Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs: 5-te urodziny serwisu E-chomik.eu !

Rekomendowane odpowiedzi

Paula, bo to że nie masz chomiszcza, to tylko sprawa tymczasowa. ;) I ona ulegnie zmianie. Nawet jeśli jeszcze o tym nie wiesz. rotfl

Pytania do najbardziej skomplikowanych na świecie nie należały, ale mnóstwo odpowiedzi jest niestety niepoprawnych. Choć i tak statystyki się pod koniec trwania konkursu poprawiły. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paula, bo to że nie masz chomiszcza, to tylko sprawa tymczasowa. ;) I ona ulegnie zmianie.

Już my się o to postaramy. :cwaniak:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niektóre pytania po prostu wymagały zastanowienia i dokładnego przeczytania do końca wszystkich odpowiedzi rotfl

A losowanie to będzie... ho ho, w każdym bądź razie dowiemy się pewnie dopiero w niedzielę późnym wieczorem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kaskas napisała że około 30 minut po zakończeniu konkursu będą wyniki :P Na początku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

buahaha :) nie pół godziny po zakończeniu konkursu, Kondzio, nie czytasz uważnie, tylko pół godziny po ostatecznym terminie podawania wyników. rotfl

No i dodajmy, że "pół godziny" to mi się tak, ot, powiedziało. :hura:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tia zawsze na mnie. Kaskas nie marudź tylko szybko losuj ;P (najlepiej wybierz mnie choć jeszcze się głowie nad jednym pytaniem:P)

Troche głupie pytanie ale to 150zł jest na zakupy a za przesyłkę płacimy sami? czy to na zakupy a przesyłka gratis xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczą ale miło jest się czasem dowartościować i coś wygrać :P No a 2 megapaki przy śwince morskiej to cóż niezbyt wiele :)

Mam prośbę, czy jutro można by podać liste osób które dobrze wypełniły [tfu!] ankiete? Taki przedsmak wyników:P

Oczywiście moja pewność siebie i pycha widoczna w postach ma na celu podgrzanie atmosfery przed wynikami ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troche głupie pytanie ale to 150zł jest na zakupy a za przesyłkę płacimy sami? czy to na zakupy a przesyłka gratis xD

zapewne zakupy i przesyłka, zawsze możesz zakupić się na 150 zł i dopłacić za przesyłkę :P

Mam prośbę, czy jutro można by podać liste osób które dobrze wypełniły krzyżówkę? Taki przedsmak wyników:P

Komuś tu się już z napięcia pojęcia mylą :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Statystyki się poprawiły, bo oczywiście ja (i pewnie kilka innych osób) nagle, w przypływie nagłego olśnienia i rytmie szalonego bicia serca, przypomniałam sobie, że przecież konkurs zaraz się kończy i a nuż nie zdążę wysłać odpowiedzi na czas ;p

Zostałe 10 minut do końca. Eee, tam (;

I jestem ZA prośbą Kondzia, aby wstawić listę osób, które wysłały poprawne odpowiedzi, albo przynajmniej same odpowiedzi ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tia widze już żelky siedzącą pod stołem w pozycji embrionalnej wcinającą karmę , cicho powtarzającą "5 dni... 5dni...."

Ale jakiekolwiek wzmianki o rozstrzygnięciu konkursu pewnie po południu/wieczorem jak admini będą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sądzę, że jak już to w niedzielę wieczorem będą. No chyba, że kaś się za to wcześniej weźmie rotfl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez moją żałobę po ścięciu włosów, z resztą kolejny już raz, (niewłaściwe decyzje bolą...) zapomniałam w ogóle o forum, a tym samym ubyło mi kilka dni oczekiwania na wyniki. A dzisiaj tak długo spałam, że przespałam zakończenie konkursu. Jakbym zostawiła wysłanie odpowiedzi na dzisiaj to ładnie by ze mną było :P .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

9. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu, o wygranej zostaną powiadomieni poprzez pocztę e-mail w ciągu 3 dni od losowania.

Czytanie regulaminu się kłania :oczko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czemu nie ma wyników? Minęło 10 godzin!!!!!!!

Zapewne ten konkurs to była ściema. Bo jak inaczej można wytłumaczyć taką zwlokę?

No , chyba że Administratorzy NIE są cyborgami na olej roślinny, i posiadają własne życie , rodzinę ,prace i obowiązki, w co zresztą wątpie :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kondzio, jak możesz tak w ogóle spekulować, totalne absurdy ;O !! Własne życie, dobre sobie :dobani: .

Czemu nie ma wyników? Minęło 10 godzin!!!!!!!

Noo co ty!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konkurs urodzinowy rozstrzygnięty!

Zapraszamy na stronę konkursową, gdzie publikujemy listę zwycięzców.

Dostaliśmy 127 zgłoszeń spośród których rozlosowaliśmy 5 zwycięzców. Ilość prawidłowych odpowiedzi stanowiło ok. 30% nadesłanych zgłoszeń. Fakty są takie, że nie czytacie uważnie pytań. A specjalnie daliśmy miesiąc czasu na spokojnie przejrzenie materiału. W następnych konkursach liczymy na większy procent dobrych odpowiedzi.

Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się poprzez pocztę e-mail. Jeżeli chcecie poznać prawidłowo odpowiedzi, zapraszamy na zakładkę z pytaniami.

Gratulujemy wygranej i zapraszamy do udziału w przyszłych konkursach !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Buehehehe!! wiedziałam, że Kondzio wygra :P :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta