Skocz do zawartości

Jesienna

Czytelnicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 1. Temat nieaktualny. Chomiczka znalazła nowy dom.
 2. Nie, raczej nie, wzięłam ją od poprzednich właścicieli, kiedy była jeszcze malutka. Ja mam metalowy kołowrotek i on po prostu pracuje głośno, bo metal uderza o metal.
 3. Wiem, że to może się wydawać niewystarczającym powodem, żeby oddać zwierzątko. Ale ja mam też inne gryzońki, staram się stopniowo wyadoptować całe moje małe zoo, bo z moimi małymi przyjaciółmi nikt mnie nie weźmie na wynajmowany pokój... Wiem, że trzeba było bardziej myśleć, kiedy je brałam do siebie i jest mi głupio. ad. b) Wiem, że powinnam to zrobić, ale kurczę, nie mam już ich numeru telefonu...
 4. Chciałabym oddać mojego chomika syryjskiego (płci żeńskiej, wiek: niecały 1 rok). Zależy mi, żeby trafiła w dobre ręce. Sama mam ją z adopcji, ale teraz chciałabym ją oddać z powodu konieczności przeprowadzki. Chętnie oddam z nią także klatkę i wyposażenie, ale oczywiście przyjęcie tych rzeczy nie jest warunkiem koniecznym. Problematyczne mogą być dwie rzeczy, o których uprzedzam od razu: - głośne bieganie w kołowrotku w nocy (naprawdę głośne, jeżeli hałas przeszkadza Tobie albo sąsiadom to może być kłopot) - niespecjalnie przyzwyczajałam ją do ręki, więc wyjmowana z klatki trochę się boi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...