Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 26.04.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Dziś Melka będzie miała wizytę u weterynarza, córcia tak "orzekła"
 2. 1 punkt
  Długo myślałam nad tym, który dżungar ma dostać w spadku akwarium Rudego. Padło na Pekana. Czy to mój nowy faworyt? :D Pewnie tak. Ale doszłam do wniosku, że więcej miejsca należy się temu najbardziej aktywnemu. Szaga i Szogun to lenie :P Szagów Dwóch ;) Jeden Szogun ;) Mniam, mniam ;)
 3. 1 punkt
  Wracamy z dobrymi wieściami! Oczko się wygoiło, nie widać już nawet śladu po jęczmieniu. Koniec z papierową ściółką. Szczęście na pyszczku małego po powrocie do normalności pełnej zbórz, krzaczorków i plaży nie do opisania. Jest majówka więc trzeba ponapychać troszkę poliki :) Jako, że wczesniej nie bardzo było jak świętować rocznicę zamieszkania u Dużej, teraz nadrabiamy. Pączuś wcina orzeszka ziemnego na dachu swej plażowej warowni. A tak wygląda obecnie terytorium jego wysokości. Jak widać jest dość wydmowo. Tunel prowadzący z domku do pniaczka na plaży zrobił furorę ;) Świąteczna kolba ma bardzo niskie zainteresowanie, co się koledze chwali.
 4. 1 punkt
  Zapewne chodzi głównie o efekt przeczyszczający tej rośliny. U chomików należy unikać jedzonka tego typu, łatwo tutaj o biegunkę a jej skutki mogą być katastrofalne.
 5. 1 punkt
  Można wziąć wacik (taki jak do zmywania makijażu) nawilżyć letnią wodą, tak żeby był lekko wilgotny i delikatnie przemyć sklejone futerko. Piasku lepiej koledze nie dawać ze względu na jego oczko.
 6. 1 punkt
  Chlip! Chlip! Chlip! Pije wuj Edek ze studni ;) Dzisiaj miałem chwilkę, więc zrobiłem następny element na wybieg dla chomika. Jak widać, pomimo moich wątpliwości Edek świetnie sobie daje rade z piciem ze studni. Wymieniam wodę codziennie więc poziom wody jest wysoki w miseczce i Edek chlipie wodę jak pies ;) Studnia składa się z trzech części. Fundamentu, miseczki oraz korpusu studni. Studnia wykonana jest z drewna, kartonu, kleju vikol, Drucika miedzianego oraz akrylowych farb wodno rozcieńczalnych. Miseczka najmniejsza jaką mogłem kupić. Montaż bardzo prosty. Dopracowania wymaga jeszcze cieniowanie, ale to już jutro :)
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  No to jesteśmy prawie na miecie... Jak widać, córka dodała kilka elementów dekoracyjnych ;) Brakuje jeszcze szyby... Tym razem próba z wyściełaną norką. Nareszcie się Edek doczekał! ...tutaj podczas próby obciążeniowej mostu. Schody! Wow!!! Prawdziwe dzieła sztuki ;P Duża wygodna norka :) Oj! Nie ma jeszcze szyby! Myszkujemy dalej :) Basem trocin do kopania tuneli zatwierdzony :) Chwila wzruszenia ze szczęścia :) Jest koło, jest impreza! Fajowy karmnik! Bez stresu na luzie. Potarzać też jest gdzie! Wystarczająco.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...