Skocz do zawartości

Adrianna

Czytelnicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Adrianna w dniu 8 Styczeń 2018

Użytkownicy przyznają Adrianna punkty reputacji!

Reputacja

3 Neutralny

O Adrianna

 • Tytuł
  Nowy czytelnik

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Bytom
 • Gatunki chomików
  Dżungarski
 • Imiona chomików
  Yuuki
 • Podawany pokarm
  Mixerama Hosannahs Dsungaren; Zioła podstawowe Chomik Herbal Pets, owies, marchew, jabłko

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Adrianna

  Mokry brzuch..

  Stópki wyglądają jak obdarte... Jeśli chodzi o futerko, może to reakcja na jakiś stresujący bodziec? Często chomiki są zestresowane złymi warunkami, w których żyją. Pokaż proszę zdjęcie klatki całej, żebyśmy mogli Wam pomóc.
 2. Adrianna

  58 gram chomiczego charakteru

  Mam jednego na wpół nie oswojonego jeszcze chomika. Kocha jeść. No i ostatnio w porze karmienia chyba zbyt długo podawałam mu miseczkę. Najpierw stal i obserwował z dystansu. A potem podbiegł, dziabnął mnie w palec i wtoczył się do miski... Wiem więc o czym mówisz :"D
 3. Adrianna

  58 gram chomiczego charakteru

  Komiksowe wstawki skradły moje serce. Pocieszny malec! :)
 4. Adrianna

  Rumburak i jego dom + Alinka też jest z nami :)

  Apeluję o jak najwięcej zdjęć tej słodyczy. Boski jest, zakochałam się! Ma strasznie bystrawe twarzowe :D
 5. Adrianna

  Co sądzicie o akwarium Dżonego?

  Szybcior, miseczka jest mała, a Yuki on i tak potrafi... Generał na szczęście się nie mieści i robi tak, jak opisała to RoboGeo1. Śmieszna sprawa :D
 6. Adrianna

  Witam mam pytanie

  Musimy więc zaczekać, aż wypowie się ktoś bardziej doświadczony niż ja : ). Sama nigdy nie miałam takiego przypadku, poczekajmy na innych.
 7. Adrianna

  Witam mam pytanie

  Dobrze będzie, jeśli poczyta Pani o tych zwierzętach nieco. Proponuję zacząć od tego, dlaczego unikamy sklepów zoologicznych. k l i k n i j p r o s z ę
 8. Adrianna

  Witam mam pytanie

  Czy chomiki przebywają w jednej klatce? Przypominam, że chomiki są samotnikami - jedna klatka dla jednego chomika. Użytkownicy forum są przeciwnikami niepotrzebnego rozmnażania tych zwierząt. Whisky buduje sobie gniazdo, to zupełnie normalne zachowanie.
 9. Adrianna

  Co sądzicie o akwarium Dżonego?

  Ja zrozumiałam, że się chomik taplał w miseczce z wodą. Mój tak robi i właśnie miałam pytać, czy to normalne...
 10. Adrianna

  Rumburak i jego dom + Alinka też jest z nami :)

  Jaki on jest pocieszny!
 11. Adrianna

  Przygarnięty chomik

  A przepraszam. Przywykłam do tego, że nie kontynuujemy jednego tematu, nawyk z innego forum. Jeśli mogę, poproszę administrację o zamknięcie tego tematu.
 12. Adrianna

  Przygarnięty chomik

  Dzień dobry, Niedawno przygarnęłam chomika. Jest to przeuroczy, choć odrobinkę (sporą odrobinkę...) grubiutką dżungarek. Generał. Został znaleziony pod balkonem mojej znajomej, więc niewiele myśląc, przejęłam nad nim pieczę. Nie znam zatem jego wieku ani warunków, w których przebywał do tej pory. Weterynarz przed nami. Z mojej strony zapewniłam mu jak najlepsze warunki - odpowiednio duża samla, ilość ściółki ponad normę, dobre jedzenie, kołowrotek Trixie. No i staramy się do siebie dotrzeć... Okazuje się jednak, że maluch jest bardzo płochliwy. Naszą obecność rejestruje bardzo szybko, wystarczy że staniemy półtora metra od klatki, a on momentalnie nieruchomieje, jakby wystraszony. Na ten moment staram się go oswajać ze swoim głosem, ale idzie nam bardzo opornie. Czy macie jakiś pomysł, aby ten proces przeszedł sprawniej? Generał, o którym mowa, jest moim drugim chomikiem. Aktualnie mam pod swoją opieką również Yukiego - także dżungarski. I mam również pytanie odnośnie współpracy z ta dwójka. Zbudowałam niedawno wybieg (2mx2m). Czy oba chomiki mogą z niego korzystać? Oczywiście w różnym czasie, wiadomo. Ale czy zapach zabawek, których wcześniej używał jeden chomik nie będzie przeszkadzał drugiemu? Kołowrotki mają osobne, ale reszta zabawek na razie jest wspólna. Przy czym Generał jeszcze z wybiegu nie korzysta, bo jak na razie widok dłoni zbliżającej się do klatki, budzi panikę.
 13. Adrianna

  Szkolny chomik - fatalne warunki

  To, co napisze nie będzie wychowawczo w żaden sposób poprawne. Ja w tej sytuacji robiłabym wszystko, żeby przekonać rodziców do zachowania malucha w domu. A w szkole powiedziałabym, że odtuptał na tamten świat. Chociaż, jak wspomniałaś, to może skończyć się nowym więźniem...
 14. Adrianna

  Przygarnięty chomik

  Tak, jak tylko ponownie się wynurzy to zaprezentuje grubaska.
 15. Adrianna

  Przygarnięty chomik

  Maluch przybył. Jakiż on jest tłuściutki! Jest tak puszysty, że poruszanie się stanowi dla niego problem, a jakiekolwiek chomiacze wariacje nie wchodzą w ogóle w grę. Do kołowrotka na ten moment wszedł, zrobił siku i wyszedł, chcąc chyba pokazać, co on myśli o ruchu... Jestem w ciężkim szoku.
×