Skocz do zawartości

Halavandrel

Czytelnicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Halavandrel w dniu 15 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają Halavandrel punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutralny

O Halavandrel

 • Urodziny 25.08.1998

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 1. Halavandrel

  Sierść wypada z okolic nosa

  Gdyby ktoś był ciekawy, jak sprawa się zakończyła - zadzwoniłam do weterynarza, który kazał obserwować chomiczka i jeśli zmiany będą się poszerzać, to przyjechać, żeby go dokładnie obejrzał. Po paru dniach obserwacji byłam przekonana, że sierść dalej wypada i planowałam wybrać się do weta końcem zeszłego tygodnia. Aż obudziłam się któregoś dnia i zobaczyłam, że sierść zaczyna odrastać! Teraz, po upływie paru dni, praktycznie nie widać, że sierść kiedykolwiek wypadała. Podsumowując: nie wiem co to było, ale przeszło samo.
 2. Halavandrel

  Sierść wypada z okolic nosa

  W moim mieście nie ma dobrego weterynarza, który przyjmowałby tak małe zwierzęta, dlatego piszę tutaj. No nic, najwyżej poobserwuję go jeszcze i jak sytuacja się nie zmieni, to pojadę do weta gdzieś dalej.
 3. Halavandrel

  Sierść wypada z okolic nosa

  Witam, jakiś miesiąc temu zamieszkał ze mną chomik dżungarski. Samiczka, prawdopodobnie około 3 miesięcy. Jakiś czas temu zauważyłam niewielki strupek obok nosa. Zlekceważyłam to, uznając, że może się gdzieś skaleczyła. Obecnie chomik stracił odrobinę sierści z okolic nosa, nie więcej niż 1-2mm. Skóra wydaje się lekko zaczerwieniona. Przeszukując internet natknęłam się na nużycę, ale nie jestem pewna, czy to ta choroba, jako że skóra wypada jedynie z okolic nosa, nie zaobserwowałam tego w żadnym innym miejscu. Mam nadzieję, że tutaj uzyskam pomoc. W razie wątpliwości mogę spróbować zrobić zdjęcie, choć chomik jest dość ruchliwy i może nie być wyraźne. Chomik "mieszka" sam, ale miał kontakt z innym chomikiem dżungarskim. Pierwsze objawy wystąpiły jednak przed tym. U drugiego chomika nie ma żadnych objawów. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
×