Skocz do zawartości
Tupti

Weterynarz - Nowa Huta

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakiegoś dobrego weterynarza w Nowej Hucie? Mój chomik nie jest na nic chory, ale wole się zabezpieczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat już trochę wisi a ja tu nie zaglądałam od hoo ho ho... Polecam doktora Szydłowskiego na Złotej Jesieni 13. Facet jest wetem z powołania a nie z kasy. Przy większych gryzoniach można też spróbować na Zlotego wieku w Krakvecie, ale tu raczej wybierać młodych lekarzy niż sprawdzone tzw. "stare wygi".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki. A ten doktor Szydłowski to zna się na gryzoniach, czy raczej na np. psach, kotach itp?

Ja to nawet zapomniałam, że utworzyłam ten temat :D .

Też jesteś z Nowej Huty, z z innej części Krakowa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tupti, jeśli pytasz na forum chomikowym o dobrego weta, to myślę, że ludzie raczej nie zaproponują Ci znawcy słoni. ;)

Swoją drogą temat mnie co prawda interesuje, ale mam nadzieję, że tfu tfu nie będzie potrzebny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tupti, jeśli pytasz na forum chomikowym o dobrego weta, to myślę, że ludzie raczej nie zaproponują Ci znawcy słoni. ;)

Swoją drogą temat mnie co prawda interesuje, ale mam nadzieję, że tfu tfu nie będzie potrzebny.

Ale może być potrzeby, bo jak ktoś będzie chciał się spytać o to samo, to będzie ten :D. A w ogóle, może koś jeszcze poda jakiegoś dobrego weta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tupti, jeśli chodzi o Szydłowskiego, to mimo, że to wet od psów i kotów, zna się i na gryzoniach. Jeśli szukasz jednak specjalisty wybitnie od gryzoni to w Krakowie chyba tylko doktor Baran ale to nie Huta. W zasadzie jeśli chodzi o wybór weta, nie kieruję się miejscem swojego zamieszkania, ale kompetencją doktora i ewentualnie łatwością dojazdu (korkami itp.). Ty pytałaś o Hutę więc z dostępnych w niej wetów, mogę polecić właśnie Szydłowskiego na pierwszym miejscu. (Edit): Jest to jeden z niewielu wetów, którzy myślą w locie, ma swoje własne sposoby na niektóre dolegliwości, nie trzyma się jedynie wiedzy, którą uzyskał w szkole a rozwija wiedzę na bieżąco. Moje zwierzaki ( a mam ich trochę i to różnych) zazwyczaj leczę u niego lub u Barana, chyba że jest to kwestia minut decydujących o tym czy zwierzątko przeżyje, wtedy lecę do Krak vetu bo mam ich 2 minuty pieszo z domu. Jeśli mam możliwość wybieram wtedy młodszych lekarzy. Temat jest przydatny jeśli ktoś szuka weta w danej lokalizacji. Nie wiem tylko czy już takiego tematu nie ma (?)

Edytowane przez Motusa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam Amicusa na Prądniku Białym lub na ul. Brodowicza weta również znającego się na gryzoniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja polecam lek. Przemysława Barana - specjalista od gryzoni i nie tylko. Klinika "Arka", ul. Chłopska 2a, choć to nie nowa huta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od października lecznica ze Złotej Jesieni gdzieś się przenosi. Trzeba będzie zadzwonić i wypytać gdzie teraz będą. Co do doktora Barana, to bez dwóch zdań najlepszy wet od drobiazgów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio moja chomiczka nagle się pogorszyła i szukałam dla niej pomocy. Niestety było to późno wieczorem i bałam się, że nikt nigdzie nas o tej porze nie przyjmie. Szukałam i dzwoniłam pod różne numery i już traciłam nadzieję... Ale zadzwoniłam do chyba nowej lecznicy na osiedlu Centrum E 15, Royal vet czy jakoś tak się nazywa i pani doktor mnie przyjęła! Nie powiem czy są specjalistami od chomików, bo dotychczas chodziłam na Złotej Jesieni ale wiem, że gdyby nie pomoc i dyżur, mojej Felli do rana już by nie było ;( Jedyny weterynarz w Krakowie, no może w Nowej Hucie gdzie można się dostać wieczorem. Jak się dowiedziałam nie pełnią dyżuru 24h codziennie ale jest informacja na ich stronie czy przyjmują wieczorami - link: http://weterynarzkrakow.com.pl

Zresztą byłam na kontroli w niedzielę i normalnie przyjmują też w weekendy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta