Skocz do zawartości

Enaika

Czytelnicy
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Enaika

 1. Co powiedział wet? Fejki myślę, że musisz najpierw zdobyć podstawową wiedzę na temat chomików i zapewnić swojemu odpowiednie warunki i dopiero wypowiadać się w tematach, gdzie ktoś prosi o pomoc bo możesz kogoś wprowadzić w błąd i zaszkodzić zwierzęciu.
 2. Enaika

  Mietek...

  Bardzo mi przykro :(
 3. Jak powiesz, że Albert odszedł, to sprowadzą do klatki nowego lokatora, młodego, który się będzie męczył całe życie jak jego poprzednicy. Miałaś chyba spróbować porozmawiać z Dyrektorem szkoły?
 4. Enaika

  Szlachcic

  Jak trzeba, to trzeba. Dobra robota.
 5. Enaika

  Szlachcic

  Szybka interwencja i Pogoda już jest pogodna.
 6. Enaika

  Proszę o pomoc

  Znajdź weterynarza od gryzoni. Paracetamol jest toksyczny dla wielu zwierząt.
 7. Ja bym się oglądała za siebie, z tak obrażonym kotem to nie żarty XD
 8. Poszukaj proszę 'na miejscu', tak jak napisała Szybcior, organizacji której można napisać o całej zaistniałej sytuacji prosząc o interwencję bo włos się jeży jak czytam co się wyprawia w tej 'szkole'. Co na to wszystko dyrekcja? zwłaszcza, że zwierzęta się mnożą.
 9. Enaika

  Nowy chomik :~

  Wizyta u weterynarza jest sprawą pilną. I ze względu na rany i na to gdzie został znaleziony chomiś. Daj znać.
 10. Aiken jest idealny, okrąglutki i ma burzę wąsów : ) Czyli prościej znaleźć odpowiedni dom dla syryjka niż takiego maleństwa?
 11. Enaika

  Szeregowa zasnęła

  Bardzo mi przykro ;( [*]
 12. :) super, gratuluję. Przy okazji dowiedziałam się ciekawych rzeczy na temat roborków. Nie wiedziałam, że u nich tak to wygląda z randkowaniem.
 13. Ale ta mama ciąga dzieciaczka :) Jak mi się marzy taki rudzielec.
 14. Enaika

  Philippo's Bazooka

  No wiadomo, kto jest najpiękniejszą rudą panną :) Pięknie wyrosła
 15. Enaika

  Kaszmir Zbójnickie Chomiczki

  Ostatnio miał bardzo długą przerwę, prawie 2 miesiące. Ale już mu mocno przeszkadzało to długie futerko i trzeba było coś z tym zrobić. Tak to co około 3 tyg wystarczy przyciąć. Myślę, że nic do strzyżenia nie miał, już bardziej, że mu przeszkadzałam w myciu jak tak kręciłam się z aparatem i musiał sobie przerywać i spoglądać co ja kombinuję. A jak świnki, już obstrzyżone?
 16. Enaika

  Szlachcic

  Rzeczywiście, trochę krzywa stójka :P
 17. Enaika

  Kaszmir Zbójnickie Chomiczki

  Z mojej winy długo nas nie było, nie było zdjęć z pierwszych urodzin mojego miśka Kaszmirka. Jedyne co pozostaje, to pokazać co nowego się u nas dzieje. Kaszmir zaliczył wczoraj stylistę fryzur. Oto zdjęcie przed: A oto zdjęcie po strzyżeniu, oraz zalecana dla chomików poza podczas strasznych upałów :P
×
×
 • Dodaj nową pozycję...