Skocz do zawartości

Angelo

Administrator
 • Zawartość

  1 695
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Angelo

 1. Ale pytam jakim sposobem...
 2. I jak udało się rozwiązać problem? :)
 3. W sensie wprowadzasz link do zdjęcia i pokazuje się link - zamiast wgrać zdjęcie? Właśnie był z tym problem. I powinno już być okej.. sprawdźcie sobie :)
 4. W jakim sensie nie wchodzi? :)
 5. Nie - nie mogą. Tak jest w tej wersji forum.
 6. Jeśli chcecie, mogę zmienić te uprawnienia :)
 7. A jak dawno został ten post napisany? Ograniczenie jest do 60 minut po napisaniu posta :)
 8. Czat już dziala. Dostępny jest na stronie głównej na dole oraz jako zakładka na górze strony.
 9. Po pierwsze: Czat jest zainstalowany, ale jeszcze mam problem z ustawieniem pozwoleń w aplikacji.Jak się uporam, zostanie uruchomiony dla wszystkich. Myślę, że jeszcze chwilę bez niego wytrzymacie - a nie chciałem by przez to nie działało forum. Po drugie: Już jest okej. Dzięki za zwrócenie uwagi - drobny błąd z uprawnieniami :)
 10. Już 15 września 2017 roku w hali Expo w Łodzi, rozpoczną się XVI Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAI. Są to najważniejsze i najbardziej prestiżowe targi branżowe w Polsce. Pet Fair to największa i najważniejsza impreza wystawiennicza w Polsce, dedykowana przedstawicielom branży zoologicznej, czego potwierdzeniem jest ostatnia edycja wydarzenia. PET FAIR 2017 odbędzie się w formule B2B. Dwa dni targowe (piątek i sobota) będą przeznaczone tylko dla klientów biznesowych, a niedziela będzie otwarta dla klientów indywidualnych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: targi.lodz.pl/targi/307-pet-fair-2017
 11. Witam serdecznie, w ostatnich dniach forum było niedostępne. Robiona była aktualizacja skryptu forum oraz wszystkich baz na serwerze. Nowa wersja wprowadza szereg nowych funkcji czy udogodnień dla użytkowników. Jeżeli macie jakieś wątpliwości - piszcie w tym temacie :)
 12. Widzę, że bardzo się wątek rozwinął. Choć nie wiem czemu... Jest to reklama na górze strony. Nie jest wyskakująca jako okienko, nie chodzi za nami gdy przewija się stronę (jak to czasami bywa). Nie jest tak bardzo inwazyjna jak co poniektórzy zauważyli. Brakowało nam większej sumy na serwer oraz domenę i sklep pupilo zaproponował taką, a nie inną współpracę. Mnie to pasuje - obie strony wyszły z tego zadowolone Jak ktoś wcześniej zauważył banner nie dominuje nad główną treścią, która powinna skupiać naszą uwagę. Jest to reklama czasowa. W przyszłości być może z naszymi partnerami wpadniemy na inny pomysł współpracy :-)
 13. Podrik, przestań wszystko i wszystkich komentować. Uważam, że banner w niczym nie przeszkadza - ani nie jest obrzydliwy ani nie utrudnia w żadnym stopniu korzystania z forum! Po drugie. Jest to płatna reklama. Jestem umówiony ze sklepem pupillo.pl na taką formę reklamy i przez najbliższy czas się to nie zmieni. Forum musi się rozwijać i musi z czegoś oplacić serwer oraz domenę. I gdzie uważacie, że na forum jest dużo reklam?
 14. Czy zastanawialiście się kiedyś, czy na obgryzanie prętów przez chomiki ma wpływ wielkość klatki? Albo czy jej rozmiar może mieć wpływ na wagę naszego pupila? By rozwiać wszystkie wątpliwości, zapraszamy Was do weekendowej lektury naszego artykułu na łamach wortalu e-chomik.pl Artykuł: e-chomik.pl/jak-wielkosc-klatki-wplywa-na-zachowania-chomika/
 15. Angelo

  Dział adopcji

  No właśnie mnie się też bardzo podoba :-) Można zamówić z amazona... widziałem, też ją w niemieckich sklepach internetowych :-) Dodałem ją do strony o klatkach na e-chomiku :-)
 16. Angelo

  Dział adopcji

  A co myślicie o takiej klatce? :) http://www.amazon.co.uk/Ferplast-Karat-Hamster-Mouse-Glass/dp/B00FRFS18G
 17. Poświęciłem trochę czasu i przywróciłem do życia artykuł o genetyce chomików, o który prosili mnie czytelnicy wortalu! :-) Zapraszam do lektury: Część 1 Część 2 Część 3 Autorem artykułu jest kaskas.
 18. Angelo

  Dział adopcji

  Odświeżyłem dział z klatkami: http://e-chomik.pl/klatka/. Sprawdźcie czy tak może być :-)
 19. Witam, tak jak mówiłem, przywróciłem dział/serwis z adopcjami, tak jak było jakiś czas temu: http://adopcje.e-chomik.pl/ Wszystko działa, wszystko jest ok... jedynie będę dodawał systematycznie adoptowane chomiki, ponieważ mam tego ponad 100-tke. Zapraszam do przeglądania :-)
 20. Jak wiecie (lub nie), jakiś czas temu prowadziliśmy także serwis artykuły,e-chomik.pl - był to zbiór artykułów na temat roślin dla gryzoni, genetyki chomików czy diety.Udało mi się znaleźć dane tych artykułów, Chciałem się Was czy chcielibyście by taki serwis powrócił?
 21. Witajcie, przyznaję, że trochę zaniedbywałem e-chomika i chciałbym Was spytać z tego powodu, co według Was wymaga zmiany na stronie e-chomik.pl. Czy są jakieś informacje które wymagają zmiany, uaktualnienia. Co brakuje na stronie...? Jesteśmy już w sieci 11 lat, dlatego musimy popracować trochę nad aktualnymi danymi... Z góry dziękuje za pomoc :-)
 22. No właśnie nad tym konkretnym problemem pracuje :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...