Skocz do zawartości

Angelo

Administrator
 • Zawartość

  1694
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Angelo

 1. Porady na upały Chomiki zle znoszą temperatury powyżej 25 stopni. Nie potrafią jak ludzie regulować temperatury ciała przez pocenie. Starsze chomiki mogą uledz śmiertelnemu przegrzaniu. Szczególnie niebezpieczne są w tym okresie dla chomika jazdy samochodem oraz pokoje na poddaszu. Co pomoże chomikowi znieść upał: domek ceramiczny, który w wypadku dużych upałów można wstawić do lodówki (ale nie do zamrażalnika) kupić piasku dla gryzoni i schłodzić go w lodówce (ale nie zamrażalniku) i dać chomikowi zastosować piasek dla gryzoni zamiast ściółki nocą otworzyć okno w pokoju gdzie spi chomik, bo nocą zazwyczaj jest na zewnątrz chodniej. W dzień jest odrotnie - czyli w dzień należy zamknąć okna i zasłonić zasłony. położyć wilgotną szmatkę na klatkę A co może mu zaszkodzić: wentylatory - przemieszczają tylko gorące powietrze, chomik może się przeziębić, wskutek przeciągu wytwarzanego przez wentylator plastikowe domki z watą dla chomikow w czasie upałów szybko się nagrzewają, lepiej je zabrać na ten czas chomikowi
 2. Gdzie moge kupić piasek dla chomików. Czy wy bierzecie z piaskownicy :512: czy kupujecie w sklepie?? Bo u mnie nie ma.
 3. Witam serdecznie, w ostatnich dniach forum było niedostępne. Robiona była aktualizacja skryptu forum oraz wszystkich baz na serwerze. Nowa wersja wprowadza szereg nowych funkcji czy udogodnień dla użytkowników. Jeżeli macie jakieś wątpliwości - piszcie w tym temacie :)
 4. Angelo

  Forum po aktualizacji

  Ale pytam jakim sposobem...
 5. Angelo

  Forum po aktualizacji

  I jak udało się rozwiązać problem? :)
 6. Angelo

  Forum po aktualizacji

  W sensie wprowadzasz link do zdjęcia i pokazuje się link - zamiast wgrać zdjęcie? Właśnie był z tym problem. I powinno już być okej.. sprawdźcie sobie :)
 7. Angelo

  Forum po aktualizacji

  W jakim sensie nie wchodzi? :)
 8. Angelo

  Forum po aktualizacji

  Nie - nie mogą. Tak jest w tej wersji forum.
 9. Angelo

  Oczekiwane zmiany na stronie oraz forum

  Już wszystko jest okej :)
 10. Witajcie, przyznaję, że trochę zaniedbywałem e-chomika i chciałbym Was spytać z tego powodu, co według Was wymaga zmiany na stronie e-chomik.pl. Czy są jakieś informacje które wymagają zmiany, uaktualnienia. Co brakuje na stronie...? Jesteśmy już w sieci 11 lat, dlatego musimy popracować trochę nad aktualnymi danymi... Z góry dziękuje za pomoc :-)
 11. Angelo

  Forum po aktualizacji

  Jeśli chcecie, mogę zmienić te uprawnienia :)
 12. Angelo

  Forum po aktualizacji

  A jak dawno został ten post napisany? Ograniczenie jest do 60 minut po napisaniu posta :)
 13. Angelo

  Oczekiwane zmiany na stronie oraz forum

  Czat już dziala. Dostępny jest na stronie głównej na dole oraz jako zakładka na górze strony.
 14. Angelo

