Skocz do zawartości
Angelo

Wpływ składników pokarmu na organizm chomika. Zgarnij super nagrody!

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, dajcie mi link do tej stronki z Pełnowartościową Karmą dla Chomika - Natural - Vit PREMIUM ^^ Proszęęęę ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I bardzo prosimy, żeby nie było to wykonane metodą "kopiuj-wklej" bo takie prace również nie będą brane pod uwagę. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapytać zawsze możesz, tylko dopóki nie zapytasz nie będziesz wiedzieć, czy dostaniesz odpowiedź na swoje pytanie. A znalezienie składu jest proste jak budowa cepa, skoro na stronie konkursu jest jasno napisane gdzie szukać składu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy mogę gdzieś na PW zapytać organizatora czy znalazłam dobry skład ?

Jeżeli jest ten sam, co na stronie producenta - to dobry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Olu - a propos konkurencji - dowiesz się, jaka jest, gdy podamy wyniki. Zawsze lepiej założyć, że konkurencja jest silna, i przyłożyć się do zadania. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam takie pytanie: Czy jak wyślę swoje zgłoszenie to dostanę wiadomość czy jest ono poprawne czy nie? W razie czego mogłabym je jeszcze poprawić...:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Angelo - o to właśnie chodzi że na stronie producenta nie ma składu tej karmy jest tylko karmy standard, a w jakimś sklepie jest że skład tej standard jest niby dla premium, więc już nie wiem ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to ciekawe, bo ja znalazłem skład na stronie producenta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ana - nad poprawnością będziemy się zastanawiać dopiero wtedy, jak spłyną wszystkie zgłoszenia. Na pewno nie będziemy tego mówić wcześniej. Poza tym, co za różnica, czy dowiesz się od razu, czy za dwa tygodnie, skoro i tak pracy poprawiać nie można, ani dosyłać drugiej wersji. :)

Paryzanka - na stronie producenta podany jest skład. A gdybyś się dobrze przyglądnęła forum, to również u nas go znajdziesz.

Zachęcamy do brania udziału - choćby w celu dowiedzenia się, co nasze pociechy mają w karmach. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już za chwilkę wysyłam :)

Wysłane :P

Doszło?

Edytowane przez Ola250

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że martwicie się o swoje prace, ale bez obaw - każda przychodzi na naszą skrzynkę imajlową i nie ma po drodze żadnych chochlików, które chciałyby je sobie przygarnąć. Dlatego też z góry jest to odpowiedź, do wszystkich, którym pytanie "doszło ?" ciśnie się na klawiaturę :P

Nie stresujcie się dodatkowo. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie ma po drodze żadnych chochlików,

Ale może są chomiki, które postanowiły przeżuć czyjąś pracę, schować do worka i zanieść jako materiał do budowy gniazda.

Przepraszam. Wiem, że to bardzo nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać.

Nie mam serca, by usunąć ten post :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też wysłałam. Mam nadzieję, że żaden chomik-chochlik po droidze nie zje mojej pracy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wysłane. Oby było w sam raz ;) I żeby żaden chomik-chochlik nie zachomikował mojej pracy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękujemy za udział w konkursie.

Zgodnie z regulaminem:

Wyniki zostaną ogłoszone 12 marca 2011 roku, a nagrody zostaną wysłane do zwycięzców w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.