Skocz do zawartości

K_rolina

Czytelnicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez K_rolina

 1. Ja tę mam. Nie mam zastrzeżeń chociaż kopanie w niej wymaga chyba więcej siły niż w trotach bo jest cięższa i twardsza. :-) Lniana jest lżejsza, miększa i taka śliska, chłodna w dotyku.
 2. Z trocin polecam Wiórki Jaśkowe. Są bardzo dobrze odpylone i mięciutkie, bez drzazg (które mnie zszokowały w Chipsi).
 3. Nie zastanawiaj się dłużej tylko zaryzykuj wybór któregoś z nich i po prostu zabierz tam cierpiącego zwierzaka. :-) Możesz najpierw zadzwonić i wprost zapytać czy będą w stanie mu pomóc.
 4. K_rolina

  Dane dobrych weterynarzy

  Bydgoszcz Przychodnia Weterynaryjna Sowa Egzotica ul. Traugutta 11/U2 Specjalizuje się w leczeniu wszelkich zwierząt egzotycznych, w tym gryzoni i królików (jak również ptactwa i gadów). http://weterynarzbydgoszcz.pl/ https://m.facebook.com/weterynarzsowa/
 5. A co jeśli chodzi o akwarium NAROŻNE - w podstawie ćwierć koła o promieniu 72cm? Wychodzi powierzchnia ok. 4 000 cm2.
 6. Cześć, od pięciu dni mamy nowego chomika dżungarskiego, jednak na razie przebywa w miejscu, które nie spełnia minimalnych wymogów (ale blisko mu do tego). Chomik jest płochliwy, ale nie agresywny, wychodzi dopiero jak wszystko się uciszy i zgaśnie. Je z ręki, ale po chwili chowa się w domku. Na rękę nie wchodzi. We wcześniejszym miejscu przebywał na trocinach, w tej chwili jest na ściółce celulozowej carefresh, która jest niezbyt fajna do kopania i myślę że go to unieszczęśliwia, chociaż większość nocy i tak pedałuje w kołowrotku (o odpowiednich wymiarach). Pojawiła się możliwość przeprowadzen
×
×
 • Dodaj nową pozycję...