Skocz do zawartości

Billalia

Czytelnicy
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Billalia

 1. Billalia

  Nowe i kochane życie. (Okolice Kalisza)

  Mamy z maluchami mają własne klatki, jedynie pierwszego dnia, gdy je kupiłam i włożyłam do 1 klatki, po kilku godzinach zaczęła się szarpanina, miałam (na wszelki wypadek) drugą klatkę, więc od tego czasu są rozdzielone . Dodam że Canisia ma tylko 1 weterynarza od gryzoni, na przykład gdy chcielibyśmy zapytać innych weterynarzy, nic nie wiedzą...
 2. Witam. Przyszły u mnie na świat (dokładnie 30 i 31 stycznia) chomiczki dżungarskie. Kupiłam w zoologicznym, czego już nie popieram, 2 samiczki - Jennifer i Rennifer (19 stycznia), były także na wizycie kontrolnej w Kaliskim Centrum Weterynaryjnym Canisia (24 stycznia). Widocznie weterynarz nie zauważył ciąży. Mam 13 chomiczków dżungarskich do rezerwacji (tak na 03-04 marca) proszę nie pisać dzień przed, tylko w danym dniu dokonać rezerwacji przez email. Kontakt, email (dodatkowy): [email protected] Odpowiem również pod ten email dokładną miejscowość oraz inne pytania. Dodam... Uwaga, mamy z dziećmi są zdrowe, badane przez weterynarza.
 3. Billalia

  Doradzamy - oswajanie chomików

  Gdy chomika chcemy oswoić, nie bierzemy go na siłę, oraz nie bierzemy go w tym samym dniu, gdy podróżował, chomik po po podróży jest oszołomiony, najlepiej dać mu te dwa dni spokoju, by się przyzwyczaił do otoczenia, po dwóch dniach powinniśmy powoli oswajać chomika z przysmakiem dla niego (np. kawałek świeżego jabłka) chomiczek prawdopodobnie wejdzie wam na ręce i będzie słodko jeść jabłuszko. W tym samym celu zapamięta zapach swojego właściciela.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...