Skocz do zawartości

kaskas

Administrator
 • Zawartość

  6428
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  59

Ostatnia wygrana kaskas w dniu 7 Luty 2016

Użytkownicy przyznają kaskas punkty reputacji!

Reputacja

530 Wspaniale

O kaskas

 • Tytuł
  Z brzytwą na poziomki...
 • Urodziny 23 Listopad

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Kraków

Ostatnie wizyty

4655 wyświetleń profilu
 1. kaskas

  Chomiki w obiektywie - Listopad 2015

  Zapraszam do burzy mózgów, jaka to ma być ranga. Czy zwycięzca wymyśli swoją własną, czy może stworzymy wspólnie jedną? No i oczywiście zapraszam do podsyłania fotek, na pewno Wasze chomiki gryzą "pełną gębą". :)
 2. Witam, poszukujemy osoby/osób, które zajęłyby się aktualizowaniem profilu facebookowego e-chomika. Zapraszam na PW.
 3. kaskas

  Dział adopcji/uaktualnianie wortalu

  Dziękujemy. :) Jeśli ktoś potrzebuje dodać ogłoszenie, to proszę to zgłosić mnie, JaninieH, Chom. lub Allo. Ania.02 pomaga nam zbierać informacje z innych stron. Jeśli ktoś chciałby pomóc w czymkolwiek, zapraszam na pw lub na adres [email protected] :)
 4. kaskas

  Tunele - z jakiego drewna używacie?

  Ale masz rację, że drewnianym wytrzymałością na pewno nie dorównują. Zwłaszcza, że taki tunel drewniany to pewnie parę złotych kosztuje.
 5. kaskas

  Tunele - z jakiego drewna używacie?

  Moje dwa półmetrowe tunele wytrzymały jakieś 10 chomików, więc trwałość jest ok moim zdaniem. Chomików już nie mam, a tunele zostały. :) Ceny niestety nie znam, ale ponieważ korek jest mocno zagramaniczny, to na pewno jest kosmiczna.
 6. kaskas

  Tunele - z jakiego drewna używacie?

  Korek wygrywa w przedbiegach. Ile moje stwory wyjść w nim narobiły przez lata... :D
 7. kaskas

  Dział adopcji/uaktualnianie wortalu

  Na razie nie zaczęło jeszcze nic działać. Jeśli kiedyś w przyszłości będzie taki natłok ogłoszeń, że nie będziemy sobie radzić samodzielnie z ich dodawaniem, to wtedy się do Ciebie zgłoszę pupillo o pomoc w pisaniu odpowiedniego skryptu. Na chwilę obecną takiego problemu nie mamy. :) Ogłoszenie będzie przekierowywało do tematu, w którym jest wszystko, nie ma potrzeby, żeby samo ogłoszenie na stronie adopcyjnej było jakoś specjalnie rozbudowane. Powinno być wręcz jasne proste i zwięzłe, a jak ktoś będzie potrzebował więcej informacji, doczyta w temacie. Zresztą tak to działało przez kilka lat i było w porządku. Jeśli ktoś jest chętny do prowadzenia tematu: To zapraszam na PW.
 8. kaskas

  Dział adopcji/uaktualnianie wortalu

  Autor tematu edytuje na bieżąco swój pierwszy post w temacie, a ja, czy też modzi zablokujemy możliwość komentowania, lub usuwamy kolejne posty. Osoba edytująca swojego pierwszego i jedynego posta w temacie będzie aktualizowała go wg potrzeb. Nie wiem, gdzie tu się może zrobić bałagan. Taki temat jest całkiem fajnym rozwiązaniem, zwłaszcza, że nie potrzeba do niego żadnych specjalnych uprawnień ani kombinowania. Każdy kto potrzebuje, zakłada temat na forum, na którego podstawie będzie tworzona informacja na stronie. Tak to działało do tej pory i działało naprawdę w porządku, dopóki strona adopycjna istniała. Gwoli wyjaśnienia, strona nie działa jak np. gumtree, gdzie ogłoszenia każdy dodaje sobie sam. Tutaj ja steruję co się pojawi na stronie. Jeśli ktoś będzie chciał dać ogłoszenie bez tematu na forum, to będzie się musiał ze mną skontaktować.
 9. kaskas

  Dział adopcji/uaktualnianie wortalu

  Wydaje mi się, że w zupełności wystarczy taki temat na forum. Czy strony innych zwierzaków proponują takie rozwiązanie? Bo chciałabym zobaczyć, jak mogłoby to wyglądać.
 10. kaskas

  Dział adopcji/uaktualnianie wortalu

  To znaczy co konkretnie? Bo po to jest dział na forum i po to reanimuję stronkę adopcyjną, żeby było gdzie dodawać?
 11. kaskas

  Dział adopcji/uaktualnianie wortalu

  To proszę założyć taki temat.
 12. kaskas

  Dział adopcji/uaktualnianie wortalu

  W założeniu strona adopcyjna już działa. Proszę o przysłanie na pw, jakie zwierzaki i jakie info o nich załączyć.
 13. kaskas

  Czy mogę dać? Sprawdź najpierw Listę Żywieniową!

  Taka była koncepcja do tej pory Edith. Ale widzę, że każdy inaczej listę interpretuje, i przydałoby się jednoznacznie określić co i jak. W sumie wszystko w nadmiarze szkodzi. :)
 14. kaskas

  Czy mogę dać? Sprawdź najpierw Listę Żywieniową!

  No właśnie myślę o dopisaniu do każdego z produktów czegoś typu "n" czyli niewskazane i "z" jako zabronione, z dopiskiem które co znaczy.
 15. kaskas

  Czy mogę dać? Sprawdź najpierw Listę Żywieniową!

  To może zrobię tak, że podpiszę prawą stronę, jako niewskazane i zabronione właśnie? I sukcesywnie się przerzuci tak jak powinno być. Możemy dać jakąś gwiazdkę, komentarz typu "dopuszczalne w ostateczności". :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...