Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2011.01.14 uwzględniając wszystkie działy

 1. Spokojnie, myślę, że temat już nieważny. Obgadałam wszystko na pv z Alaalą, poleciłam dobrą klinikę w jej okolicy - ogólnie moja propozycja była taka, żeby poszła upewnić się, że z chomikiem wszystko w porządku, skoro ma względem tego tyle wątpliwości :) @paulinka15155 Trochę kultury.
  5 punktów
 2. Po pierwsze - za tę cenę 5 kg to nie może być bogata mieszanka, po drugie niezweryfikowany producent nie daje gwarancji zbilansowanej karmy, po trzecie chomik nie zje takiej ilości w sensownym czasie i w związku z ty karma zwietrzeje i straci wartości odżywcze. Bilansowanie samemu to jakaś fikcja. Dlatego ważna jest wartościowa i zbilansowana karma podstawowa, i rozsądne uzupełnianie diety.
  5 punktów
 3. Wiem o co chodzi i zwracam uwagę, że rażące są różne kwestie, ale je toleruję, a za chamstwo nakładam karę.
  4 punkty
 4. Dzięki za merytoryczną wypowiedź, jest tylko jedno ale: to nie jest kwestia sprawdzonych źródeł i w miarę możliwości warto przemrozić wszystko po zakupie. Ja ściółki nie mrożę, bo to zbyt duże ilości. Ale karmy i dodatki wszystkie, co najmniej 48 h. Wcześniej przykre niespodzianki miałam niezależnie od producenta i dostawcy.
  4 punkty
×
×
 • Dodaj nową pozycję...