmartuniaA

  Moje nowe Maleństwo.

  Łii .. Ale ładniuchny. Podobny do mojego Tifeuf'a za młodu. xD Mój chomik się roztył nieco, ale mniejsza o to. Widzę, że Munio już się zadomowił. party Niedługo jak się oswoi to będzie spoko cool
 7. MmartuniaA

  Podsumowanie 7 miesięcy 2007 roku !

  A ja właściwie dzięki google'om ;D A to ci, to ci e-chomik ..
 8. MmartuniaA

  Podsumowanie 7 miesięcy 2007 roku !

  No a jakby inaczej? xD No oczywiśnie, bo my tu cały czas jesteśmy ! Ha ! :rc Ano najlepszy party Inne serwisy.. to .. to .. Mogą tylko pozazdrościć ! O ! Np . takich NAS. ;] Oj .. coś mi już troszku odbija pod wieczór(?) No, ale naprawdę e-chomik rządzi. Tak mądrych ludzi, wyczerpujących artykułów i informacji, to na żadnym forum nie widziałam. Ave e-chomik !
 9. MmartuniaA

  Fantucha ^_^

  Ładny chomiczek. Podobny bardzo do mojego chomiczka. Najmniejszego ;) A Figa to imię takie typowo dla psa. To znaczy, kojarzy mi się tak. Znam dużo osób, których psy tak się zowią. A Fanta fajne imię. Jak Mirinda ;D
 10. MmartuniaA

  Tedduś :*

  Śliczny psiak ! Chociaż ja nie bardzo przepadam za yorkami. :P Ale ładniutki jest twój Teddy :P
 11. MmartuniaA

  Chomusia

  Hm. Biedactwo małe [*[*] Wspaniała była. ;C Widać jak bardzo kochałaś Chomusię. Hm. Szkoda jej. Naprawdę.
 12. MmartuniaA

  powiekszenie brzuszka

  Ale te zdjęcia były robione na kilka dni przed porodem. :P Zmieści się, zmieści. party Moja się mieściła. :P
 13. MmartuniaA

  powiekszenie brzuszka

  Te zdjęcia są tutaj. Tylko musisz zjechać trochę na dół. Te zdjęcia matki są robione już na kilka dni przed porodem. Wcześniej miała nieco mniejszy ten brzuszek. No i pierwsze zdjęcie po porodzie. Później już nie robiłam im zdjęć. Małe tak już wyrosły, że od matki odróżniam je jedynie po futerku. A właśnie, co do tych małych. Jedna samiczka, jest najmniejsza z całego miotu. Ma najjaśniejsze futerko i jest najszybsza, no i najładniejsza. Tylko czemu jest mniejsza od pozostałych? Miał już tak ktoś?
 14. MmartuniaA

  Jak trafiłeś na e-chomika?

  Ja tak jak większość, trafiłam tu przez google :P I póki co, nie mam zamiaru odejść. Ha !
 15. MmartuniaA

  powiekszenie brzuszka

  Ja widziałam u mojej samiczki brzuszek koło 12-13 dnia. Nawet chyba w multimediach w moim temacie są jej zdjęcia. Na początku nie wiedziałam, ze jest w ciąży, ale jak zobaczyłam, że się tak roztyła to się domyśliłam. No i 3 maja urodził małe chomiczki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...