Skocz do zawartości
Angelo

Świąteczny konkurs 2010 - Wymyśl jadalną, świąteczną ozdobę

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w roku 2010, vortal E-chomik przygotował dla swoich czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania są nagrody ufundowane przez firmę Herbal Pets oraz gadżety serwisu E-chomik. Konkurs jest prosty, więc liczymy, że zasypiecie nas zgłoszeniami :-)

Pełną informację na temat konkursu oraz regulamin zabawy znajdziecie na stronie: http://www.konkursy.e-chomik.eu!

Ewentualne pytania nt. konkursu, proszę pisać na naszym forum dyskusyjnym, pod adresem: http://forum.e-chomik.pl

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić do zabawy. Życzymy powodzenia !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W regulaminie konkursu chyba zabrakło informacji o terminie nadsyłania prac konkursowych, oraz standardowego punktu o konieczności rejestracji na forum przed ogłoszeniem konkursu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie nicku z forum jest chyba równoznaczne z tym, że trzeba mieć konto na forum :??:

Zdjęcie i opis wysłałam :). Zobaczymy co z tego wyniknie :buja:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To logiczne. :P M__M ma na myśli to, że nie powinno się rejestrować na forum po ogłoszeniu konkursu, bo to można różnie odebrać - na przykład tak, że ktoś się tutaj zarejestrował tylko dla zdobycia nagrody.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paryzanka, robimy TYLKO JEDNĄ prace.

''5. Jeden czytelnik nadsyła TYLKO jedno zgłoszenie ''.

To, że Lenka ma już ze trzy pomysły, nie znaczy że wszystkie zgłosi..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cytrynka napisał(a):

^^ Ja mam narazie dwa, muszę tylko fotki porobić ;].

Bardzie chodziło mi o wypowiedź Cytrynki ;)

Cytrynce zapewne chodziło o wypowiedź Lenki1, która pisała, że ma trzy pomysły :) To ile tych pomysłów macie, jest nieważne, najważniejsze, by wybrać ten jeden najlepszy i zrealizować go jako pracę konkursową.

A że w Waszych głowach powstaje kilka propozycji jest o tyle dobre, że widać jak twórczo wpływa na Was świąteczny konkurs :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe, ja też już mam pomysł :)

Jednak mam takie pytanie - jak iż napisane jest, że można nadesłać tylko jedno zgłoszenie, a co z ilością zdjęć z nim?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdjęcia wysyłanej pracy powinny w jak najbardziej korzystny sposób prezentować ją, to oczywiste. Minimalnie powinno to być jedno zdjęcie, a maksymalnie myślę standardowy zestaw - trzy, czyli od 1-3; z tego względu, że czasami nie da się przedstawić całości na jednym zdjęciu. Zdjęcie ma być dokumentacją wymyślonej pracy, więc nie ma sensu robić nie wiadomo jakiej ilości, trzy to na prawdę bardzo dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A moje też doszło? bo też wysyłałam i właśnie czekałam na jakiegoś maila, że praca została przyjęta do konkursu ale nic nie dostałam :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo nie wysyłamy nic takiego, może dlatego nic nie dostałaś. :)

Sprawdziłam pocztę - tak Twoje zgłoszenie doszło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje zgłoszenie również doszło. Bardzo prosiłabym o przysyłanie mi na pw dalszych pytań tego typu, żeby tu nie zaśmiecać tematu. Ile osób się zgłosiło... chyba około 20, ale nie jestem pewna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Pomarancza9101 - Doszło.

Temat zamykam do ogłoszenia wyników. Zgodnie z regulaminem:

Zwycięzcy zostaną wyłonieni maksymalnie do 25 stycznia 2011 roku r., o wygranej zostaną powiadomieni poprzez pocztę e-mail w ciągu 2 dni od wybrania zwycięzców. Wysyłka nagród rozpocznie się w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania pełnych danych adresowych. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Organizatora lub Fundatorów, na koszt Organizatora lub Fundatorów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.