Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś podobną sytuację ?

Zamówiłam rzeczy dla moich milusińskich (jedzenie i zabawki waga 2.5kg) dostałam żwirek dla kota 30kg -_-

Sytuacja o tyle dziwna, że kurier powiedział do mnie, ale ta paczka ciężka i postawił mi ją w pokoju żebym nie 'dźwigała', 

ja myślałam, że sobie żartuje, podpisałam, zapłaciłam, pan kurier poszedł. Po 10 minutach biorę się za paczkę i zonk :| 

Chciałam przesunąć, nie mogę. Otwieram, paczę i nie mogę się nadziwić! Wyjaśniam z kurierem i tam kimś nad nim, u nich wszystko okej. Taką paczkę dostali dla mnie od zooplusa. Dzwonię do zooplusa, mówią że się tym zajmą (reklamacją). 

Orientujecie się ile to może potrwać? Lekkie utrudnienie - w piątek wieczorem wyjeżdżam na tydzień :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To pomyłka zooplusa, powinni jak najszybciej skompletować zamówienie i je wysłać, a po stare albo podesłać kuriera albo zostawić. Jak przysłali przeterminowaną karmą to tylko wysłali nową, starej nie trzeba było zwracać ;)

pytanie czy do dzisiaj wyślą,żeby zdążyło dojść na jutro ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skontaktowali się ze mną że juro wyślą paczkę, brat odbierze (bo jedziemy całą familią, a zapomniałam

że on zostaje, człowiek w nerwach to jak nie-człowiek), a żwirek zostaje dla mnie :D

Muszę poszukać jakiegoś stowarzyszenia które pomaga kotom czy prowadzi DT, a jak nie to oddam

żwirek do schroniska ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam zamiar zrobić zakupy na zooplusie i widzę teraz, że jest coś takiego jak "poleć znajomym" i osoba polecająca dostanie kupon 20 zł, a ja zniżkę 10 % (przy kupnie klatki to będzie 25 zł, więc myślę, że warto). Gdyby ktoś zechciał chwilkę poświecić:

https://www.zooplus.pl/recommendfriends

na adres an_gal@op.pl
Prosiłabym o kontakt pw, gdyby ktoś mógł pomóc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcialam wlasnie wam powiedziec ze w zooplusie sa super przeceny. Wlasnie kupilam chomisiowi nowe kolko i domek dla swinek ale dla chomisia. Jest super bo przed chwila dostalam przesylke. Rozmiar domku w sam raz dla chomika. Tzn ten domek niby dla swinek jest dobry dla chomisia. Nie wiem jak moje swinki moglyby sie tam zmiescic. Wiec na pszyszlosc kupujcie wieksze rzeczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tutaj jeszcze zapytam - nie szykują się może komuś zakupy z darmową przesyłką coby mógł mi dorzucić piłkę dla psa (17 z groszami) i potem wysłać jakimś paczkomatem/pocztą? ;) Minimalne zamówienie jest od 49zł, a ja nie mam tyle pieniędzy,żeby nawrzucać pierdół, zależy mi tylko na jednej piłce więc taniej wyjdzie dorzucić się do kogoś i opłacić wysyłkę, proszęproszęproszę :P

Marzę o zrobieniu Muffinowi takiego zdjęcia :D

Rogz_Grinz_Ball_Dog_Toy_ROGZ_Cubeme1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki czad. Trza było pisać do mnie zamiast na forum :P Ja regularnie robię u nich zakupy. Jak chcesz, przy następnym zamówieniu ci wezmę ale nie wiem, czy chce Ci się czekać, następne gdzieś za miesiąc bo w zeszłym tygodniu przyjechały zapasy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje zamówienie w końcu dotarło, pierwszy raz kupiłam trociny Chipsi, zobaczymy jak się u nas sprawdzą. Rura korkowa przerosła moje oczekiwania, ale spróbuję ją przedzielić na pół więc będzie do dwóch klatek i oczywiście niedokładnie zmierzyłam szafke i klatka się nie mieści :D

DSC_0946.JPG?i_dim=1366x768&app_id=web-c

A klateczka wygląda tak, nie mam jak swojej zrobić zdjęcia :P

281871_hamsterkaefig_alaska2_8.jpg

Edit:

DSC_0948.JPG?i_dim=1366x768&app_id=web-c

Edytowane przez Huskana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny ten tunel, jakaś nowość? Ten biały domek w klatce to pewnie za mały dla syryjka?

Ale tanio kołowrotek!

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/wyposazenie_klatki/kolowrotki/170433

I na drewniany jaka promocja:

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/wyposazenie_klatki/kolowrotki/139872

Edytowane przez Joanna Ch.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny ten tunel, jakaś nowość? Ten biały domek w klatce to pewnie za mały dla syryjka?

Tunel na zooplusie już dość długo jest w ofercie http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/wyposazenie_klatki/tunele_jaskinie/201034

Do tego białego domku myśle, że mniejszy syryjek bez problemu się zmieści, jednak w klatce pięterko razem z nim będzie zlikwidowane i zamienione na drewniane :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

drewniany jakiś czas temu kosztował 49zł, to chwyt marketingowy,bo np psie akcesoria są od razu wystawione w takiej cenie, bez obniżek a piszą,że to promocja i podają jakąś 2 lub 3x większą "wcześniejszą" :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Agata sorry, nie odezwałaś się. Zamówienie przyjechało wczoraj. Nie rozumiem dlaczego w PL nie można kupić ściółki konopnej odpowiedniej wielkości. Zamówiłam setki z DE, dziś będzie wielkie sprzątanie. Bardzo fajnie i bezpiecznie pakowany jest kołowrotek drewniany Speedy. Kolejny przyjechał bez zadrapań nawet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po jakim czasie od momentu przysłania towaru za pobraniem naliczają się punkty? Nie wiecie przypadkiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurier był w zeszłą środę, punktów dalej nie ma. A akurat mi zależy... Miałam nadzieję, że do środy otrzymam nowe zamówienie, z gratisem. Ale tak, to nie zdąży przyjść, a potem mnie nie ma dwa tygodnie, a potem, to pewnie tego gratisu też już nie będzie. No buba. :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to zadzwoń do nich i zapytaj w co grają?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u nich nie wiem, czy nie działa to tak, że mają rozliczenie z firmą kurierską np pod koniec miesiąca za wszystkie przesyłki pobraniowe.

dopiero jak Zooplus dostaje te pieniądze - dolicza punkty do konta.

wiem, bo nieraz czekałam baaardzo długo aż doliczą..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta