Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2021.01.26 w Odpowiedzi

 1. Forum jest od tego by pomagać, są tu ludzie z dużą wiedzą np @DT Chomicze życie czy@Dunno one są najbardziej pomocne
  2 punkty
 2. albo dać więcej zakamarków
  1 punkt
 3. Albo przez siatkę. Ale to dla desperatów. :)
  1 punkt
 4. Chyba, że sklep jest niemiecki, a tak jest w przypadku Maxizoo i Zooplus ;) Ludzie piszą, że nie pyli, ale jest dość drobna.
  1 punkt
 5. Nigdy nie ufamy obcojęzycznym opiniom na polskiej stronie internetowej. Duże prawdopodobieństwo, że to boty.
  1 punkt
 6. Mozna zdjęcia tego? Moja pierwsza myśl to idz do weterynarza. Poza tym nie mozemy ci pomóc nie mając wizualnego poglądu na zmiane skorną, a tez nie kazdy na tym forum jest weterynarzem.
  1 punkt
 7. Nie mam jej ale wydaje mi się ze to jest zbity kloc i ma w sobie pył
  1 punkt
 8. Trochę pracochłonny proces, ale możesz przesypać je przez sito kilka razy.
  1 punkt
 9. Chomiki dżungarskie/hybrydy bywają na wybiegu niespokojne, przestraszone, a syryjskie z kolei poirytowane i szukające drogi ucieczki. Nie jest to reguła oczywiście. Im więcej atrakcji i kryjówek na wybiegu/w lokum, tym większa szansa, że chomik znajdzie sobie zajęcie inne niż próba ewakuacji.
  1 punkt
 10. Świeże daję w małych kawałkach, żeby wysychało nim zacznie pleśnieć. Jeśli jest ryzyko, że zapleśnieje, to techniką już użytą - pod nieobecność mamusi wydobyć, jak już będzie czas reakcji ;)
  1 punkt
 11. Może po prostu mu się to podoba heh nie wiem o co mu chodzi, szkoda ze chomiki nie mowią
  1 punkt
 12. Fajnie, ja na wybiegu mam sciolke bo moj wubieg ma podloge, widzę ze twoj nie ma, sproboj rozrzucic wiecej sciolki, albo dk pojemnika włóż jakiegos tyle ze bedzie wiecej sprzątania.
  1 punkt
 13. Możliwe, że chomik stresuje się nowym otoczeniem i zapachami. Wtedy pomogłoby wyłożenie na wybieg zabawek, które ma w klatce - w razie czego będzie w stanie odnaleźć swój zapach i się schować. Są też chomiki, które najzwyczajniej w świecie nie przepadają za wybiegami. Przeniesienie do innego otoczenia to jednak spory stres, od charakteru zwierzaka zależy, czy opłacalny.
  1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...