Skocz do zawartości

kaskas

Administrator
 • Zawartość

  6 428
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  59

Zawartość dodana przez kaskas

 1. Zapraszam do burzy mózgów, jaka to ma być ranga. Czy zwycięzca wymyśli swoją własną, czy może stworzymy wspólnie jedną? No i oczywiście zapraszam do podsyłania fotek, na pewno Wasze chomiki gryzą "pełną gębą". :)
 2. Witam, poszukujemy osoby/osób, które zajęłyby się aktualizowaniem profilu facebookowego e-chomika. Zapraszam na PW.
 3. Dziękujemy. :) Jeśli ktoś potrzebuje dodać ogłoszenie, to proszę to zgłosić mnie, JaninieH, Chom. lub Allo. Ania.02 pomaga nam zbierać informacje z innych stron. Jeśli ktoś chciałby pomóc w czymkolwiek, zapraszam na pw lub na adres kaskas@e-chomik.pl :)
 4. Ale masz rację, że drewnianym wytrzymałością na pewno nie dorównują. Zwłaszcza, że taki tunel drewniany to pewnie parę złotych kosztuje.
 5. Moje dwa półmetrowe tunele wytrzymały jakieś 10 chomików, więc trwałość jest ok moim zdaniem. Chomików już nie mam, a tunele zostały. :) Ceny niestety nie znam, ale ponieważ korek jest mocno zagramaniczny, to na pewno jest kosmiczna.
 6. Korek wygrywa w przedbiegach. Ile moje stwory wyjść w nim narobiły przez lata... :D
 7. Na razie nie zaczęło jeszcze nic działać. Jeśli kiedyś w przyszłości będzie taki natłok ogłoszeń, że nie będziemy sobie radzić samodzielnie z ich dodawaniem, to wtedy się do Ciebie zgłoszę pupillo o pomoc w pisaniu odpowiedniego skryptu. Na chwilę obecną takiego problemu nie mamy. :) Ogłoszenie będzie przekierowywało do tematu, w którym jest wszystko, nie ma potrzeby, żeby samo ogłoszenie na stronie adopcyjnej było jakoś specjalnie rozbudowane. Powinno być wręcz jasne proste i zwięzłe, a jak ktoś będzie potrzebował więcej informacji, doczyta w temacie. Zresztą tak to działało przez kilka lat i było w porządku. Jeśli ktoś jest chętny do prowadzenia tematu: To zapraszam na PW.
 8. Autor tematu edytuje na bieżąco swój pierwszy post w temacie, a ja, czy też modzi zablokujemy możliwość komentowania, lub usuwamy kolejne posty. Osoba edytująca swojego pierwszego i jedynego posta w temacie będzie aktualizowała go wg potrzeb. Nie wiem, gdzie tu się może zrobić bałagan. Taki temat jest całkiem fajnym rozwiązaniem, zwłaszcza, że nie potrzeba do niego żadnych specjalnych uprawnień ani kombinowania. Każdy kto potrzebuje, zakłada temat na forum, na którego podstawie będzie tworzona informacja na stronie. Tak to działało do tej pory i działało naprawdę w porządku, dopóki strona adopycjna istniała. Gwoli wyjaśnienia, strona nie działa jak np. gumtree, gdzie ogłoszenia każdy dodaje sobie sam. Tutaj ja steruję co się pojawi na stronie. Jeśli ktoś będzie chciał dać ogłoszenie bez tematu na forum, to będzie się musiał ze mną skontaktować.
 9. Wydaje mi się, że w zupełności wystarczy taki temat na forum. Czy strony innych zwierzaków proponują takie rozwiązanie? Bo chciałabym zobaczyć, jak mogłoby to wyglądać.
 10. To znaczy co konkretnie? Bo po to jest dział na forum i po to reanimuję stronkę adopcyjną, żeby było gdzie dodawać?
 11. W założeniu strona adopcyjna już działa. Proszę o przysłanie na pw, jakie zwierzaki i jakie info o nich załączyć.
 12. Taka była koncepcja do tej pory Edith. Ale widzę, że każdy inaczej listę interpretuje, i przydałoby się jednoznacznie określić co i jak. W sumie wszystko w nadmiarze szkodzi. :)
 13. No właśnie myślę o dopisaniu do każdego z produktów czegoś typu "n" czyli niewskazane i "z" jako zabronione, z dopiskiem które co znaczy.
 14. To może zrobię tak, że podpiszę prawą stronę, jako niewskazane i zabronione właśnie? I sukcesywnie się przerzuci tak jak powinno być. Możemy dać jakąś gwiazdkę, komentarz typu "dopuszczalne w ostateczności". :)
 15. W każdym razie ja do tej pory rozumiałam listę w ten sposób, że na złej stronie były tylko te rzeczy, które są absolutnie zabronione, a reszta w jadalnej części. To nie jest jedna tabelka, tylko tak jak napisałam każda literka w oddzielnej tabelce. Plus przekierowania. edit: wszystko się da, tylko czy jest sens i potrzeba
 16. No niestety, kupa roboty, bo każda literka jest w oddzielnej tabelce i nie da się po prostu przekopiować :/ wolałabym tego uniknąć :)
 17. Zastanawia mnie jedna rzecz - jak rozumiecie listę. Czy na stronie zakazanej mają być produkty wyłącznie "trujące" itp. czy również jadalne ale niezdrowe? Chyba potencjalnie niezdrowych jest dużo po złej stronie w takim razie? Z innej beczki, czy seler naciowy też tak absorbuje jak korzeń ze zwykłego?
 18. Nie wiem, czy one za mocno nie pachną, żeby chomik w ogóle chciał je jeść.
 19. Podrzućcie mi proszę na pw, co trzeba poprawić lub dopisać na liście. edit: Spisałam ostatnie parę stron, będę aktualizować po Hausie. :)
 20. Dzieciak, jak będzie chciał rozmnożyć, to i tak to zrobi, czy będą jakiekolwiek informacje, czy nie. Dzieciaki rozmnażały chomiki na długo przed powstaniem komputera, i będą rozmnażać długo po zniknięciu e-chomika. Moim zdaniem lepiej jest podać informację, zwłaszcza taką, która nie jest wiedzą tajemną. Przy okazji przeredagować tekst tak, żeby ten kto czyta się zniechęcił ogromem problemu, a wiedział gdzie szukać i o co w ogóle chodzi. Jeśli informacji nie będzie, dzieciak wyłączy echoma, pójdzie dalej, i na jutubie poszuka odpowiedzi (i ją znajdzie...) Literówkę poprawiłam, nie wiem jak to się stało, że jej tyle czasu nie widziałam. :)
 21. Ograniczanie dostępu do wiedzy nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Chciałabym by taka informacja również była dostępna. Jak również przydałyby się odnośniki do fachowej literatury, jeśli taką macie. Czemu by nie napisać gdzie fachowcy mają szukać?
 22. Jeśli 6 miesiąc jest zły, to jaki jest dobry? Dopiszę obie informacje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...