Skocz do zawartości

j94

Czytelnicy
 • Zawartość

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O j94

 • Tytuł
  Bywalec
 1. A jest możliwe podanie (chociaż mniej-więcej) ilości już teraz prawidłowych odpowiedzi? Żeby tak po prostu wiedzieć jakie mamy szanse? ;]
 2. Ej! Już minęło 5 dni i 5 minut! :) Kiedy wyniki?
 3. A ja zaznaczyłam aaaaabbcab ... :mysli: Bo na 2. pytanie można było różnie odpowiedzieć... Przecież nikt chyba nie liczył tych postów przed konkursem...
 4. No właśnie, jak odpowiadaliście? Ja chcę poznać prawidłowe odpowiedzi! ;)
 5. A teraz, kiedy już nie można się zgłaszać możemy poznać prawidłowe odpowiedzi? rotfl
 6. Czyli moje zgłoszenie nie doszło? Bo nie dostałam potwierdzenia, a wysłałam już w drugim dniu konkursu.
 7. A moje zgłoszenie doszło? (użytkownij J94)
 8. To nie Twoja wina. Jeśli chomik zawsze miał wodę i miseczkę jedzenia, to Ty niczym nie zawiniłaś. Może była chora na chorobę mokrego ogona, chorują na to chomiki za wcześnie odłączone od matki. Jeśli nie zachowywał się dziwnie (bo to, że siedzi w domku to normalne, przecież w nocy go nie obserwujesz), to nie jest to Twoja wina... Skąd miałaś wiedzieć, że chomik jest chory?
 9. Chomika żeby sobie pobiegał możesz włożyć do dużego kartonu lub miejsce w pokoju oddzielić np. książkami. Chociaż nie będzie miał tyle miejsca do biegania jak na smyczy, to będzie się o wiele lepiej bawił. Ja nie umiem sobie wyobrazić takiego małego zwierzaka na smyczy. Przecież można go na niej podnieść i zrobić mu krzywdę...
 10. Ten sposób z kulą jest głupi. Nie dość, że chomiki ogólnie męczą się w kuli, to on jeszcze musi biegać, bo myśli, że zdobędzie smakołyk. Zgadzam się z _Chomusią_, to męczenie, a nie zabawa dla zwierzaka.
 11. j94

  Jajko, skorupka jajka

  Mogą. Gotowane. I chyba tylko białko. Mały kawałek najwyżej raz na tydzień.
 12. Ale to nie musi być choroba. Może chomik po prostu zjadł coś z czerwonym barwnikiem (mogło być to w karmie lub w smakołykach). Mój też raz miał na trocinach czerwone plamy, ale później już nie było nowych, a dzień wcześniej zjadł czerwonego biszkopta, więc było to od niego.
 13. Nie, nie krwawi. Ale to może nie jest krew, a czerwony mocz jest od buraków z karmy lub jakichś barwników zawartych, np. w smakołykach. Mój chomik miał kiedyś to samo, bo dałam mu biszkopta dla gryzoni, który był czerwony.
 14. Więc ogólnie dla chomików karłowatych lepiej byłoby 0.5 cm. Starszy i większy chomik raczej nie przeciśnie się przez 1 cm, ale jednak istnieje taka możliwość. Dla chomików syryjskich młodych odstęp musi być taki sam jak u karłowatych, ale po ukończeniu 2-3 miesięcy może być już to 1-1.5 cm.
 15. Oczywiście, że jest OK. Chciałabym mieć takiego chomika, który nie gryzie. Na pewno wszystko z nimi w porządku. :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...