Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 20.07.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Piasek jest ważny dla chomików, zapewnia im rozrywkę lubią w nim kopać czy się tarzać i pomaga utrzymać futerko w dobrej kondycji. Jeśli chodzi o zabawki to wystarcza dobrej wielkości kołowrotek (min. 20 cm średnicy) rolki po papierze czy jakieś gryzaki, patyki ewentualnie jakieś tunele czy kule z przysmakami
 2. 1 punkt
  Nie wygląda to dobrze. Daj ją na chusteczki do transportera, żeby zobaczyć, czy wydala. I jak najprędzej do weta. Trzymam kciuki!
 3. 1 punkt
  Obiecałam zdjęcia... Ekstaza trochę się postarzała ostatnio, ale werwy jej nie brakuje ;) Pekan wlazł tam gdzie nie trzeba i nie umie wyjść ;) Najbardziej wyluzowany chomik świata... Do podleczenia zostały nam jeszcze ślady po jęczmieniach na powiekach.
 4. 1 punkt
  Szlachcic dziś zjadł żywego mącznika, morderca ...:( Waga 131 gram, żeby nie futro to byłby całkiem chudy, a niby zapasy cały czas trzyma pod legowiskiem ...
 5. 1 punkt
  Alergie to naprawdę rzadkość. Możesz dać go na jakiś czas do szarpanych chusteczek, zobaczysz, czy to pomoże. Nie wiem, ile kosztowała antybiotykoterapia, ale albo zaskakująco dużo, albo rzeczywiście nie masz kasy, co z kolei koliduje z planem wyjazdu do weta w innym mieście... Ale chyba inny wet to dobry pomysł. Ogórek, ew. wkłady do lodówek obok transportera i chomik da radę.
 6. 1 punkt
  W te pendy do gryzoniowego weta. Nienaturalna pozycja łapek może oznaczać poważne urazy.
 7. 1 punkt
  Skoro wiesz, że lubi kopać tunele, to może uwzględnisz, że tunele muszą mieć długość, żeby miały sens. Mnie Ciebie nie żal, ale chomika owszem.
 8. 1 punkt
  Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad adoptowaniem zamiast kupowania zwierząt w sklepach. Rozumiem napędzanie pseudohodowli, lepiej adoptować bo wiele zwierząt szuka domów itp. Ale... co z tymi zwierzakami które już są w sklepie? Wiem, wiem gdy nie będziemy kupować zwierząt w sklepach to kiedyś nie będą ich tam sprzedawać. Ale te chomiki (i inne zwierzęta) które już są w sklepach, one mają tam zostać tam do końca życia, w za małych klatkach, w zlych warunkach lub zostać zjedzone przez węże? Rozumiem trzeba myśleć przyszłościowo. Ale "tu i teraz" zwierzaki są sprzedawane. Nikogo nie namawiam do kupowania ale tak to wygląda z mojego punktu widzenia
 9. 1 punkt
  Pierwszy mostek Trixie szerokości 10cm był ok - nie miał szczelin. Teraz ostatnio kupiłem 2 i nadają się na śmietnik. Różnice w grubości poszczególnych elementów są olbrzymie, drewienka zakrzywione a szczeliny jeszcze większe niż w mostkach 17cm. Te dwa ostatnie kupowałem w Pupillo. Szkoda że nie wiedziałem że Trixie taki bubel może wypuścić bo w uwagach bym napisał żeby wybrali bez szczelin - zawsze moje uwagi uwzględniali przy zamówieniu. Póki co na razie nie zawiodłem się jedynie na mostkach o szerokości 7cm. A szczeliny są bardzo ważne. Niestety mój chomik dość boleśnie się o tym przekonał. Skończyło się całe szczęście dobrze. Natomiast pomimo złych opinii trafiłem na dobry taki most: http://hipcio.sklep.pl/produkt/trixie-mostek-do-klatki-62122 Po odkręceniu zawiasów mam 3 elementy do wykorzystania na daszek domku, półkę itp.
 10. 1 punkt
  Mam tak samo. Szczególnie jak widzę bojowniki w kulach lub w kubkach na ladzie grrr... Niedawno kupiłam jednego bo mi go było szkoda (był w kubku i nie miał nawet połowy wody tam) planuję dać go do 60l z neonkami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...