Skocz do zawartości

pupillo_pl

Sklep internetowy
 • Zawartość

  913
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana pupillo_pl w dniu 27 Wrzesień 2016

Użytkownicy przyznają pupillo_pl punkty reputacji!

Reputacja

9 Neutralny

1 obserwujący

O pupillo_pl

 • Tytuł
  Znawca chomików

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

958 wyświetleń profilu
 1. Witamy wszystkich :-) W związku z kilkoma mailami i pytaniami dotyczącymi dat ważności (przydatności do spożycia) karm/produktów marki Mixeramy informujemy, że od kilku miesięcy karmy tej marki posiadają termin ważności tylko 6 m-cy od daty produkcji. Jest to oficjalna informacja od producenta, która wyjaśnia chyba wszystkie Wasze wątpliwości i odpowiada na pytania.
 2. Mamy nadzieję, że zawsze tak będzie :-) Pozdrawiamy
 3. Najlepszy w tym wypadku wydaje się być klej silikonowy do luster, szkła itp. Silikon sam w sobie nie jest klejem. Co do producenta, nie pamiętam akurat, nie mam tubki, ale na bank to musi być klej silikonowy, nie sam silikon.
 4. Super, cieszymy się również, bo jak widać kurier się mocno sprawdza, czego dowodem są wszystkie komentarze od Was. Już niebawem informacja, myślę, że baaardzo dobra dla Was, wszystkich Klientów. Polecam śledzić temat i fb. Ostatnio nie mamy zbytnio czasu na pisanie, ale to dlatego, że szykujemy kilka ciekawych nowości. mamy nadzieję, że Wam się spodobają.
 5. Ad1. Chipsi classic to zapylone trociny, dość mocno, do tego drobne. Jaśkowe grube, odpylone, ale jak wiele osób pisze, mocno pachnące, bo to sosnowe. Zdecydowane lepsze, całkowicie odpylone są trociny z drzew liściastych, nie zawierają tylu olejków "eterycznych" :-) Ad2. Jeśli dobrze wysuszone i czyste, czemu nie. O ile jest pewność, że nie ma tam "trujących" roślin Nieprawda, że każde trociny pylą. Mogę się o to "założyć". Robiłem już testy i jestem pewien, że są trociny, które zawierają mniej pyłku (w 100% odpylone) niż np ściółka konopna Markonu - osobiście porównywałem. Jeśli wg Ciebie Chipsi Classic nie mają prawie pyłu, to idę o kolejny zakład, że udowodnię iż się mocno mylisz. Np na przykładzie 15L opakowania. Chipsi mają zbyt dużo pyłu. Konopną też odpylasz?
 6. Staramy się być elastyczni, oczywiście w miarę możliwości...
 7. Regulamin jest zawsze zobowiązujący. Co do kosztów wymiany, niestety musi pokryć je klient. Wymiana towaru na inny to nie zwrot, proszę nie mylić pojęć.
 8. W związku z utrudnieniami z dostępem do forum odpisuję dzisiaj. Czekaliśmy na zwrot produktu który miał być wymieniony, nie otrzymaliśmy go do dzisiaj. Dlatego sprawę uznaliśmy za nieaktualną. Nie możemy dokonać wymiany towaru na inny bez otrzymania tego podlegającego wymianie. Nieraz już dokonywaliśmy tego typu wymiany, wszystko szło sprawnie, klient dosyłał towar, my odsyłaliśmy ten który miał być i po sprawie. Jeżeli towar zostanie do nas odesłany, my niezwłocznie zrobimy wymianę. Szkoda że tak wyszło, ale mamy setki spraw i nie jesteśmy w stanie o wszystko pytać klienta, choć staramy się to robić.
 9. @Risa z tą twoja wypowiedzią się zgadzam. I myślę, że to jest właśnie dlatego, że podałaś rzeczowe argumenty.
 10. @Risa myślę, że to kto i czego winien się uczyć, jest do określenia, ale czy to czas na to? Wygląda na to, ze ja zarzucam Tobie i innym coś tam, zaś nikt nie zarzuca niczego mojemu sposobowi prowadzeni a tego sklepu. Powoli utwierdziłaś mnie w tym, że co by tutaj nie pisać, nie masz racji, bo nie jesteś .....nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa. Nigdy nikomu nie narzucałem swojego rozumowania, a to mi zarzuciłaś Ty i kilka innych osób. Skoro każdy wiedział, że brakuje na serwer i domenę, dlaczego się nie dorzucił? Nikt nikogo nie zmuszał, ale to wygląda tak, że to błahostka z opłatą a jednak, kasy zabrakło. Skoro z byle bloga można grubą kasę wyciągnąć, to sądzę, ze każdy tak robi. Otóż nie z każdego bloga można grubą kasę wyciągnąć, chyba, ze mamy inne pojęcie grubej kasy. Pomyśl, że nie każdy musi myśleć jak ty i inni, że nie każdemu musi przeszkadzać to czy tamto, że w reszcie nie każdy musi mieć taki sam "smak" jak Ty. Na tym poprzestanę w tym poście.
