Skocz do zawartości

Motusa

Hodowle zagraniczne
 • Zawartość

  2310
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  48

Ostatnia wygrana Motusa w dniu 15 Luty 2018

Użytkownicy przyznają Motusa punkty reputacji!

Reputacja

391 Wspaniale

O Motusa

 • Tytuł
  ZBÓJNICKIE CHOMICZKI hodowla chomików z rodowodem Čkk nr 108
 • Urodziny 13.04.1974

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Strona www
 • Miejscowość
  Kraków
 • Gatunki chomików
  Syryjskie
 • Imiona chomików
  Zbóje
 • Podawany pokarm
  Xtravital, Care+, Mini Hamster nature, Vitakraft emotion, JR Farm, Bunny. Herbal Pets i inne

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Motusa

  Zbójnickie Chomiczki Miot S: ur. 11. 05. 2018

  Przepraszam, wciągnęło mnie zawirowanie czaso-przestrzenne. Zarówno maluszki z miotu S jak i T mają domy. Wkrótce wrzucę fotki i informacje o miocie U, który ma już 2 tygodnie.
 2. Motusa

  Zbójnickie Chomiczki Miot S: ur. 11. 05. 2018

  Myślę, że na miauu wszystkie reagują idealnie :P Maluszki już spore, rozjeżdżają się powoli po nowych domach. Czemu ten czas nie moze stanąć w miejscu. Takie urocze kuleczki w wieku 4 tygodni i tak na zawsze.
 3. 11 maja tego roku, na świat przyszedł pierwszy wiosenny miot w naszej hodowli. Rodzicami zostali Qiana Zbójnickie Chomiczki i Rumburak Zbójnickie Chomiczki. Przewidujemy chomiczki w odmianach Dove, Black, Golden, Cinnamon. Włos długi, możliwy krótki. Możliwy Rex i możliwa Satyna. Do maluszków nie zaglądamy żeby nie denerwować młodej mamy. Tradycyjnie możecie podglądać maluchy na naszej stronie klikając: Możecie też zaglądać na naszego Facebooka klikając: A jeśli będziecie chcieli zarezerwować chomiczka z tego miotu (jeśli będą wolne), lub z któregoś następnego, piszcie na maila [email protected]
 4. Motusa

  Zbójnickie Chomiczki: Plany hodowlane

  Plany na rok 2018: -Nie wyszło nam łączenie Bazooczki, wobec tego panna przechodzi na emeryturę. Śliczna dziewczyna w kwiecie wieku a jednak emerytura. Dużo zdrowia maleńka. -Mama i córka, czyli Oma i Qiana zostały połączone z samczykami w kierunku kolorów zgodnych z liniami hodowli. Qiana z Rumburakiem, aby choć część maluchów wyszła w kolorze dove, swoją drogą dove u Qiany jest idealny, ciekawe jakie będą maleństwa. Oma za to, została połączona z niebieskim chłopakiem Naruto z Happy Hamster w celu przedłużenia niebieskiej linii. Może się też oczywiście okazać, ze u niej blue się zatracił, choć to nikłe prawdopodobieństwo. Tak czy inaczej, następne pokolenie blue/nosicieli blue w hodowli i już zaczynamy poszukiwania na następny rok. -Gendra w tym roku przechodzi na emeryturę, jednak jej drugi miot, który powinien przyjść na świat niedługo, to banda rudzielców Cinnamon. Nawet po jej przejściu na emeryturę, nie będę się chciała rozejść z cynamonami, ponieważ dopiero przy pracy z nimi, widać które są ładne, które idealne i jak można rozwinąć linię. -Uschi z Metal Hamster to nasz plan awaryjny w przypadku, gdyby coś nie wyszło z połączeniem Omy. Jest to chomiczka spokrewniona z moją linią i będę się starać aby kontynuowała linię. -Delmira to chomiczka czekoladowa, jest jeszcze zbyt wcześnie na konkrety, jednak owszem, robimy kolejne podejście w tym kierunku. -Cinnamon u Roborków: W tym roku zrobimy podejście do miotu cinnamon, jednak nic na siłę. Tylko jedna samiczka, więc jeśli będzie wszystko ok, będą piękne maluszki, jeśli nie zaakceptuje samczyka, maluszków nie będzie. Tak czy inaczej, w planach gładkie cynamonki bez łatek. Ani momo ani Dsds.
 5. Motusa

  Zbójnica Qlka i jej chomicze życie w nowym domu

  Pięknie rośnie. Coraz bardziej podobna do mamy. Ogromnie się cieszę, że jest prawdziwym domownikiem i jest traktowana jak członek rodziny
 6. Motusa

  Wesoła Gromadka

  Będę się miała na baczności, bo znowu niedługo fryzjer. Czekam tylko aż się nieco cieplej zrobi.
 7. Motusa

  Wesoła Gromadka

  Odświeżam niec wątek. Fotki, może nie wszystkie mega nowe, raczej zdecydowanie do nowości im brakuje, ale cóż, wszystkie multimedia mi zjadło w photobucket, więc trzeba coś wrzucić, żeby nie było, że wątek szpitalno chorobowy jedynie. Pare zdjęć świnko lasek: Obrażona kota po wizycie u fryzjera Takie to to wyrosło z małego czarnego chomiczka plączącego się między nogami ciotek Świnki podane z pietruszką To tak na szybko. Przy odrobinie czasu, wrzucę tu resztę stworów.
 8. Motusa

  Zbójnica Qlka i jej chomicze życie w nowym domu

  Jak miło, że Qlka ma swój wątek. Robi się coraz bardziej podobna do mamy
 9. Motusa

  Choroba skóry na grzbiecie - proszę o pomoc.

  Powinien sobie poradzić z pobraniem zeskrobiny. Gdzie mieszkasz, może da się obczaić jakiegoś weterynarza w miarę kumatego w temacie. Leczenie grzybka czy robali skórnych nie należy do miłych i krótkich, ale nie jest bardzo trudne, natomiast istotne jest zidentyfikowanie wroga, ponieważ jeśli to nie alergia lub poważniejsze niezakaźne choroby, mozesz się zarazić jakimś choróbskiem. Nie można tego zbagatelizować.
 10. Motusa

  Choroba skóry na grzbiecie - proszę o pomoc.

  Czy wet pobierał zeskrobinę, wysyłał posiew do badania? Świecił chociaż chomika? Jest sporo chorób objawiających się zarówno łysieniem jak i strupami. Najczęściej spotykanymi jednak są grzybice, świerzbowiec lub nużeniec na skórze, oraz alergia, chociaż tu strup jakoś nie bardzo mi pasuje do całości. Poszukaj w mieście weterynarza od gryzoni, ewentualnie poproś swojego weterynarza o wykonanie tych badań bo o ile badanie pod kątem robali powinien sam zrobić na miejscu, tak posiew i tak wysyła się do laboratorium i hoduje minimum 21 dni do miesiąca. Napisz do mnie (najlepiej PW) jak poszło i co się dowiedziałaś.
 11. Motusa

  Zbójnickie Chomiczki miot Q

  Te wazoniki na suszki są genialne. Te ozdoby zawsze dodają urok chomiczym obejściom.
 12. Motusa

  Rumburak i jego dom + Alinka też jest z nami :)

  W pełni profesjonalny wybieg
×
×
 • Dodaj nową pozycję...