Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2021.04.30 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1. Słowo zaadoptowali znaczy wzięli z domu tymczasowego, fundacji a nikt nie wydałby chomika osobie która twierdzi że klatka jest lepsza od akwarium i jest niepełnoletnia. 2. Na profilu można sprawdzić datę założenia konta i jest to 27 kwietnia 2021:)
  2 punkty
 2. To że kot nic nie robi chomikowi to nie znaczy że może mieć do niego dostęp. Chomik bardzo stresuje się widokiem kota i jego zapachem więc należy je jak najszybciej odseparować. Przykładowo ja mam psa i gdy on mi czasami wbiegnie do pokoju z chomikiem to chomik nagle zastyga i patrzy się na psa, czyli się stresuje i boi. Poza tym kot jest nieprzewidywalny, gdy chomik będzie się np. wspinać po klatce lub być bardzo blisko ścianki kot może machnąć łapą i go zranić.
  2 punkty
 3. 2 punkty
 4. myślę że nie powinno przeszkadzać obserwuj chomika i jak zobaczysz jakieś zmiany w zachowaniu to zareaguj każdy chomik jest inny mój na przykład jak jest zaświecone światło w pokoju a on jest na wybiegu to nie chce biegać tylko śpi ale za to jak na przykład odkurzam jemu to nie przeszkadza i nie wykazuje oznak stresu
  1 punkt
 5. a no właśnie też to zauważyłam
  1 punkt
 6. I też nie możesz pokazywać chomików tylko z tej najlepszej strony bo nawet nie chcę myśleć co będzie jeśli oni uznają, że chomiki to idealne, niechorujace, bardzo tanie w utrzymaniu zwierzaki.
  1 punkt
 7. Zależy jakie rodzice będą mieć wątpliwości, bo my nie znamy twoich rodziców, nie wiemy jacy są i jakie będą mieć wątpliwości i czy w ogóle będą je mieć.
  1 punkt
 8. mam nadzieję że rodzice zdają sobie sprawę z kosztów i wizyt u weta
  1 punkt
 9. ja będę miała kota ale kot nie będzie miał dostępu do pokoju w którym będzie chomik a do tego lokum będzie zabezpieczone siatką
  1 punkt
 10. szkoda że w Polsce tak nie ma :c jak ludzie trzymają chomiki i inne zwierzęta to jest jakaś tragedia i skandal
  1 punkt
 11. Nie ma prawdziwego, hodowca nie wyda go do lokum poniżej 5000cm2 powierzchni. A niektórzy nawet w ogóle do klatek.
  1 punkt
 12. tak prawda, ale wątpie by ta osoba miała prawdziwego dżungarskiego, jak tak to przepraszam
  1 punkt
 13. 1 punkt
 14. Napisałam ten komentarz, żeby nikt przypadkiem nie wpadł na pomysł zakupu 40 cm kołowrotka, bo "im większa średnica kołowrotka, tym lepiej". Po za tym trochę inaczej pamiętam komentarz nad moim, ale od czego jest funkcja edycji. Teraz będę wiedziała, żeby zawsze cytować. W każdym bądź razie chodziło mi o patrzenie na indywidualne potrzeby chomika i o to, że niekoniecznie są takie same przez całe życie.
  1 punkt
 15. Kołowrotek min. 25 cm domki miskę z wodą tunele miskę z karmą i piasek oraz przynajmniej 10 cm ściółki. Jak najmniej plastikowych rzeczy.
  1 punkt
 16. https://lecznica-oaza.pl/
  1 punkt
 17. weźcie zbanujcie tego n00bka :mellow: Dobra, a teraz wyobraź sobie jak twoja mama oddaje cię do domu dziecka bo jesteś na coś chora, a operacja jest kosztowna, przecież może sobie zrobić drugie dziecko, to nic nie kosztuje ;)
  1 punkt
 18. Drugiego chomika też oddaj, ale nie do sklepu, tylko do adopcji. Nie dorosłaś do posiadania zwierząt.
  1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...