 11. @Akalene i widzisz jak łatwo można powiedzieć coś, co nie jest jasne. Napisałaś wprost o monopolizacji rynku, a teraz wyjaśniasz, że chodziło Ci o forum. Tak wiec nie miałaś racji w tym co napisałaś, odnoszę się teraz do monopolizacji. Dlatego mam prośbę, nie pisz o czymś, co nie ma miejsca, bo najzwyczajniej mijasz się z prawdą. Miłego dnia
 12. Nie napisałem, że nie miałem wpływu na to miejsce, ale to, że właściciel nie miał nic przeciw temu, gdyby tak było, sprawę byśmy bez żadnego kłopotu wyjaśnili. Inną kwestią jest twierdzenie, że na telefonie to miejsce psuje obraz (info dla @Angelo winno iść, nie do mnie). Inna sprawa to, że kogoś może to rozpraszać. Gdyby iść tym tropem, to niestety, ale mega duża część netu musiałaby wszystkich rozpraszać. Nie jestem osobą publiczną, mylisz pojęcia, ale liczę się z tym, ze krytyka mojej działalności zawsze będzie, niekoniecznie zdrowa itp, ale o tym doskonale wiem, nie mam 10 lat. Wg mnie jest mylne i niesprawiedliwe, krótko mówiąc. Masz prawo myśleć odrębnie, ale nie masz prawa przesądzać o czymś, co nie jest zupełnie prawdą. Na ten temat nie będę chyba pisał, ponieważ jak widzę tylko moje działania są negatywnie odebrane, tzn podpis innych już nie drażni? Nie ma w nim przesytu, tak? nie mam zamiaru się nad sobą czy tą sytuacją użalać, bo nie zwykłem na tym polegać. Odpowiadam tylko na te zarzuty, które wg mojej być może subiektywnej oceny są bezpodstawne. ????????????????? Ja dążę do monopolizacji rynku? Przepraszam, ale chyba troszkę Cię poniosło, może więcej niż troszkę. Przykład poproszę, jeśli wiesz, czym jest monopolizacja rynku. Naprawdę tym stwierdzeniem już mnie mocno zaskoczyłaś, nie chciałbym powiedzieć, ze rozbawiłaś (bez złego odbioru). Wg Ciebie reklama, wprowadzanie pewnych nowości na rynku, nowe marki, pozycjonowanie, prowadzenie tematu sklepu to monopolizacja...? Ja się konkurencją nie zasłaniam, nie próbuj tłumaczyć pewnych rzeczy taką sytuacją. Konkurencja jest tak wielka, że aż miło, a jeśli ktoś nie potrafi się pogodzić z tym, że jutro, pojutrze, może powstać pewien pomysł na biznes, który będzie jego konkurencją to trudno, nic na to nie poradzę. Zdrowa konkurencja jest właśnie wtedy, kiedy każdy może rozpocząć działanie w danej branży, a nie ma sytuacji, gdy ktoś, kto już działa może wszystko, jest najlepszym pod każdym względem no i tylko on ma rację. Ja nikogo nie zasłaniałem, nie wiem skąd masz takie odczucia. Nie mam wpływu na to, że ktoś z konkurencji, nieważne jakiej nie pisze, nie odpowiada, nie dyskutuje, nie prowadzi tematu, nie rozmawiał z właścicielem np tegoż forum nt reklamy itp. Wg Ciebie mam działania marketingowe, reklamowe, promocyjne konsultować z innymi uczestnikami rynku? Mam pytać czy mogę wprowadzić produkty jak u konkurencji, czy mogę wprowadzić nową markę? Wydaje mi się, ze ta dyskusja zmierza ku jednemu, ale to z kolei może moje subiektywne zdanie.
 13. Formy i miejsca reklamy ustala właściciel, więc widocznie nie uznał tego za złą praktykę.
 14. Masz rację, ze nie wszystkie, oczywiscie. Ale są od tego regulaminy, które albo pozwalają na taką formę współpracy, bądź jej zabraniają. Pamiętam, jak była "zbiórka" na domenę i serwer - wtedy jakoś nie było chętnych do tego, by wspomagać aby uzbierać całość, a admin pytał, zachęcał (zresztą zapytajcie wprost @Angelo). Dlaczego więc dzisiaj jest tak wielkie oburzenie, że ktoś, kto płacąc za reklamę wspomaga istnienie forum, pozwala na opłacenie serwera i domeny? Czy dlatego, ze to Pupillo? Naprawdę osobiste animozje chyba nie powinny mieć tutaj miejsca. Mam nadzieję, ze postów takich jak Twój, który wyżej cytuję będzie więcej. Bo czym innym jest dyskusja na argumenty, rzeczowe, a czym innym jest wpisywanie powiedzmy delikatnie nieciekawych epitetów. @KarolB ciekawego pytania wyżej użył - czy konkurencja jest wolna i równa. Bardzo dobre pytanie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...