  Oczekiwane zmiany na stronie oraz forum

  Po pierwsze: Czat jest zainstalowany, ale jeszcze mam problem z ustawieniem pozwoleń w aplikacji.Jak się uporam, zostanie uruchomiony dla wszystkich. Myślę, że jeszcze chwilę bez niego wytrzymacie - a nie chciałem by przez to nie działało forum. Po drugie: Już jest okej. Dzięki za zwrócenie uwagi - drobny błąd z uprawnieniami :)
 15. Już 15 września 2017 roku w hali Expo w Łodzi, rozpoczną się XVI Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAI. Są to najważniejsze i najbardziej prestiżowe targi branżowe w Polsce. Pet Fair to największa i najważniejsza impreza wystawiennicza w Polsce, dedykowana przedstawicielom branży zoologicznej, czego potwierdzeniem jest ostatnia edycja wydarzenia. PET FAIR 2017 odbędzie się w formule B2B. Dwa dni targowe (piątek i sobota) będą przeznaczone tylko dla klientów biznesowych, a niedziela będzie otwarta dla klientów indywidualnych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: targi.lodz.pl/targi/307-pet-fair-2017
 16. Jak trafiliście na tę stronkę... (ja nie musze pisać :D )
 17. Jest jesień. Więc piszcie co dla chomika jest dobre na zime, jakie dawać jedzonko itp.
 18. Taki trochę temat na rozluźnienie :) Chciałem się Was zapytać co sądzicie o E-c, jak tu wam jest. Chodzi o atmosferę. może ktoś z Was ma nas na startowym ; ;)Czy E-c wam pomógł, co sądzicie o atmosferze itd.Czekam na opinie, hehe ;:;
 19. Chciałem was poinformować, że ten dział służy do reklamowania dobrych sklepów. Ale w znacznej części, będzie służył do reklamowania produktów Herbal Pest [HP]. Więc, pan Śliwa [przedstawiciel, Herbal Pets], będzie wam tutaj pisał, gdzie dostępne są ich produkty, nie będzie to reklama sklepów. Możecie również, sami się pytać, gdzie np. we Wrocławiu są dostępne produkty Herbal Pets.
 20. Ja co jakis czas puszaczam chomiki na po domu. Zabawne jest to, że czasami wchodzą między meble. Jak biegną fajna ruszą kuperkami. Wy też puszczacie chomiki po domu ??
 21. Angelo

  E-chomik.pl - wasze uwagi, sugestie

  Widzę, że bardzo się wątek rozwinął. Choć nie wiem czemu... Jest to reklama na górze strony. Nie jest wyskakująca jako okienko, nie chodzi za nami gdy przewija się stronę (jak to czasami bywa). Nie jest tak bardzo inwazyjna jak co poniektórzy zauważyli. Brakowało nam większej sumy na serwer oraz domenę i sklep pupilo zaproponował taką, a nie inną współpracę. Mnie to pasuje - obie strony wyszły z tego zadowolone Jak ktoś wcześniej zauważył banner nie dominuje nad główną treścią, która powinna skupiać naszą uwagę. Jest to reklama czasowa. W przyszłości być może z naszymi partnerami wpadniemy na inny pomysł współpracy :-)
 22. Angelo

  E-chomik.pl - wasze uwagi, sugestie

  Podrik, przestań wszystko i wszystkich komentować. Uważam, że banner w niczym nie przeszkadza - ani nie jest obrzydliwy ani nie utrudnia w żadnym stopniu korzystania z forum! Po drugie. Jest to płatna reklama. Jestem umówiony ze sklepem pupillo.pl na taką formę reklamy i przez najbliższy czas się to nie zmieni. Forum musi się rozwijać i musi z czegoś oplacić serwer oraz domenę. I gdzie uważacie, że na forum jest dużo reklam?
 23. Czy zastanawialiście się kiedyś, czy na obgryzanie prętów przez chomiki ma wpływ wielkość klatki? Albo czy jej rozmiar może mieć wpływ na wagę naszego pupila? By rozwiać wszystkie wątpliwości, zapraszamy Was do weekendowej lektury naszego artykułu na łamach wortalu e-chomik.pl Artykuł: e-chomik.pl/jak-wielkosc-klatki-wplywa-na-zachowania-chomika/
 24. Poświęciłem trochę czasu i przywróciłem do życia artykuł o genetyce chomików, o który prosili mnie czytelnicy wortalu! :-) Zapraszam do lektury: Część 1 Część 2 Część 3 Autorem artykułu jest kaskas.
 25. Angelo

  Oczekiwane zmiany na stronie oraz forum

  Ooo proszę.. i sie udało :P
×